דברים שלמדתם מהסדרות..

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.giftrue אני מניחה שנגלה אם מישו ירצח מישו אחר בדרך שהציע orush15y ולא ימצאו אותו../images/Emo3.gif

הדמר

New member
תמיד בסוף שוכחיםפ משהו ואז נופלים

בס"ד אם כי יש המון מקרים לא מפוענחים. אגב מקרה לא מפוענח: האם קרה פעם שסגרו תיק בCSI כי לא התליחו לפתור אותו?

orush15y

New member
לא נראה לי...

כל הקטע זה איך שהם מפענחים... אז לא נראה לי שיש פרק כזה...

VampirGirl

New member
ראיתי פעם פרק שבו

הם לא הצליחו להוכיח כמו שהם רצו את הרוצחים שהם באמת רצחו. וגם היה פרק שבו מישהו שהם האשימו שישב בכלא התקשר ללא זוכרת מי זה היה (הורשיו, גריסום או טיילור) ואמר לו לבדוק את זה עוד פעם ואז הוא החליט באמת לבדוק והוא מצא שהם באמת טעו.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifלי זכור אחד, אבל יכול להיות שהם פתרו אותו פרק אחרי, כי נראה לי פספסתי... זה היה ב-LV עם איזה אנס אחד שאנס בנות ואז זרק אותן בשקיות זבל נדמה לי... בכל מקרה, מה שאני זוכרת בוודאות מהפרק זה שהם התחילו עם שני מקרי רצח נפרדים ואז גילו שהם קשורים אחד לשני ובסוף עד כמה שזכור לי הם לא הצליחו למצוא את הרוצח... מישו מוכן להאיר את עיני בקשר לפרק הזה כי זה מטריד אותי עד היום../images/Emo122.gif...

../images/Emo58.gifזה נפתר בעונה 6

בפרק בעונה שאת ראית הם מגלים שהאדם שנדון למוות (הפרק מתחיל מזה שעוצרים את ההוצאה להורג שלו שניות לאחר שהחלה ומחיים אותו) ביצע רצח אחד ולא כמו שחשבו את כל הרציחות ושהוא הוא חקיין (copy cat), משום שמתגלת גופה נוספת שחושפת את העובדה שפרט לגופה שבגינה הורשע הנאשם הנ"ל, כל הרציחות האחרות זהות לזו שבוצעה כשהיה בכלא. מוכחים מעבר לכל ספק שהוא ביצע את הרצח והוא מוצא להורג והפעם לא מוחזר לחיים.
בעונה החדשה ממשיכים עם מה שלמדו מהפרק הזה אחרי שמתגלת גופה חדשה, למרות שלדעתי הסוף קצת מאולץ - כי בכנות, "פתאום" הרוצח רוצה שיגלו אותו ועושה הכל כדי שזה יקרה.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifתודע ../images/Emo9.gif *מרביצה לעצמי על שקראתי את הספוילר*

למעלה