גשם של שלטון ימין

תומרהיס

New member
גשם של שלטון ימין

עובדה היא, שמאז הריסת גוש קטיף עד עליית נתניהו לשלטון כמעט ולא ירד גשם בישראל
ועובדה היא שמאז עליית ביבי לשלטון ירדו כמויות טובות ביותר של גשם (למעט תקופת ההקפאה שגם בה היתה בצורת)
בסופ"ש האחרון אנחנו מקבלים שוב גשם של שילטון ימין.
נקווה ששלטון הימין ימשיך ואיתו הגשם.

(אפשר להתווכח על השאלה מדוע יש בצורת בתקופת השמאל, אך עם העובדה אי אפשר להתווכח)

shaycohen2

New member
עם ראיות חותכות כאלו אי אפשר להתווכח

אני מתפלא שזה לא מופיע בקמפיין הבחירות של הליכוד.

תומרהיס

New member
תפתח כל גרף על סטטיסטיקות מטרולוגיות

אתה יכול לטעון שמדובר במקרה או שלא מדובר במקרה, כל אחד יסביר אך שהוא מבין את העובדות,
אבל העובדה שבין ההתנתקות לעליית שלטון ביבי לא ירד גשם (כמעט) כולנו זוכרים,
ואת זה שבתקופת ההקפאה גם לא ירד גשם גם כן כולנו זוכרים.
תפרש את העובדות כרצונך

shaycohen2

New member
אני איתך לגמרי

ואם תמצא איזו ראיה בגימטריה מהמקרא אני בכלל יהיה איתך...

ברור, ביבי מוריד הגשם הישראלי

מעניין איזה עוד שטות תמציאו בשביל להלל את שמו...

צר לי על כולכם רבותיי. איני מבין

מדוע אתם מתעקשים להמשיך לחבוט את ראשכם בקיר ולא להודות כי בנימין נתניהו הוא הראוי ביותר כיום לכהן כראש ממשלת ישראל בחמש השנים הקרובות. אני אמנם מחסידיו, אך איני מהללו לשווא. הוא עשה בקדנציה האחרונה המון טעויות, אך רב החיובי על השלילי. אנא הסבירו לי במה ציפי עדיפה על נתניהו. בביטחון? בכלכלה? בחברה? בטיפול במסתננים? בהורדת שוק הסלולר למחירי זנות? במתן חינוך חינם מגיל 3? בהפרחת הנגב הגליל? ביצירת תשתיות תחבורתיות? בצמצום המרחק מאיזור המרכז לכדי 40 דקות מהפריפריה על ידי סלילת מסילות רכבת? רוצים עוד? רק תגידו! מה היא יכולה לעשות טוב יותר מביבי? ואל תדברו איתי על המו"מ עם הפלסטינאים, כי גם אתם יודעים שזה לא רציני. אולמרט הציע להם יותר ממה שהם ביקשו והם לא הסכימו לקבל. אז אנא מכם...

כחלחל

New member
שאלת? הנה התשובה

גם אם נניח שכל מה שאמרת על ביבי נכון (וזה לא) עדיין יש דבר אחד שאנשים לא שוכחים.

ביבי שקרן
ולא שציפי הרבה יותר מוצלחת ממנו, רק שאותה עדיין לא תפסו בשקר.

הרווק1

New member
לפי הרציונל הזה

נוח צריך להיות ראש הממשלה

(ראית הזה מבול היה בתקופתו?)

למעלה