גראז' סייל ברעננה , משישי כל יום בתאום

HayaBee

New member
גראז' סייל ברעננה , משישי כל יום בתאום

Garage sale in Ra'ananna Friday and on every day, 9:00 to 21:00 call to Confirm. Following items and much more: Single bed with a second Bed underneath,storage box attached! The Bed is in excellent condition and comes with 3 matching pillows in Nice Material. It can also be used as a couch. (MITAT NOAR) 350 NIS Writing desk - with 3 drawer 130 NIS Plastic chairs - 15 NIS Salon furniture 1+2+3 - 1500 NIS Buffet - 300 NIS Kitchenware Housewares Various garden / outdoor items Garden machine Jewelry Clothing, Leather coat m/f Lamps, lampshade - antics Various odds and ends Please call or send E-mail [email protected] 052-2512391 Haya 4 Frishman St. Ra'ananna (Off Mapu St./Akiva St./Ha-Ela St.) Photo: http://www.flickr.com/photos/9375941@N03/

HayaBee

New member
הובלות - העברת דירה, למי יש מידע ונסיון

אני בשלב חיפוש מוביל ובידי רשימה שקיבלתי מלקוחות מרוצים , אני פונה ומבקשת לקבל הצעת מחיר. בינתיים קיבלתי הצעה אחת אישית וגם שניה טלפונית . ההצעות כל כך קיצוניות שאשמח אם בעלי נסיון יביעו דעתם. מוביל שביקר בביתי וראה את תכולה הציע: 4,500 שח (כולל מע"מ) עבור העברה והובלה , לקח בחשבון שתי משאיות. 600 שח עבור 2 שעות מנוף (הוא יספוג את השאר) כדי שיחסוך לעצמו זמן חייב אותי במנוף ולקח לעצמו יומיים. וטיפ מינימלי לכל אחד מ -5 הסבלים - 150 שח. בקיצור אם סיכמתי נכון יצא 5,850 וזה נראה לי מוגזם . הוגש לי בנחמדות אין סופית - האיש באמת נחמד מכירה אותו שנים. הצעה אחרת שקיבלתי מירושלמי: מעסיק 4 סבלים - יהודים שציין שבגלל עובדה זו העלות גבוהה יותר. עבור כל שעת עבודה 350 שח (לארבעתם) העריך שיקח לפחות 5 שעות. עבור פרוק והרכבה של ארונות בלי קשר ל-350 שח לשעה, אדם נפרד- הוא עצמו - 100 שח לדלת ויש לי 20 דלתות. דלק להגיע מירושלים 400 שח לא צריך מנוף יעלו ברגל 4 קומות . אם אני לוקחת בחשבון 10 שעות וכל השאר יוצא לי 4,500 שח כולל טיפ אם באמת יגיע רק ל-5 שעות הרי אגיע להוצאה של 2,750 שח כולל טיפ האם המחיר הזה נשמע סביר? למרות שלא ראה את המקום האיש נתן הצעה לפי שעות עבודה כך שזו מחויבות כמו מי שראה והיה. אני עוברת מבית גדול לדירה בקומה 4. הצעות נוספות בתחילת השבוע הבא, מובילים יבוא לבקר. 1.מה דעתכם לגבי הטיפ, מה המקובל כאשר רואים שהסבל משתדל ובאמת דואג לרכושך ואתה מרוצה מהיחס ומהשרות. ומה ידוע לכם על הובלות, אשמח לשיתוף במידע. 2. האם מישהו מכיר נגר שבא לעשות את הפרוק ואת ההרכבה - הסבלות תעשה כבר על ידי המובילים. 3. מה דעתכם לגבי החיוב לפי שעה? 4. אם יש נער אנרגטי לפני צבא שיודע להחזיק כלי עבודה ומוכן לעבוד לפי שעות אוזיל לעצמי את העלויות של הפרוק לפחות, והנער יוכל להרויח. אשמח לשמוע דעתכם. 50 שח עבור פרוק והרכבה של ארונות לפי מספר הדלתות.

HayaBee

New member
מערכת אזעקה אלחוטית פאור מקס פלוס - למי נסיון

גם לגבי נושא זה יש כל כך הרבה הבטים. מערכת בסיסית עולה 1080 שח + מע"מ מחיר קבוע וכאשר פונים לחברות מתחילים התרגילים. מפרקים את הרכיבים ומוכרים כל רכיב בנפרד ומעלים את המחיר. אחד מכפיל את מחיר המערכת ומבקש 1100 שח התקנה. השני מבקש 500 שח התקנה. שניהם נותנים אחריות לשנה והמערכת הזו בנויה בצורה כזו שכל אחד יכול להרכיב אותה בעצמו, מצורפת חוברת הדרכה כמו כן מצוין בפרוספקט של ויסוניק שזו מערכת נוחה מאוד להתקנה עצמית. יש גם מערכות כאלו לקניה מיד שניה, אם למישהו יש ומעונין למכור אשמח לשמוע. ואז יש לקחת בחשבון שהנתונים כאן הם למערכת החדישה בציון "פלוס" ומי שרוצה יעוץ......בקרוב אוכל גם ליעץ במקצועיות ומתוך נסיון

יש לי בשבילך טלפון של מובילים

ששכנתי השתמשה בהם ויצאה מאוד מרוצה. ויקטור: 054-6239258 או 050-5439258.

למעלה