געגועיי לליאור שליין

געגועיי לליאור שליין

שלום אנשים טובים, בתור פליטת פורום "משחק מכור" הישן והטוב שנטשה אותו בעת הפיכתו המפתיעה לפורום "הלילה עם ליאור שליין" ה... פחות מוצלחת, אני שמחה לראות שיש המשכיות. יותר מכך, אני שמחה לראות שליאור נטש את ז'אנר תוכניות האירוח, שלדעתי האישית לא כל כך הלם אותו, וחזר למחוזות מוצלחים יותר, לפחות על פי ניסיון העבר. רציתי לנצל את הבמה הזו כדי לשאול אתכם האם יש מיקום כלשהו ברשת בו אפשר לצפות בחלקים מהתוכנית לטובת חסרי הטלוויזיה. לא רומזת חלילה ל|שיעולשיעולאסורלדברעלזהשיעול|, אלא אולי לאיזו פינת חמד בתוך האתר של וואלה, למשל. מה אתם אומרים? לתשובתכם אודה, עכבר מלאך

OOOO0

New member
ברוכה הבאה לפורום!../images/Emo24.gif

את מוזמנת להישאר כאן איתנו, להשתלב בכל השרשורים ולהגיב בשרשור התוכנית שייפתח ביום שני. באתר התוכנית תוכלי למצוא פרקים מלאים: http://reshet.ynet.co.il/12271.aspx

זה בדיוק מה שחיפשתי!

, בהחלט אבוא לבקר.

ליאור144

New member
היי ברוכה הבאה לפורום :} אנחנו שמחים תמיד

לקבל חברים חדשים פה :} נעים מאוד אני ליאור מנהל הפורום .

ליאור144

New member
אני יכול לבשר לכם רשמית שמאיר עובד עם

שליין גם בתוכנית החדשה בערוץ 2 בתור מפיק פוסט.הוא אמר שהוא ישתדל לקפוץ בקרוב להגיד שלום ולעדכן אותנו קצת במה קורה שם .

ליאור144

New member
יורם בוא נסביר לך מי זה מאיר היקר שתדע גם אתה

כמו כולנו פה.מאיר זה איש הפקה שהיה בתוכנית הלילה עם ליאור שליין והיה נכנס לפה הרבה לעדכן אותנו מי האורחים ועוד כל מיני דברים מעניינים. שהתוכנית עברה לשעה 10 הוא נהיה מפיק פוסט ובקושי נכנס אבל שמר איתי על קשר במסרים. ועכשיו התברר לי שגם בתוכנית החדשה הוא מעורב וזה טוב כי הוא בקשר איתנו מדי פעם .תמיד זה נחמד שמישהו שקשור לתוכנית נכנס לפה ומשתף אותנו

למעלה