גנץ נכשלת תצא בחוץ....קח איתך את המפלגה המחורבנת שהקמת

evglev1

Well-known member
מנהל
על מה אתה מקשקש? ביבי הוא ראש הממשלה התבוסתן ביותר שהיה לנו!
בגלל החמאס והחיזבאללה משתינים עלינו, הבדואים בנגב הקימו לעצמם מדינה ואפילו אבו מאזן כבר לא סופר אותו
לא ידעתי שבשנת 2000 כשכל העולם ראה את חיילי צה"ל נסים על נפשם מלבנון תוך הפקרת הציוד ובעלי הברית ביבי עדיין היה ראש ממשלה.

אבנר ג

Well-known member
לא ידעתי שבשנת 2000 כשכל העולם ראה את חיילי צה"ל נסים על נפשם מלבנון תוך הפקרת הציוד ובעלי הברית ביבי עדיין היה ראש ממשלה.
הבריחה מלבנון היתה נסיון נואש להציל אותנו מהגדולה באיוולות של בגין
הלוא היא הפלישה ללבנון בעצתו של אחיתופל-שרון
והרי בגין הבין את איוולתו זו ונכנס למרה שחורה
שלבסוף הביאה לגוויעתו

וגם שרון הבין לבסוף את איוולתו ההיא
ולכן החל ב"מבצע" של הבריחה מרצועת עזה ומצפון הגדה המערבית הכבושה
ובסילוקם של האפנדים המתנחלים אוכלי החינם ובהריסת התנחלויותיהם עד עפר
ואילולא הקדים לגווע, היום כבר היינו פטורים מעונשן של כל האדמות מכיבושי 67
אדמות שאנחנו כבשנו שתשמנה קלף מיקוח במאבק להסדרה ושלום
ואתם הפכתם אותן להתנחלויות ממאירות נוטפות מורסה

שחר 676

Well-known member
מנהל
נתניהו לא מצמצם אלה מרחיב את הנזקים, הוא למעשה ממשיך את דרכו של שמעון פרס בחתירה להביא לנו "פירות מדיניים". עד כה שילמנו עבור הנורמליזציה עם בחריין ואיחוד האמיריות בביטול הסיפוח ( וגם הגברת הפצת מגיפת הקרונה כי ביבי היה להוט שנטוס לשם כתיירים ) כך שזה לא באמת "שלום תמורת שלום".
הבטחון בימי ביבי מתדרדר מאד, בנגב יש טרור בלתי פסוק של האויב הבדואי, יש פשיעה לאומנית נגד חקלאים ואזרחים בכל הארץ. הראו בטלוויזיה איך בכוונה משאירים פרצות בגדר ליד עמק האלה כדי שיכנסו שבחי"ם, והתושבים באיזור סובלים ממכת פריצות וגניבות.
שלא לדבר על זה שביבי ממשיך לחזק את האויב בעזה שמתעצם לממדים מבהילים ומאיים עלינו ללא הרף, ותולה את בטחונינו בשיתוף פעולה עם מצריים שעומדת מאחורי האויב בעזה ומספקת לו נשק. הערבים למדו שבראש ממשלתינו עומד סמרטוט שקורא לעצמו "מנהיג הימין".

לא בטוח שפרס ורבין היו מרשים הפקרות ביטחונית כזאת כמו שביבי מאפשר.
חבל על המלל - אתה איש ימין קיצוני - אני איש ימין מתון.

אני אפילו לא מתכוון להתווכח איתך בנוגע לנקודות שהעלית מפני שתפיסת העולם שלי שונה לחלוטין משלך אבל אומר רק דבר אחד.

אם השמאל יעלה לשלטון אתה תזעק שבעתיים ורק אז אתה תבין עד כמה נתניהו היה "הגרוע פחות" מכל אופציה אחרת עבור איש ימין קיצוני מסוגך.

בנט לא מסוגל להיות מנהיג הימין כולו - אין לו מספיק תמיכה של מצביעים "מרכזיים" , הם סולדים ממנו , מן הכיפה על ראשו ואם הוא יהיה מנהיג הימין לא מן הנמנע שהם יעברו להצביע ללפיד שהוא איש שמאל לכל דבר וענין.

גדעון סער בונה את עצמו על ידי הסתמכות על מצביעי שמאל ממחנה רק לא ביבי - מדובר באיש ימין "נאור ומתקדם" מן הדגם של ציפי לבני , רוני מילוא ומרידור אשר ברבות השנים הפכו להיות שמאלנים לכל דבר וענין.

סער יחבור ללפיד השמאלן רק בכדי להדיח את נתניהו ואז נלך שוב לבחירות רק שהפעם סיכויי השמאל לשוב לשלטון יהיו גדולים לאין ערוך מהמצב הנוכחי.

קראתי שאתה אשכרה רומז כי אתה מעדיף את רבין ופרס על נתניהו....חחחח
אין ספק שאיבדת את עצמך לחלוטין , איבדת קשר עם המציאות , הצטרפת אל מחנה רק לא ביבי מהצד הימני....אתה יורה לעצמך ברגליים ואפילו לא מבין זאת.

בנט יותר מאשר רומז שהוא הולך רק עם נתניהו....

אני חוזר ומדגיש - עבור איש ימין קיצוני מסוגך , נתניהו הוא ברירת מחדל - אין לך שום ברירה אחרת.

evglev1

Well-known member
מנהל
חבל על המלל - אתה איש ימין קיצוני - אני איש ימין מתון.

אני אפילו לא מתכוון להתווכח איתך בנוגע לנקודות שהעלית מפני שתפיסת העולם שלי שונה לחלוטין משלך אבל אומר רק דבר אחד.

אם השמאל יעלה לשלטון אתה תזעק שבעתיים ורק אז אתה תבין עד כמה נתניהו היה "הגרוע פחות" מכל אופציה אחרת עבור איש ימין קיצוני מסוגך.

בנט לא מסוגל להיות מנהיג הימין כולו - אין לו מספיק תמיכה של מצביעים "מרכזיים" , הם סולדים ממנו , מן הכיפה על ראשו ואם הוא יהיה מנהיג הימין לא מן הנמנע שהם יעברו להצביע ללפיד שהוא איש שמאל לכל דבר וענין.

גדעון סער בונה את עצמו על ידי הסתמכות על מצביעי שמאל ממחנה רק לא ביבי - מדובר באיש ימין "נאור ומתקדם" מן הדגם של ציפי לבני , רוני מילוא ומרידור אשר ברבות השנים הפכו להיות שמאלנים לכל דבר וענין.

סער יחבור ללפיד השמאלן רק בכדי להדיח את נתניהו ואז נלך שוב לבחירות רק שהפעם סיכויי השמאל לשוב לשלטון יהיו גדולים לאין ערוך מהמצב הנוכחי.

קראתי שאתה אשכרה רומז כי אתה מעדיף את רבין ופרס על נתניהו....חחחח
אין ספק שאיבדת את עצמך לחלוטין , איבדת קשר עם המציאות , הצטרפת אל מחנה רק לא ביבי מהצד הימני....אתה יורה לעצמך ברגליים ואפילו לא מבין זאת.

בנט יותר מאשר רומז שהוא הולך רק עם נתניהו....

אני חוזר ומדגיש - עבור איש ימין קיצוני מסוגך , נתניהו הוא ברירת מחדל - אין לך שום ברירה אחרת.
סער בהחלט יכול להיות מנהיג הימין במקום ביבי, ביבי הוא בדיוק כמו אותם נסיכי הליכוד ולא פלא שהוא רדף אחריהם ב-2009, פשוט החונטה המשפטית החליטה להוריד אותו ולכן הוא נלחם בהם ומטיף למה שאנחנו הטפנו כל השנים והוא התנגד. לולא כתבי האישום ביבי לא היה מחוקק את חוק ההסדרה, לא היה מחוקק את חוק הלאום והיה דבק בכל פסיק בנאום בר אילן, נתניהו נלחם בגולם שקם על המגן שלו וגם מוכן לשתף פעולה עם אלה שמהווים בעלי ברית לכך ומוכן לתת להם הרבה לשם כך. לא סתם ב-2003 מאיר שטרית תמך בביבי למרות ששרון טען שהוא בעד מדינה פלסטינית וביבי שהוא נגד, כי מאיר שטרית ידע מה עמדתו האמיתית של ביבי.

evglev1

Well-known member
מנהל
הבלים מקושקשים.

אין לי שום בעיה עם פשרות קרקע מסוימות אך זה לא עושה אותי שמאלן - מה שחשוב לאיש ימין מתון מסוגי הוא בטחון העם היהודי.

אין לי שום בעיה עם סיני מצרית.

