גרמניה -ישראל -פלשתין

אד

New member
גרמניה -ישראל -פלשתין

היהודים בגולה עברו תופת רק משום היותם יהודים. גרמניה הנאצית רצחה בשיטתיות שטנית מליונים של בני אדם,רק משום דעות קדומות,שינאה,גיזענות,ריגשי עליונות. 6 מיליון יהודים ניספו בשואה ועוד מיליונים אחרים. היהודים הקימו מדינה,נילחמו על מדינה. מדינת ישראל הקימה צבא חזק,למעשה ישראל מעצמה אזורית. היום ישראל שוללת זכותו של עם אחר לחיות בשלום. היום ישראל היא מדינה כובשת ששולטת בעם אחר,מפרה זכויות,ומונעת הקמת מדינה פלשתינאית.גם כאן מעורבים שינאה,דעות קדומות,גיזענות,ריגשי עליונות. הפלשתינאים נילחמים על החופש שלהם,נגד הכיבוש,על זכותם לחיות בשלום. עולם מוזר ואכזר

מטורף, למזלך אני מאמין בחופש ביטוי

אתה משווה רצח של 6 מליון איש למלחמה נגד מי שרוצח את נשיך וילדיך? אתה משווה את ישראל לגרמניה הנאצית? אם זו לא היתה כוונתך, הסבר מיד. אם כן, המשך לחזור על זה. אתה בסכ"ה חושף את פרצופו האמיתי של השמאל, וזה טוב.

אד

New member
הבגיניסט וחופש הביטוי../images/Emo35.gif

מי אמר שאני שמאל ולמה לעשות הכללות? אתה מאמין בחופש ביטוי??? למי? מי שחושב כמוך? על מה הכעס? על הטענה ששינאה,רמיסת זכויות,ריגשי עליונות שלנו כלפי עם אחר למרות מה שחווינו בהיטוריה. אנחנו מתיחסים אל הערבים כאל נחותים. חכמים על חלשים. אגב "מטורף" מעיד על לחץ. תיקרא שוב מה שכתבתי קודם ותודה שיש כאן בעיה לא נעימה. שלום וחפש לכל

חופש ביטוי למי שחושב כמוני??

עובדה שאני מאפשר לך להתבטא כאן, למרות שמבחינתי עברת קו אדום. להשוות את ישראל לנאצים? אתה בסדר? חכמים על חלשים? מיליארד ערבים נגד 6 מליון יהודים, 21 מדינות מול מדינה אחת. ממש יחסי כוחות שקולים יש לנו פה. בעיה לא נעימה? בטח שיש. הבעיה היא שיש אנשים בצד שלנו שנותנים גיבוי למעשי הצד האחר, ועוד מבקשים שלא יקראו להם שמאל. אבוי לשמאל אם אלו אנשיו.

אד

New member
שלום לבגיניסט

חכמים על חלשים מול הפלשתינאים לא כל הערבים. אני נותן גיבוי לשלום. לפי התגובות שלך השםשרוניסטיתאים יותר. יש לך בעיה בהבנת הניקרא . שלום חופש וזכויות לכל

ronen60

New member
מדינת ישראל

לפני שנת 1948 לא היתה אף שלטון בארץ ישראל, למה הפלסטינים לא הקימו מדינה בשנת 1920? מי הפריע להם? העם המוסלמי הכיר במדינת ישראל עד שנת 1967? לא! באיזה מקום נמצא מדינה שקטע מימנה באזור עזה והקטע השני ביהודה ושומרון והיא צריכה לעבור בתוך מדינה ריבונית? קיימת מציאות שמדינה תקום בתוך מדינה ריבונית? ליהודים זה היתה האדמה מקיום בראשית, ואם לא היו מוסתים הערבים בידי השמאל היינו חיים זה לצד זה בשלום. למה ירדן לא נתנה ליהודים לעלות לכותל עד שנת 1967 ומדינת ישראל נתנה לווקף את הר הבית חופשי? למה הפלסטינים שחתמו בהסכם עם רבין המנוח שיתנו לנו לבקר במקומות הקדושים אינם מאפשרים להיכנס לקבר יוסף? אם היו כוונותם לשלום לא היה מפריע להם תפילה בקבר יוסף או רחל. אלו העובדות והמציאות בשטח.

אדם חולה ומסכן...

