דון חואן דה מרקו

Vivi Sparrow

New member
שרשרתי את התמונה שם...

כנסי ותראי... לא זוכרת איפה השרשור אז תלחצי על הלינק ששמת לי ותחפשי את ההודעה שלי.

moran14h

New member
כי הוא נראה נהדר גם בתור בחורה..

לא ,סתם . כי הוא אוהב ומעריך נשים..(הוא אמר את זה ,אני לא ממציאה) הוא גם אמר שאם יצא לו ,אז אולי הוא היה משחק אישה (כאילו דמות אישה ולא בן שמתחפש לאחת). חח הוא הבנאדם הכי לא שוביניסטי בעולם!

moran14h

New member
כי הוא נראה נהדר גם בתור בחורה..

לא ,סתם . כי הוא אוהב ומעריך נשים..(הוא אמר את זה ,אני לא ממציאה) הוא גם אמר שאם יצא לו ,אז אולי הוא היה משחק אישה (כאילו דמות אישה ולא בן שמתחפש לאחת). חח הוא הבנאדם הכי לא שוביניסטי בעולם!

למה סתם?

הוא באמת נראה כוסית בתור בחורה אחותי ראתה תמונה שלו כבונבון ששלחתי לה והיא חשבה שזאת בחורה אמיתית (היא לא הבחינה בזקנקן) :| והיא שאלה: "בואנ'ה מי זאת?" ואמרתי לה שזה ג'וני והיא הייתה בשוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

WiNo FoReVeR

New member
אוי איזה קטע יפה!!!!

עם זותי ואי שכבר אבד לו החשק להיות איתה איך אהבתי שהוא כזה "נפל" על המיטה בחוסר חשק.. איזה קטעיםםם

Vivi Sparrow

New member
חחח כן היה לו...

מין פרצוף כזה של מסכן... משו בין זה
לזה
וזה
חחחח הוא היה מאמי!! דרך אגב הוא חתיך עם איילינר! גם בדון חואן דה מרקו
וגם בשודדי הקאריביים
!

Runaway Train

New member
עזבו אותכם,מרלון מותק של בנאדם../images/Emo3.gif

קרובת משפחה שלי פגשה אותו בוואל-מארט בסן פרנסיסקו :) עד היום היא לא מפסיקה להתלהב מזה ואמרה שהוא כל כך נחמד ומצחיק כשהיא זיההתה אותו וביקשה להצטלם וכל השטויות האלו,הוא התחיל לצחוק והוא אמר שכמעט ותיירים לא מזההים אותו,ואם כן הם פשוט צוחקים מחקים את המבטא שלו ואומרים שלום..

למעלה