דבר אחד להגיד:

העולם מכוער וטיפש, אנשים טיפשים ולא מתורבתים, ואנשים רוחניים ומוצלחים כמוני צריכים לסבול מאנשים כאלה לא נעימים ולא נחמדים. אנשים חומרניים. צריך לחנך את העולם. אני אחנך, אשפר, אלחם כדי לשנות אנשים ואת התנהגותם המכוערת. אמשיך להילחם.

SupermanZW

Well-known member
העולם מכוער וטיפש, אנשים טיפשים ולא מתורבתים, ואנשים רוחניים ומוצלחים כמוני צריכים לסבול מאנשים כאלה לא נעימים ולא נחמדים. אנשים חומרניים. צריך לחנך את העולם. אני אחנך, אשפר, אלחם כדי לשנות אנשים ואת התנהגותם המכוערת. אמשיך להילחם.
כמה הצלחות (בלשנות אנשים אחרים) כבר רשמת לעצמך?

Harrington

Well-known member
מנהל
הכל בעיני המתבונן.
בעיני למשל, העולם יפה וחכם. אנשים ברובם מתורבתים וחכמים. אנשים רוחניים מצליחים בעולם ללא קושי מיוחד ואם הם נתקלים בקשיים, פעמים רבות זה בגללם עצמם (לא תמיד כמובן), אך בכל מקרה השאלה אם הם סובלים או לא מאנשים אחרים היא שאלה שתלויה בראש ובראשונה בהם עצמם. אכן יש בעיה של חומרניות יתר. עניין של תקופה שסביר להניח שיעבור במשך הזמן (לאחר שיגיע לשיא שיפריע לאנשים רבים).
כל הכבוד למי שנלחם על הפיכת העולם למקום טוב יותר. אך אני די מסופק אם התחלה בסגנון 'העולם דפוק ולכן אני צריך לתקן אותו' יוביל אכן לתיקון כלשהו.

אני לא רושם. אני פועל בדרכי הרוחנית והיפה כדי לתת טוב ואהבה ולתרום, ויוצר קשרים. אני רק רוצה שקט מאנשים שמתנהגים לא יפה. צועקים, מקללים, בוגדים בקשרים, משקרים, לא עונים, מאיימים ואף מכים. ניסיתי כמה פעמים לפנות למשטרה אבל אמרו לי שהמשטרה פחות מתערבת בענייני הכפר.

SupermanZW

Well-known member
אני לא רושם. אני פועל בדרכי הרוחנית והיפה כדי לתת טוב ואהבה ולתרום, ויוצר קשרים. אני רק רוצה שקט מאנשים שמתנהגים לא יפה. צועקים, מקללים, בוגדים בקשרים, משקרים, לא עונים, מאיימים ואף מכים. ניסיתי כמה פעמים לפנות למשטרה אבל אמרו לי שהמשטרה פחות מתערבת בענייני הכפר.
יש מי שעוזרים לך? נשמע (לא יודע אם כאילו או באמת) שאתה עובר התעללות, כולל אלימות פיזית (כתבת שמכים אותך), המשטרה חייבת להתערב בעניינים כאלה כשפונים אליה.

אני במשך שנים סובל מאלימות פיזית בכפר, וניסיתי כמה פעמים לפנות למשטרה ולא עזר. הבעיה שגם אני נהייתי אלים ותוקפני בשנים האחרונות, בגלל מה שעשו ועושים לי. זו אחת הסיבות שפחדתי לערב את המשטרה. עכשיו אנשים יותר נעימים אליי כי נהייתי פחות תוקפני, אבל רק עכשיו למשל היה בחור מופרע שהתנפל עליי בהצקות ואיומים ועבר הרבה זמן עד שהסכימו לטפל.

SupermanZW

Well-known member
אני במשך שנים סובל מאלימות פיזית בכפר, וניסיתי כמה פעמים לפנות למשטרה ולא עזר. הבעיה שגם אני נהייתי אלים ותוקפני בשנים האחרונות, בגלל מה שעשו ועושים לי. זו אחת הסיבות שפחדתי לערב את המשטרה. עכשיו אנשים יותר נעימים אליי כי נהייתי פחות תוקפני, אבל רק עכשיו למשל היה בחור מופרע שהתנפל עליי בהצקות ואיומים ורק זמן עד שהסכימו לטפל.
נסה לפנות לבני משפחה שיעזרו לך, הגש גם תביעות אזרחיות נגד מי שהיכו אותך. אסור לך לעבור על כך בשתיקה.

ומה אעשה אם בתגובה יתלוננו עליי על שאני הכיתי אנשים ואיימתי עליהם במשך השנים? אני לא אשם שנהייתי מעדין לתוקפני ואני כמובן מאד מצטער על זה, פשוט החברה שיגעה אותי. הוריי מבוגרים ועייפים ולא רוצים להתערב וגם לא יכולים.

SupermanZW

Well-known member
ומה אעשה אם בתגובה יתלוננו עליי על שאני הכיתי אנשים ואיימתי עליהם במשך השנים? אני לא אשם שנהייתי מעדין לתוקפני ואני כמובן מאד מצטער על זה, פשוט החברה שיגעה אותי. הוריי מבוגרים ועייפים ולא רוצים להתערב וגם לא יכולים.
אז תתמודד, האם אתה מעדיף להמשיך לסבול? על אלימות פיזית לא עוברים בשתיקה.

אז תתמודד, האם אתה מעדיף להמשיך לסבול? על אלימות פיזית לא עוברים בשתיקה.
אתה צודק, אבל שוב ישנה השאלה מה לעשות כדי שלא יתלוננו עליי שהייתי אלים ואסתבך. עכשיו אני עדין יותר אז הבעיה פחתה, אבל כשהייתי תוקפני והיו תוקפניים אליי היה קושי לפנות למשטרה.

אני צריך לנסות לשנות את העולם בדרך יותר חיובית, לא של מלחמות. באופן כללי אני מאמין שרוב האנשים חומרניים ופחות חכמים אבל טובים. העולם יפה אבל קשה וצריך שיפור ולכן אני נלחם בו. הבעיה שאנשים מתנהגים אליי מאד בתוקפנות במשך שנים, ואני מבין שזה בגלל חומרנותם וחוסר יכולתם להבין את הייחוד שלי כאמן ואיש רוח.

הסיבה שהפכתי מעדין לתוקפני היא שנלחמתי בעולם. אהבתי מאד אשת מקצוע וניסיתי ליצור אתה קשר, ופסיכולוג התעלל בי כדי שלא אצור אתה קשר. ניסיתי לדבר בדרכים יותר חכמות, ואנשים מסוכנים איימו עלי בגלל זה. ניסיתי לדבר עם חברים בדרכים יותר יפות ואוהבות, שכחתי איך מדברים עם אנשים והפסיקו לדבר אתי. כל זה בגלל החומרנות של בני אדם ששונה מדרך החיים והחשיבה המיוחדת והרוחנית שלי.

למעלה