כשאריאל שרון ביצע את ההתנתקות הוא כבר היה איש שמאל לכל דבר וענין - התחיל לאמץ את המושגים המעוותים של השמאל הישראלי בנושא "כיבוש" והכל בכדי ללחך את ישבנה של החונטה השמאלנית משפטית שאמורה הייתה לגזור את דינו בפרשת האי היווני - בוא נאמר שהוא מכר את האידיאלוגיה שלו בכדי להמנע מישיבה בכלא - לא סתם דיבר התעמולן השמאלני אברמוביץ על "איתרוגו של שרון" (לשמור עליו כמו על אתרוג)

נתניהו מצמצם את הנזקים שהביאו עלינו שני הישישים הנאיבים פרס ורבין אך הוא אינו יכול לבטלן לחלוטין שהרי ידוע לכל ילד "שטיפש ישליך אבן לבאר , אלף חכמים לא יצליחו להוציא"

הימין המתון בראשות נתניהו פועל בדרך אשר מקובלת עלי לחלוטין - אני לא איש ארץ ישראל השלמה שהרי בפועל - כבר ברגע זה יש לנו שתי מדינות פלשתיניות , אחת בעזה והשניה ביהודה ושומרון. כל זמן והם יהיו מפורזות אין לי שום בעיה איתן - שטחי A+B כבר נמצאות בידי הרשות הפלשתינית , אנו מדברים על שטחי C בלבד בהם מתגוררים מאות אלפי יהודים וכשישים אלף פלשתינים בלבד.

בקיצור - הימין הרבה יותר שקול ומותאם למציאות חיינו מאשר השמאל - לכן אני בוחר בו.

אנחנו דוגלים במדיניות בטחונית הרבה יותר אחראית ומציאותית משלכם , אנחנו לא שוגים בחלומות אירוטיים על שלום עולמי , עולם קוסמופוליטי נטול גבולות ושאר הזיות מבית מדרשכם , אנו מתנגדים להתבוללות , אנו לא ניתן להחריב את ישראל כמדינה יהודית , אנו גאים בדת אבותינו ולא מתביישים בה , אנו מתנגדים להפרדת דת ומדינה , אנו תומכים מובהקים של חוק הלאום , אנו לא מכנים מסתננים בכינוי "פליטים" , אנו לא עותרים לבג"צ במטרה למנוע את סילוקם ועוד....

אני ימני - אתה שמאלני.

אתה מבין עד כמה ההבדל בינינו גדול ?
אם גולדה או רבין היו חותמים בדיוק על אותו הסכם שבגין ז"ל חתם ואפילו אם היו חותמים על הסכם טוב שמשאיר בידינו את ימין, בגין ז"ל כראש האופוזיציה היה מדבר נגד ההסכם ומדבר כמה ההסכם גרוע וכמה סיני חשובה לביטחון ישראל ושאסור לוותר על אף שעל ממנה. בדיוק כמו שאם בגין ז"ל היה יוצא למלחמת ששת הימים בדיוק באותם הנסיבות שלוי אשכול ז"ל יצא השמאל היה טוען את אותם טענות שטען נגד מלחמת לבנון הראשונה, מלחמת כיבוש, מלחמת יש ברירה.

הרבה לפני פרשת האי היווני שרון כמועמד לראשות הממשלה התחיל לדבר על כך שקשה להיות פלסטיני ולעבור בכל כך הרבה מחסומים וגם לפני העניין הפלילי הוא התרברב בכך שישראל מציע לפלסטינים אפשרות להקים מדינה משלהם, מה שלא הציעו להם לא הטורקים, לא הבריטים, לא המצרים ולא הירדנים.

וזה עוד בלי לדבר על כך שעוד לפני השלום עם מצרים כששרון ז"ל פרש מהליכוד והקים את שלומציון הוא הזמין למפלגה את יוסי שריד ז"ל ואת אסף קינן.

4564545465

New member
סער בהחלט יכול להיות מנהיג הימין במקום ביבי, ביבי הוא בדיוק כמו אותם נסיכי הליכוד ולא פלא שהוא רדף אחריהם ב-2009, פשוט החונטה המשפטית החליטה להוריד אותו ולכן הוא נלחם בהם ומטיף למה שאנחנו הטפנו כל השנים והוא התנגד. לולא כתבי האישום ביבי לא היה מחוקק את חוק ההסדרה, לא היה מחוקק את חוק הלאום והיה דבק בכל פסיק בנאום בר אילן, נתניהו נלחם בגולם שקם על המגן שלו וגם מוכן לשתף פעולה עם אלה שמהווים בעלי ברית לכך ומוכן לתת להם הרבה לשם כך. לא סתם ב-2003 מאיר שטרית תמך בביבי למרות ששרון טען שהוא בעד מדינה פלסטינית וביבי שהוא נגד, כי מאיר שטרית ידע מה עמדתו האמיתית של ביבי.
https://forms.gle/fxCXLBdiJLKy9o5a8 סקר בחירות

