דוח הנתיחה...מה עושים עכשיו???

asuwish77

New member
דוח הנתיחה...מה עושים עכשיו???

לבקשתי קיבלתי עכשיו טלפון מהמחלקה הגנטית בנוגע לסיבת ההפלה, לא יודעת אם לבכות או לצרוח כי לצחוק ממש לא בא לי! אחרי חודש מורט עצבים מסתבר שבדיקת המעבדה נכשלה, לא היה ניתן לעבוד עם הריקמה שהגיעה או שהיא הגיעה אליהם במצב לא טוב בקיצור מבחינתם אין תוצאה לעומת זאת הדוח הפתולוגי שהועבר לרופא הנשים שלי(הפסקת דופק שבוע 19, עובר תואם שבוע 15...פעם שנייה שזה קורה שבין שניהם נולדה לי תינוקת בריאה), הדוח אצלי ...שם כמובן אין שום התייחסות למעי האקוגני שעליו דיברו,על השילייה המעובה, על תסמונת דאון שהייתה מאוד אופציונאלית לפי בדיקות הסקר(1:2!!!!) , לפי הדוח אין ממצאים פתולוגים והסיבה (כניראה) למות העובר 17 סיבובים של השילייה על איזור של 10 ס"מ.
אז מה אני עושה עכשיו???
איך מתחילים שוב מאפס...למי אני פונה,מה עושים????
לפני שנתיים אותם סממנים וסיבת המוות:CHORIOAMNIONITIS
הפעם זה סיבובים של השילייה...אני לא מבינה כמה בן אדם אחד יכול לפול על סטטיסטיקה מחורבנת(סליחה)???????????????????????????
לסמוך עליהם שזו התוצאה, לגשת בכל זאת לאנשהו,למישהו שיבדוק,אולי יש עוד סיבה שלא עלו עליה???
פשוט לא מיסתדר לי שבשני המקרים קרה בדיוק אותו הדבר, העובר מתאים לאותו שבוע , בשניהם בדיקת הסקר יצאה איומה ועוד דברים קטנים וזהים...זה לא יותר מדי מקריות?
מי שיודעת לכוון...יש בארץ רופא שמתמחה בענייני שלייה(בהנחה שזו הבעיה)...לתוצאה כזו לא ציפיתי

מקוםבלב

New member
היי,

אני מבינה את הכעס והתיסכול שלך.
אולי כדאי לפנות גם לייעוץ גנטי לראות אם יש בעיה ואז פרופ' שוחט מומלץ.
ואם זו בעיה שילייתית ,כדאי לפנות לפרופ' קופרמינץ.
מסכימה איתך שחשוב לבדוק את הדברים לעומק לפני ההריון הבא.
חיבוק

asuwish77

New member
גל המקסימה!!!

אשמח אם תשלחי לי(כאן או בפרטי) את הפרטים של קופרמינץ, היכן יושב,איך מקבל(רק פרטי או דרך הקופה) האם צריכה הפנייה מהרופא שלי או יכולה לפנות עצמאית?
עד עכשיו כל הרופאים כאן היו סה"כ שמות בשבילי
תודה רבה!!

מקוםבלב

New member
היי,

הוא מקבל רק באופן פרטי אבל ניתן לקבל החזר על ייעוץ
את לא צריכה הפנייה רק תגיעי אליו שכל תוצאות הבדיקה יהיו אצלך.
תבדקי שאכן קיבלת את כל רשימת הבדיקות של הקרישיות. בפורום הריון בסיכון יש את הרשימה המלאה.

טל: 03-5717877

כתובת:ויצמן 14/קומה 15 תל אביב

asuwish77

New member
איך המחלקה הגנטית של אסף הרופא???

יש שם רופא מומלץ???..ואם אפשר את הפרטים של פרופ שוחט אני אשמח.
היום הייתי אצל רופא הנשים שחושד שבכלל מדובר בבעיה גנטית שלא עלו עליה עדיין...מרגישה שזה רק הולך ומסתעף

למעלה