דגים

נועםג1

New member
דגים

שלום רב ראיתי כתבה בחדשות לגבי אנשים שעוסקים בפנג שוואי ובטיהור בתים אחד מהם ציין שטוב שיהיו דגים בבית והוא הראה אקווריום קטן עגול ובתוכו שני דגים קטנים כתומים הוא אמר שהדגים "אוכלים" (כן אוכלים) את העין הרע אם יש בבית ובכך הם מטהרים את הבית בנוסף הוא אמר שאם הדגים אחרי שבוע ימים עדיין בחיים אז סימן שהבית טוהר האם שמעת על זה? והאם יש בזה מן האמת? בתודה מראש נועם.

yoavfs

New member
שמעתי פעם את התזה הזו...

באותה הכתבה הוצגו מספר מטהרי בתים בשיטות שונות. זה עם הדגים לא היה שייך לפלג הפנג-שואי (להזכירך היה גם קבליסט בכתבה). אני כיועץ פנג-שואי שלמד שנים את האסכולה הזו מתייחס לטיהור כאל "מקלחת לבית" בלבד, הטיהור לא פותר את הבעיה מהשורש, אם דגים מושכים אנרגיה שלילית אז סבבה... אם זה לא מועיל זה בטח לא יזיק, אך בהיבט של הפנג-שואי הצבת מים החלל הבית או מחוצה לו נחשבת לאחד משיאי האומנות , ולשם כך יש לחשוב טוב טוב ולבחון מספר פרמטרים עד קבלת ההחלטה ביכן להציב את כערת דגי הזהב. הכי חשוב זה להבין למה (אם בכלל) יש אנרגיה רעה ושלילית בבית. אם לא נבין מה היא, מהיכן באה, ולמה היא גורמת, לא נוכל לפתור את הבעיה מהשורש (לא תמיד ניתן.... קטנים אנו ביקום הזה). טיהור באשר הוא לא מביא להבנה הזו, אלא מנקה (זמנית מבחינתי ) את הבית, ולא יותר מזה!

ilanamysticana

New member
דגים

הכתבה על הדגים ועין הרע אינו שייך לפנג שואי. מיקום אקווריום ודגים מחייב בדיקת מפת האנרגיות בבית בצורה מקצועית. כדי לא להתניע אנרגיות שאיננו רוצים להתניע וכו טיהור בית אפשרי אך יש לפנות לאנשיםהמקצועיים המתאימים בהצלחה

ראיתי את הכתבה היה מאוד מעניין.

אני יודעת שדגים בבית זה טוב וגם תמונה. אבל לא בגלל עין רעה נראה לי שפע פיריון וכו... לא?

בנוסף תמונה של דגיי זהב

מזל ואהבה, שפע והצלחה פוריות והרמוניה, הגנה! אני מזמן תכננתי לקנות תמונה של מיכל שמעוני של דגים יש לי כבר 2 תמונות שלה שאחת ראיתי בכתבה של האגורים, תמונות מהממות ממליצה...

טיהור ועין הרע

שלום לך, לא ראיתי את הכתבה המצוינת משום שלא שהייתי בארץ עד כה. לפי מיטב הבנתי דגים אינם אוכלים עין הרע, משום שמדובר באנרגיה שלילית שמקורה באנשים ואשר פוגעת בהילת האדם - דגים ומים יכולים אולי לספוג אנרגיה שלילית שבבית, ממקורות שונים. לניקוי אנרגיה מהאדם והילתו יש צורך בטיפול ספציפי העוסק בכך לאדם עצמו, אך אין זה קשור לפנג שואי. בברכה, אושרה הד סיני

יאפ

New member
טיהור הבית והמבנה

טיהור הבית הינו בעל חשיבות מרובה, בדיוק כשם שאנו מנקים את גופנו, את ביתנו כך ישנה חשיבות מרובה לניקוי הבית ברמתו האנרגטית. בעת טיהור הבית אנו מנקים את האנרגיות המיותרות אשר מקורן באדם, באדמה, לעיתים בנשמות שאמורות היו להמשיך בדרכן אך לא המשיכו, במריבות, קשיים, מחלות ואירועים קשים שונים. מומלץ לערוך טיהור בית באופן שוטף אך ובכל זאת כאשר היו אירועים שונים או קשים בבית, ההמלצה הינה להזמין אדם המתמחה בכך אשר יטהר ויטמיר את האנרגיות שבבית. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא בקישור הבא טיהור אנרגטי לבית, משרדים, דירות אור ואהבה לכולם כתובות אינטרנט נלוות: טיהור בית טיהור אנרגטי לבית טיהור בתים

למעלה