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא חושב שלהתריע על ההפקרות הבטחונית בנגב ובשאר הארץ ( מול הפשיעה הלאומנית ) זה נחשב ל"ימין קיצוני", אני כמוך גם לא בעד ארץ ישראל השלמה ומסתפק בסיפוח שיטחי C , אבל מסתבר שביבי וויתר מעשית על הריבונות גם על שטחים שבתוך הקו הירוק.

נכון יש סיכון שממשלת שמאל תרחיק לכת ותלך שוב ל"תהליך מדיני" בסגנון אוסלו, אבל גם ביבי חותר לכך, בעצם מה שמונע את זה הוא לא ה"ימניות" של ביבי אלה יותר העובדה שאין פרטנר, וההתנתקות חד צדדית נוספת הסיכוי להתממשותה קטן אחרי הלקח של עזה. בכל מקרה אני נגד ממשלת שמאל אבל מה שווה לי להצביע ביבי שתכלס ביבי מממש את מדיניות השמאל .

ציפי ליבני רוני מילוא ומרידור אכן עברו לשמאל אבל לפחות הם לא הציגו מצג שווא שהם כביכול ימניים, ביבי עבר לשמאל מזמן אבל ממשיך להציג את עצמו כ"ימני". לגבי סער כרגע הוא מציג את עצמו כימין ובנתיים לא היהת לו הזדמנות להוכיח את זה, אז אני לא יודע איך הוא ינהג אם יהיה ראש ממשלה. אני לא פוסל שותפות של מפלגות ימין עם לפיד, אולי הם יחזקו אותו מימין הרבה יותר טוב מאשר את ביבי שמצפצף על הימין ללא הרף .
אני חושב שברגע זה הבנתי משהו מדהים - גם אתה איש שמאל במסווה של איש ימין.
הנורות נדלקו לי ברגע בו כתבת את המשפט

"לא בטוח שפרס ורבין היו מרשים הפקרות ביטחונית כזאת כמו שביבי מאפשר".

את נתניהו אתה משווה לשני הנאיבים המופקרים בטחונית הללו ? ....מוזר לאללה.

אך ברגע שקבעת שאינך פוסל ישיבה עם לפיד על פני ממשלת ימין טהורה הבנתי הכל. אין קץ לאכזבתי - עוד שמאלן בתחפושת של איש ימין....ואל תביא כדוגמא את בנט שטען כי אין לו בעיה לשבת עם לפיד - כפוליטיקאי הוא מנסה לגייס את מצביעי "רק לא ביבי".

גדעון סער מנהל רומן עם השמאל הישראלי - הוא נהנה מתמיכתו , נפגש לשיחת ארבע עיניים במסעדה תל אביבית עם הארכי שמאלן רביב דרוקר ובונה על על קולותיהם של מצביעי שמאל ממחנה "רק לא ביבי". מדובר כאן באדם שלא מן הנמנע שיהפוך בעתיד לשמאלן כמו כבוד הנשיא ריבלין....שהוא גם חברו הטוב.

אני שואל את עצמי - מתי בשם אלוהים תפסיקו לשקר , לפזר מסכי ערפל , לספר חצאי אמיתויות....איציק התחזה לימני , "רוב הזמן נח" מתחזה לימני , סטילהוק התחזה לימני ועכשיוּ סוף סוף הבנתי שגם אתה כזה.

אין מה לעשות - זה האופי שלכם , אתם לא מסוגלים להפסיק לכזב שכן מי שאינו צודק חייב לנסות למכור גוזמאויות.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני חושב שברגע זה הבנתי משהו מדהים - גם אתה איש שמאל במסווה של איש ימין.
הנורות נדלקו לי ברגע בו כתבת את המשפט

"לא בטוח שפרס ורבין היו מרשים הפקרות ביטחונית כזאת כמו שביבי מאפשר".

את נתניהו אתה משווה לשני הנאיבים המופקרים בטחונית הללו ? ....מוזר לאללה.

אך ברגע שקבעת שאינך פוסל ישיבה עם לפיד על פני ממשלת ימין טהורה הבנתי הכל. אין קץ לאכזבתי - עוד שמאלן בתחפושת של איש ימין....ואל תביא כדוגמא את בנט שטען כי אין לו בעיה לשבת עם לפיד - כפוליטיקאי הוא מנסה לגייס את מצביעי "רק לא ביבי".

