דולר- מעל 4.84 כניסה ללונג..

מצב
הנושא נעול.

Mr Max

New member

אם הדולר יעלה מעל 4.84 אזי זה יהיה איתות לכניסה חזרה ללונג בדולר וסיכוי טוב להמשך עליות בדולר.

waisbart

New member
אל תתלהב כל כך

אם הדולר יעלה מעל 4.84 אזי זה יהיה איתות לכניסה חזרה ללונג בדולר וסיכוי טוב להמשך עליות בדולר.
אל תתלהב כל כך
מחר הוא ירד אין מומנט מספיק חזק לעליות והמחזורים היום היו נמוכים.

Mr Max

New member
אני לא מתלהב בכלל,אני בשורט עליו

אל תתלהב כל כך
מחר הוא ירד אין מומנט מספיק חזק לעליות והמחזורים היום היו נמוכים.
אבל אם הוא יעבור את ה 4.84 אזי אני צריך לסגור שורט ולהפוך ללונג על הדולר. אני הפסקתי להתלהב מתנודות בדולר ,במעוף או בנאסדק, אני עושה מה שצריך לעשות וזהו. רווח יש גם בירידות וגם בעליות כך שאני לא מתלהב אם הדולר יירד או יעלה.

waisbart

New member
קראתי את ההודעה שלך

אבל אם הוא יעבור את ה 4.84 אזי אני צריך לסגור שורט ולהפוך ללונג על הדולר. אני הפסקתי להתלהב מתנודות בדולר ,במעוף או בנאסדק, אני עושה מה שצריך לעשות וזהו. רווח יש גם בירידות וגם בעליות כך שאני לא מתלהב אם הדולר יירד או יעלה.
קראתי את ההודעה שלך
על כניסה לשורט. לדעתי שורט בניתוח טכני וגם פונדמנטליסטי לא נכון בתקופה כזו. המגמה הראשית המישנית היא לונג. אולי לכמה ימים ראינו מגמה מינורית אבל לא חכם לפתוח שורט כי ההפתעות רבות.

Mr Max

New member
אמרת שהדולר יירד היום לא?

קראתי את ההודעה שלך
על כניסה לשורט. לדעתי שורט בניתוח טכני וגם פונדמנטליסטי לא נכון בתקופה כזו. המגמה הראשית המישנית היא לונג. אולי לכמה ימים ראינו מגמה מינורית אבל לא חכם לפתוח שורט כי ההפתעות רבות.
סגנון הדיבור של נבואה בשוק ההון ניתנה ל "------", אני לא מציע לך ולאף אחד להתנבא על שוק ההון . ניתוח עניני יתקבל בברכה אבל לא נבואות. אותי לא מעניין תקופה כזאת או אחרת, יש נקודות של שורט ויש נקודות של לונג.

waisbart

New member
נכון

סגנון הדיבור של נבואה בשוק ההון ניתנה ל "------", אני לא מציע לך ולאף אחד להתנבא על שוק ההון . ניתוח עניני יתקבל בברכה אבל לא נבואות. אותי לא מעניין תקופה כזאת או אחרת, יש נקודות של שורט ויש נקודות של לונג.
נכון
הרבה טועים בתקופה זו וגם אני. דרך אגב היום לא הסתיים.

Mr Max

New member
זה לא משנה אם תהיה צודק או לא ,

נכון
הרבה טועים בתקופה זו וגם אני. דרך אגב היום לא הסתיים.
זה לא משנה אם תהיה צודק או לא ,
לא מומלץ להגיד בהחלטיות "השוק מחר יעשה ככה", מה זה ? רק היושב במרומים יודע בדיוק מה יקרה מחר . כמו שאמרתי, לשמוע דעות זה טוב אבל בכל שנותיי בבורסה לא הכקתי אדם שיודע באמת מה יקרה מחר בשוק הכרתי כאלה שחושבים שהם יודעים מה יהיה מחר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה