דאב.

Dolose

New member
דאב.

המלצות, מישהו ? תודה

Dtiup

New member
בבקשה

Jah Shaka calamalka - shredder's dub Papa_Project_-_Dub_On_The_Moon Kaly Live Dub - david gould

ZeusMan

New member
יש לך טיימינג מצוין..

כרגע אני מקשיב לאלבום רגאיי/דאב/רוק החדש של (מפתיע) Sinead O'Connor.. שם האלבום Throw Down Your Arms יצא השנה לפני בידיוק חודש... לא האמנתי אבל, וואלה שייניד הוציאה אלבום שכולו נוגע בג'מיקניות.... אלבום נוסף הוא אלבום דאב ניו זילנדי ענק !!! אולי אלבום השנה, יצא ביולי... נגיעות נחמדות של ג'אז שיושבות על דאב מפציץ... ללהקה קוראים Fat Freddy's Drop שם האלבום Based On A True Story... אם אתה רוצה להמשיך לטייל ולחפש... זה גם בשבילך באהבה.. butch cassidy sound system - butches brew... הרבה יותר דאבי כמו מה שכתוב בספר... יותר אמביינטי (צלילים מרוחים ו-DELAYים)...

ZeusMan

New member
ואיך שחכתי, תוספות...

א. באלבום של שייניד מתארחים : LEE PERRY ו- PETER TOSH... ב. קצת ישראליות !!! דאב ישראלי ידידי, את זה תבדוק ראשון (לא רוצה, לא צריך
) LAROZ SOUNDSYSTEM.... בחור ישראלי שהגיע מעולם הרוק הישראלי הבכיר.... עבד עם ברי,שלום חנוך וכו וכו... התחיל לעסוק בדאב והתאהב... עד כה יצאו לו (תקנו אותי אם אני טועה..) שני אלבומים, שהמפורסם מביניהם הוא Laroz All Stars שבוא הוא לוקח סמפלים של זמרי REGGAE ROOTSומדביק אותם על דאב... CHECK IT OUT ידידי... לדברים כבדים יותר תפנה לאלבום זה : Planet Dub - The best collection i heard last year

ZeusMan

New member
שוב תיקון כי אני... אידיוט..

אני מבטיח לא למהר ולחשוב על מה אני כותב !!! אני חדש כאן... אני ממהר.. ואחרי כל התירוצים... אני אחדד את מה שאמרתי לגבי שייניד... באלבום הזה שייניד משתמשת בקאברים לטיונים קלאסיים של אמני רגאיי... הינה רשימת השירים : Y Mas Gan - Manning War Barrett - Allen Untold Stories - Tucker, Myrie, Germain, Browne Throw Down Your Arms - Rodney, Fulwood, Fullwood Downpressor Man - Tosh Prophet Has Arise - Spence He Prayed - Rodney, Dodd Door Peep - Rodney Marcus Garvey Rodney, Fulwood, Fullwood Jah Nuh Dead - Rodney Vampire - Perry Curly Locks - Perry האלבום כולו הוקלט בקינגסטון ג'אמייקה..

Ambitionz

New member
אמנם לא בדיוק דאב מקורי אלא

דאב אלקטרוני, בערך אמביינט עם מקצב רגאי: OTT - Hallucinogen In Dub אלבום רמיקסים לאלבום הקלאסי של סיימון פוספורד (אמן טראנס ואמביינט), וגם: blumenkraft שלו, אלבום מעולה..

למעלה