גדעון סער מנהל רומן עם השמאל הישראלי - הוא נהנה מתמיכתו , נפגש לשיחת ארבע עיניים במסעדה תל אביבית עם הארכי שמאלן רביב דרוקר ובונה על על קולותיהם של מצביעי שמאל ממחנה "רק לא ביבי". מדובר כאן באדם שלא מן הנמנע שיהפוך בעתיד לשמאלן כמו כבוד הנשיא ריבלין....שהוא גם חברו הטוב.

אני שואל את עצמי - מתי בשם אלוהים תפסיקו לשקר , לפזר מסכי ערפל , לספר חצאי אמיתויות....איציק התחזה לימני , "רוב הזמן נח" מתחזה לימני , סטילהוק התחזה לימני ועכשיוּ סוף סוף הבנתי שגם אתה כזה.

אין מה לעשות - זה האופי שלכם , אתם לא מסוגלים להפסיק לכזב שכן מי שאינו צודק חייב לנסות למכור גוזמאויות.
אין שום התחזות, כל ימני נטול כיפה מעדיף את לפיד על נעם, אמנם נעם זאת יצירה של סמוטריץ' שסירב להתאחד עם בן גביר וגרר את בן גביר להעמיס על הרשימה את המפלגה הסרטנית של נעם שכנראה גם הסיבה שהבית היהודי בחוץ. אבל תחלום שאמיר אוחנה יהיה שר משפטים או שר לביטחון פנים כשהח"כים של נעם יכולים להפיל את הממשלה. חוץ מזה שביבי יציע את חצי המלכות גם לסער, גם ללפיד וגם לליברמן בתקווה להשאיר את כל המפלגה של סמוטריץ' באופוזיציה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמה טיפוסי לכל אוהדי ביבי להציג כל מי שנגד ביבי כשמאלן. אין לך מענה לעובדות שהצגתי שמוכיחות שביבי שמאלן אולי אפילו יותר מרבין ופרס.
רבין לא היסס בזמנו לגרש אנשי חמאס מכאן , האם ביבי מסוגל לעשות זאת ? הוא ממשיך להעצים את כוחם בעזה! אחר כך פרס ורבין הלכו לחבק את ערפאת אבל גם ביבי עשה זאת!

הנה אני מצהיר עכשיו שלא הייתי בוחר בפרס ורבין או ממשיכי דרכם כי הם שמאלנים ואילו אני ימני, לממשיכי דרכם של רבין ופרס חשוב רק להביא לנו "פירות מדיניים" , לא לעשות צעדים שירגיזו את העולם, לבקש אישור מהפריץ בארה"ב על כל צעד מדיני ובטחוני, להלחם באויב עם פינצטה , להמשיך ולהזרים סחרורות חשמל דלק לאויב בעזה בתיקווה שזה ימתן אותו ..... ומה אנחנו רואים? שזה בדיוק מה בשביבי "הימני" עושה אפילו ביותר רפיסות.

תשווה את מבצע עופרת יצוקה שנוהל על ידי ממשלת שמאל שהיה בליץ מהיר בלי שום הפסקות אש , למבצע "צוק איתן" שנוהל בשלומיאליות בהיסוס רב מה שהאריך את המילחמה ואת האבדות.

מי שלא פוסל ישיבה עם לפיד זה דוקא ביבי "הימני", הוא כבר ישב איתו ועם ציפי ליבני, הוא העדיף קואליציה עם בני גנץ השמאלני על פני קואליציה עם בנט , ביבי מנסה עכשיו לגייס את הקול הערבי ואחר כך מאשים את השמאל בנסיון לעשות קואליצה עם המשותפת, שיא הצביעות. בכלל ביבי תמיד העדיף שותפים מהשמאל על פני שותפים מהימין.

לדעתי ממשלה עם בנט סער ולפיד תהיה הרבה יותר ימנית מאשר ממשלת ביבי, יש סיכוי רב יותר שממשלה כזאת תבנה כבר בגבעת המטוס בירושלים. אז אולי לפיד ילך לחפש איזה פרטנר לעשות איתו "תהליך מדיני" , נו אז מה ? הרי הוא לא ימצא כזה, וגם אם כן הוא בטח לא יוכל לסכם איתו על נסיגה לקווי 67 חלוקת ירושלים וזכות השיבה, וגם נסיגות חד צדדיות לא יהיו אחרי הלקח של עזה.
זהו - יצא המרצע מן השק - עכשיו חשפת את כל קלפיך.

