גרב ל-Iriver H10

shklar1

New member
גרב ל-Iriver H10../images/Emo35.gif ../images/Emo122.gif

אהלן חבר'ה חידשתי את עצמי עם H10 הנהדר רציתי לדעת אם יש לכם מושג היכן ניתן להשיג גרב סרוגה כזאת, כפי שיש ל-Ipod. החיפוש ב-Ebay לא הניב דבר =\ יש מצב שהגרב של אחד ה-Ipod'ים תתאים ל-H10
תודה מראש

shklar1

New member
תודה ../images/Emo9.gif... אני מתכוון לזה ../images/Emo27.gif

אף פעם לא ראית כזה
ב-Ebay יש מאות כאלה... לא מצאתי אף אחד ל-Iriver פשוט "גרב" סרוגה שאפשר להכניס לתוכה את הנגן.. להגן עליו מפגיעות קלות הקייס של ה-H10 לא ממש מגן עליו =\

יאיר B

New member
לא מכיר. לא ראיתי אף אחד הולך עם

כזאת... שאלה לי אליך: אם הגרב היא שלמה, איך תפעיל את הנגן? אתה צריך חריץ למשטח מגע וכדאי גם אחד למסך. ככה בנוי הסקין שלו (למה אתה חושב שהוא לא מגן?). נראה לי שאפשר לסרוג לבד גרב כזאת. זה לא צריך להיות מסובך...

נדב8

New member
אני חושב

שאם תקנה כמו של האייפוד זה יעלה על האייריבר...זה זה סה"כ גרב אלסטית שמסוגלת להתאים עצמה לגדלים ונפחים שונים, והיא לא פלסטיק שיש לו גודל מוגדר... למה אתה צריך? האייריבר הוא מכשיר מאוד קשיח ולא נוטה להשרט...

shklar1

New member
תודה ../images/Emo45.gif ../images/Emo9.gif

אין סיבה מיוחדת למען האמת. פשוט כאשר המכשיר נמצא בקייס המסך שלו עדיין חשוף, כך שהוא יכול להשרט בקלות. חשבתי להשתמש בגרב הזאת כדי להכניס אותו אליה כשהוא לא בשימוש, על מנת למנוע שריטות. בכל מקרה, בדקתי את המידות והן די זהות ל-Ipod Mini, אז ככל הנראה אני אזמין לי אחת כזאת. סה"כ 5$ באיביי.

למעלה