דברים שצריכים לשפר בסדרה...

The New Normal

New member
דברים שצריכים לשפר בסדרה...

אז אומנם הסדרה עדיין בחיתולים, אבל אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל במקצה שיפורים.
אילו דברים בסדרה לדעתכם עדיין טעוני שיפור? (זה יכול להיות מכל אספקט של הסדרה - הפקתי- תסריטאי- משחקי - חתיכי...)

למשל - לדעתי "שיר הפתיחה" ממש חלש. גם אם בחרו במשהו מאד מינמליסטי, זה עדיין נראה די רע.

shaharory

New member
מסכימה לגבי הפתיח. בפעם הראשונה

שהוא היה חשבתי שזו פרסומת ששכחו לחתוך בהקלטה חחח.
ואולי להוריד קצת את רמת הצ'יזיות של הסדרה, תנו קצת angst, זה אף פעם לא הרג אף אחד... (ליטרלי, לפחות)

ההיבט החתיכי אחלה

shaharory

New member
זהו אבל אפילו לא פרסומת טובה!

כאילו חשבתי שזו פרסומת מקומית מאיזה חור בארה"ב ששידרו בו את הסדרה ושם הקליטו, לחנות נעליים.

Nati17S

New member
הפתיח

כאילו, הרעיון חמוד ובהתחלה אהבתי אבל כבר לא. שיהיה כמה שיותר מינימליסטי, זה עדיף. ושיתנו לדיויד קצת יותר עלילה משלו! אני מרגישה כאילו לכולם היו יותר סטוריליינס אינדיבידואלים מלו. אבל חוצמזה באמת שכרגע אין לי תלונות.

לגמרי הפתיח

יש בסדרה גם משהו מאוד מלאכותי לדעתי, קשה לי להסביר. כל דבר שיוצא להם מהפה מרגיש לי כאילו הם מודעים לזה שמצלמים אותם, הכל שיחות מאוד מבוימות וכנראה זה מה שמונע ממני להתחבר לסדרה לחלוטין, ההיא פשוט לא מרגישה לי טבעית.

Ayelet 363

New member
הפתיח

אני חושבת שאם כבר משהו מינימליסטי, או יותר מינימליסטי או פתיח רציני.
אני ממש מכורה לפתיחים, אבל אני לא כל כך אוהבת את זה. אפילו שאני חושבת שהוא דיי חמוד, אני לא חושבת שהוא ממש עובד, ודיי מיותר.

The New Normal

New member
חוץ מהפתיח שאני רואה שיש על זה הסכמה

אני חושב שגם הדמות של הילדה די מעצבנת.
אני לא חושב שזה היה פוגע בסדרה אם הדמות של הילדה הייתה פחות קיצונית ומוזרה וצומי וסתם דמות של ילדה.

AccioMoon

New member
הייתי מורידה קצת מהריאן-מרפיות של הסדרה.

ממש מרגישים אותו שם ואין לי עצבים לשטויות שלו. (אני אפילו לא יודדעת להסביר למה אני בדיוק מתכוונת.... או שתבינו אותי או שלא)

חוץ מזה, שימו לי את דיוויד ואת בריאן ואני אהיה מרוצה נו מטר וואט.
וגם לא הייתה לי בעיה מיוחדת עם הפתיח. כאילו, כולה פתיח
למרות שבפרק האחרון הוא לא היה אז נראה לי שוויתרו עליו?

טוב, פתיח.

ועל זה שדיוויד ובריאן הם הגירסא המבוגרת של בליין וקורט מגלי... בנאדם, אתה לא יכול לצלם כמה סדרות ולהשתמש בערך באותן דמויות... לא שהסדרות משודרות במקביל!!!

למעלה