ההבדל בין שמאלן מסוגך לבין נתניהו הוא שנתניהו לעולם לא יעדיף מראש קואליציה עם שמאלנים על פני קואליציה ימנית.

שים לב כיצד אתה משקר - הרי קואליציה עם לפיד נכפתה על נתניהו לאחר "ברית האחים" בין בנט ללפיד שבה הם כפו על נתניהו להכניס אותם יחד לקואליציה - לא היה כאן שום סיכוי לממשלת ימין טהורה.

לגבי הקואליציה עם גנץ השמאלן - הרי ברור לך שגם אם בנט היה נכנס לקואליציה עם נתניהו לא היתה לימין קואליציה ימנית טהורה.
אתה לא מסוגל להפסיק לשקר , לעוות את המציאות או לספר חצאי אמיתויות.

אני מעולם לא ראיתי הפקרות בטחונית גדולה יותר מזו של רבין ופרס והנה אני רואה שאתה מעדיף אותם על נתניהו חחחחחח - אין ספק - צעדת צעד אחד יותר מידי וכעת אני רואה אותך במלוא הדרך - שמאלן בתחפושת של איש ימין.

פתאום נזכרתי באוטובוסים המתפוצצים של הסכם אוסלו , באופן בו ערפאת עשה צחוק משני הנאיבים הטיפשים הללו - אתה מעז להשוות אותם לנתניהו ? הרי הם אינם מגיעים לקרסוליו.

הנה חשפתי עוד שמאלן מתחזה - פשוט כואב הלב לראות כיצד אתם מתעתעים בחברכם יבגני שהוא איש ימין אמיתי אשר יצביע לשמאל הישראלי רק מפני שאתה ודומיך דואגים לנצל את תמימותו ולבלבלו.

אני כל כך סולד מאופן ההתנהגות שלכם - מהעקלתנות ההתעקלותית חסרת הכבוד. פעם היו גברים בשמאל הישראלי......פשוט בושה....תתבייש לך.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
זהו - יצא המרצע מן השק - עכשיו חשפת את כל קלפיך.

ההבדל בין שמאלן מסוגך לבין נתניהו הוא שנתניהו לעולם לא יעדיף מראש קואליציה עם שמאלנים על פני קואליציה ימנית.

שים לב כיצד אתה משקר - הרי קואליציה עם לפיד נכפתה על נתניהו לאחר "ברית האחים" בין בנט ללפיד שבה הם כפו על נתניהו להכניס אותם יחד לקואליציה - לא היה כאן שום סיכוי לממשלת ימין טהורה.

לגבי הקואליציה עם גנץ השמאלן - הרי ברור לך שגם אם בנט היה נכנס לקואליציה עם נתניהו לא היתה לימין קואליציה ימנית טהורה.
אתה לא מסוגל להפסיק לשקר , לעוות את המציאות או לספר חצאי אמיתויות.

אני מעולם לא ראיתי הפקרות בטחונית גדולה יותר מזו של רבין ופרס והנה אני רואה שאתה מעדיף אותם על נתניהו חחחחחח - אין ספק - צעדת צעד אחד יותר מידי וכעת אני רואה אותך במלוא הדרך - שמאלן בתחפושת של איש ימין.

פתאום נזכרתי באוטובוסים המתפוצצים של הסכם אוסלו , באופן בו ערפאת עשה צחוק משני הנאיבים הטיפשים הללו - אתה מעז להשוות אותם לנתניהו ? הרי הם אינם מגיעים לקרסוליו.

הנה חשפתי עוד שמאלן מתחזה - פשוט כואב הלב לראות כיצד אתם מתעתעים בחברכם יבגני שהוא איש ימין אמיתי אשר יצביע לשמאל הישראלי רק מפני שאתה ודומיך דואגים לנצל את תמימותו ולבלבלו.

אני כל כך סולד מאופן ההתנהגות שלכם - מהעקלתנות ההתעקלותית חסרת הכבוד. פעם היו גברים בשמאל הישראלי......פשוט בושה....תתבייש לך.
נתניהו התחיל את המו"מ ב-2009 בהצעות נדיבות גם לקדימה וגם לעבודה ופירורים לאיחוד הלאומי שהוא נכנע ללחץ התקשורת שהם לא רצויים בממשלה ואפילו ממשלה צרה של 61 עדיפה עליהם.

