גנן בגן

gananbagan

New member
גנן בגן

חברים יקרים זהו זה. שנת הלימודים החדשה נכנסה לחיינו וכאילו סימנה לחופש הגדול שהוא משוחרר. משוחרר לאסוף את בגדי הים הרטובים מהקייטנות לקפל את אוהלי הקמפינג,לאפסן את שלט הטלביזיה (ובמיוחד את כפתורי ערוצי הילדים..)ועכשיו אפשר להתחיל להריח.. להריח את המחברות הטריות והנקיות,ל"הסניף" את ריח המחקים הצבעוניים הריחניים.להריח גן או כיתה שסוידו מבעוד מועד. בחוויה של ריח יש גם הנאה, גם זיכרון מהעבר (שלכם כהורים!)וגם דרך נעימה לעבד את המידע הזה שהוא בבחינת הפצצה של החושים. החברים הצעירים,נכון ל1.9 צריכים מכורח הנסיבות, להתרגל להמון דברים חדשים בבת אחת. זמנים חדשים בבוקר, מבוגרים חדשים, קולות חדשים וכמובן ריחות חדשים. כל ההסתגלות הזו חייבת להיות נעימה וכך אני מאחל להם שהיא תהיה,וגם לכם הורים יקרים. כאבא לילד שעלה שלשום לכיתה א' ילדה שעלתה לגן חובה, וכגנן בגן ילדים בצורן, ההתרגשות, הציפייה והחרדה אבל גם ההנאה והסקרנות,ממלאים אותי מכף רגל ועד קרחת! אני מקווה ומתפלל שגם להם וגם לילדי הגן והוריהם תהיה זו שנה של סקרנות,הנאה ציפייה והגשמה של חוויות חיים שמתרחשות רק כשאתה ילד קטן. בהצלחה לכולנו שי אלון גנן בגן

למעלה