אין בי אלא רחמים כלפיך וכלפי כל מי שכמותך. אני מרחם עליך, מכיוון שברגע שכל משאלות לבך ההרסניות יתממשו, אתה תהיה הראשון לספוג את נחת הזרוע הפלשתינאית הבוגדנית. בך הם יפגעו ראשון, ומן הסתם תהיה מאוד מופתע. אני לא.

El Duche

New member
יש רק הבדל קטן אחד

בניגוד לגרמניה הנאצית לישראל יש עוד סיבה לשלול את זכיותיו של לאום אחר - הפלסתינאים מהווים סכנה (בטווח הרחוק) לעצם קיום מדינת ישראל. גם בגלל הריבוי הטבעי האימתני שלהם וגם בגלל שאנחנו מתחרים על אותו שטח. נ.ב. מעצם היותי פשיסט יהודי אני תמוך בכל פעולה שטובת העם מטרתה וזה כולל דיכוי השפלה ופגיעה בכל עם או לאום אחר.

אד

New member
איש מילחמות ואלימות

מי שם אותך לישלול זכויות,בשם מי ומה אתה מדבר? הפלשתינאים הם לא סכנה לקיומנו. הכיבוש הוא הסכנה האמיתית. מישחקי שליטה,דיכוי,והשפלה זה עינין אינטימי לחדר המיטות. אין לנו שום זכות על עם אחר. רק שלום יביא ביטחון

סכנה, סכנה גדולה!

אתה, וכל החוצפנים שללא בושת פנים מתייצבים לצד הרשות הנאציונל סוציאליסטית (תודה אלון) בתעמולה האנטישמית והאנטי-ציונית הזוועתית שלה - אינכם מבינים מה אתם עושים? אינכם מבינים שאתם מביאים לאובדנכם האישי, המדיני והלאומי? להזכירך, היהודים בגרמניה הנאצית לא איימו להשמיד את גרמניה ולזרוק את כל הגרמנים לים. הערבים בישראל 2001 כן עושים זאת. הזהר והשמר לך מהשוואות מחליאות שכאלו. אתה עוד תצטרך לתת את הדין לגביהן בבוא היום, כשהמציאות תטפח לך הישר בפנים.

הרשות הנציונל-פלשתינאית- זה הביטוי

לפי מה שאני זוכר מאלון זה הביטוי שהוא היה משתמש בו.

אד

New member
הכיבוש= האובדן שלנו

שוב דמגוגיה ושקרים. מותר לי להשוות כרצוני. ההשואה היא: בהיתנשאות,בשינאה,בגיזענות,בריגשי העליונות. בדיוק כפי שאתם עושים.רק משום שהם ערבים. מי שם אתכם יותר טובים. כולנו בני אנוש. אתה חי בפרנויה ושינאה פרי הסתה. רק שלום יביא ביטחון

ha bahir

New member
ed, ata muzar ve akhzar

she osse ashvaot shikriot le khalutin beinenu le vein ha natsim arei ha palestinaim she ata aleiem meagen ayu bnei brit neemanim shel ha natzim ve rakdu ve gam tsaalu kaasher 6 million akheinu nigmeru ke ashan bishmei polin od ha yom tfissatam shel ha olam hi natzit legamrei ha shalom she hem rotsim hu ze shel kivrei akhim yehudiim ve lo klum akher lo magya laem davar, arei ha adama ha zot hem kavshu tsevait bli kol zkhut historit, be nigud lanu she kaninu et ha adamot lo be tsedek ki magya lanu khinam ke yerusha teviit taazov shtuyot ,ki ata mitayef stam ha aam egioni ve mevin et ha metsiut

עוד פעם סטיגמות על הליכוד?

אנחנו אלימים? לא ידידי. חבריך ברשות הפלשתינאית, שרוצחים נשים וילדים (כולל מבני עמם), הם אלימים.

אד

New member
12 הרוגים ביומיים../images/Emo59.gif

בניהם 5 ילדים בני מישפחה אחת שנהרגו ממטען של צה"ל. ילד בן 13 שנהרג מירי. ככה זה כאשר כובשים עם אחר. אנחנו העם הניבחר,מותר לנו. כן אנחנו מדינה אלימה,מטבע הכיבוש. כולל הליכוד שמטיף לכוחנות. שרון עדיין לא היתנצל על מות הילדים. רק שלום יביא ביטחון

למעלה