לפני ברית האחים ביבי גירד את ה-61 ולפני הבית ספר שעשה לו ליברמן עם ה-61 ב-2015 ו-60 ב-2019 ביבי ברח כמו מאש ממשלת 61 ולכן ברגע שהוא ראה שאין לימין את המנדט ה-62 הוא פנה מיד לציפי לבני ונתן לה את חצי המלכות הרבה לפני ברית האחים. קשה להאמין שהוא רצה ממשלת ימין+לבני, ביבי רצה את לפיד בלי בנט והתחנן לפני לפיד להצטרף לדרעי שתמך באוסלו לתהליך מדיני בתור שר חוץ ולוותר בעניין הגיוס למען תהליך מדיני, כשלפיד לא נענה וגם משרד האוצר לא קנה את שלי יחימוביץ', אז ורק אז הוא נזכר שיש לו את בנט.

גם ב-2015 לאחר שהקים ממשלת ימין הוא חיזר בלי סוף אחרי הרצוג והחזיק אצבעות שהוא יוכל לקחת את הרצוג לממשלה ולקחת מאיילת שקד את משרד המשפטים. רק הפחד להישאר קירח מכאן ומכאן מנע מביבי להציע את משרד המשפטים לעבודה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נתניהו התחיל את המו"מ ב-2009 בהצעות נדיבות גם לקדימה וגם לעבודה ופירורים לאיחוד הלאומי שהוא נכנע ללחץ התקשורת שהם לא רצויים בממשלה ואפילו ממשלה צרה של 61 עדיפה עליהם.

לפני ברית האחים ביבי גירד את ה-61 ולפני הבית ספר שעשה לו ליברמן עם ה-61 ב-2015 ו-60 ב-2019 ביבי ברח כמו מאש ממשלת 61 ולכן ברגע שהוא ראה שאין לימין את המנדט ה-62 הוא פנה מיד לציפי לבני ונתן לה את חצי המלכות הרבה לפני ברית האחים. קשה להאמין שהוא רצה ממשלת ימין+לבני, ביבי רצה את לפיד בלי בנט והתחנן לפני לפיד להצטרף לדרעי שתמך באוסלו לתהליך מדיני בתור שר חוץ ולוותר בעניין הגיוס למען תהליך מדיני, כשלפיד לא נענה וגם משרד האוצר לא קנה את שלי יחימוביץ', אז ורק אז הוא נזכר שיש לו את בנט.

גם ב-2015 לאחר שהקים ממשלת ימין הוא חיזר בלי סוף אחרי הרצוג והחזיק אצבעות שהוא יוכל לקחת את הרצוג לממשלה ולקחת מאיילת שקד את משרד המשפטים. רק הפחד להישאר קירח מכאן ומכאן מנע מביבי להציע את משרד המשפטים לעבודה.
אני כבר הסברתי.לך זאת אלף פעם.
מדובר בטקטיקת מו"מ ותו לא. נתניהו זורע בליבם של שותפיו הפוטנציאלים תחושה שהכל.פתוח בפניו ובכך הוא מוריד את יכולת הסחיטה שלהם. הוא מצליח לסובב את כולם מלבד החרדים שיודעים היטב שהם לשון מאזניים.

כך מנהלים משא ומתן , כך מצליחים להוריד את דרישותיהם המוגזמות של שותפים ימנים הבטוחים כי נתניהו אינו יכול בלעדיהם.

יבגני - אני מחבב אותך מאד שכן אני מאמין שאתה איש ימין אמיתי ולמרות זאת אתה מאד נאיבי - אל תתן לליברמן להעביר אותך שמאלה רק בשל סלידתך הטבעית מהחרדים. - אל תיתן לשמאלנים נסתרים ומתוחכמים דוגמת "הפרבולה" להסיט אותך מהמשעול הימני עליו אתה צועד

שחר 676

Well-known member
מנהל
ביבי אולי נאלץ לצרף את לפיד וציפי ליבני לממשלה ולהקפיא את ההתישבות ביו"ש ל 10 חודשים כי הם דרשו ממנו לקיים שיחות מדיניות בחסות גון קרי, אבל למה ההקפאה הזאת נמשכת עד היום? למה היא נמשכה גם בתקופת טראמפ? הרי לפיד וציפי ליבני מזמן לא בקואליציה, ואני מדבר על בניה בירושלים ובגושים היכן שגם בשמאל המתון יש הסכמה לכך.

אני בהחלט מסכים איתך שרבין ופרס היו זוג נאיביים ושערפאת עשה צחוק משני הנאיבים הטיפשים הללו , ובימיהם התפוצצו פה אוטובוסים, אבל אני לא רואה שביבי ממש שינה כיוון. הלקחים הביטחוניים שהופקו ממלחמת אוסלו ( בנית הגדר למשל) בכל מקרה יושמו גם בתקופת שרון וגם בתקופת אולמרט שנחשבו לממשלות שמאל ( לפחות זאת של אולמרט ).

אני לא מעדיף את ממשיכי דרכם של רבין ופרס על ביבי , אני מעדיף את בנט וסער על ממשיכי דרכם של פרס ורבין! מבחינתי ביבי לא שונה הרבה מציפי ליבני ושאר מוקירי מורשת רבין. ממשלה עם בנט וסער עדיפה על ממשלת ביבי גם אם יאלצו לצרף את יאיר לפיד איתם.
יפה - לדעתי דבריך מעידים עליך כאלף עדים.
את לפיד ויש עתיד אתה מעדיף על פני נתניהו והליכוד |פנים| ....אתה שמאלן מוחלט !

אני יכול להתווכח איתך על אין ספור ניואנסים אך בסופו של יום שנינו יודעים שעליתי עליך - כולי תקווה שיבגני יבין מי אתה באמת.

אפילו עבור אנשי ימין קיצוניים כמו בן גביר / סמוטריץ - נתניהו הוא האופציה הגרועה פחות והכי מצחיק שאני חשבתי שאתה איש ימין מסוגם חחחחח

בנט ובן גביר יודעים היטב שלפיד הוא איש שמאל מובהק , בנט יודע זאת וכל איש ימין מתון מסוגי יודע זאת.

אתה איש שמאל מובהק שהסתיר את זהותו הפוליטית - עד שעליתי עליך.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
יפה - לדעתי דבריך מעידים עליך כאלף עדים.
את לפיד ויש עתיד אתה מעדיף על פני נתניהו והליכוד |פנים| ....אתה שמאלן מוחלט !

אני יכול להתווכח איתך על אין ספור ניואנסים אך בסופו של יום שנינו יודעים שעליתי עליך - כולי תקווה שיבגני יבין מי אתה באמת.

אפילו עבור אנשי ימין קיצוניים כמו בן גביר / סמוטריץ - נתניהו הוא האופציה הגרועה פחות והכי מצחיק שאני חשבתי שאתה איש ימין מסוגם חחחחח

בנט ובן גביר יודעים היטב שלפיד הוא איש שמאל מובהק , בנט יודע זאת וכל איש ימין מתון מסוגי יודע זאת.

אתה איש שמאל מובהק שהסתיר את זהותו הפוליטית - עד שעליתי עליך.
מה שקובע זה מי שעומד בראש, וברור לכל שגם סער וגם בנט ימניים מביבי, הקואליציה זה דבר פחות משפיע, עובדה ששמיר ז"ל שמר על הימניות שלו בממשלות אחדות עם פרס ז"ל ועם אמנון רובינשטיין שבהמשך הצטרף למר"צ.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה שקובע זה מי שעומד בראש, וברור לכל שגם סער וגם בנט ימניים מביבי, הקואליציה זה דבר פחות משפיע, עובדה ששמיר ז"ל שמר על הימניות שלו בממשלות אחדות עם פרס ז"ל ועם אמנון רובינשטיין שבהמשך הצטרף למר"צ.
קשקוש מוחלט - רק לאחרונה ראינו מה עולל גנץ לממשלת הימין בראשות נתניהו.
ראה כיצד הם הצליחו לנטרל את רצונות הימין בנושאים רבים.

מספיק יבגני - ממשלות הרוטציה למיניהן היו ממשלות של שיתוק לאומי טוטאלי.

תקשיב טוב יבגני - אם אתה מצביע לגדעון סער אתה מצביע עבור לפיד השמאלן , אתה מצביע עבור ליברמן השמאלן - תתבגר יבגני.

הפרבולה/רוב הזמן נח/איציק/סטילהוק הם אנשי שמאל שהתחזו לאנשי ימין - אם אתה איש ימין תהיה איש ימין עד הסוף ותצביע עבור ימין אחראי כמו בנט/שקד/סמוטריץ. אל תתן ידך לשמאל הנכלולי המסווה את עמדותיו הפוליטיות , מפזר חצאי אמיתויות ומסכי ערפל בכדי לבלבל אותך.

למעלה