דונולו או צהלון = המידע הרפואי נמצא בוולפסון....

דונולו או צהלון = המידע הרפואי נמצא בוולפסון....

התגוררתי אז בחולון... והיו לי 2 בעיות בריאות בילדותי.....האחד - שפעת אסיאתית קשה שיצאתי ממנה עם סיבוך ואשפוז ((לקחו אותי באמבולנס)) ותקופת החלמה ...והשניה....האופנה של ניתוחי אף אוזן גרון בילדים. אחי קיבל ניתוח שקדים ואני קיבלתי ניתוח פוליפים עם הרדמה של נרקוזה. בערך בשנים 56-59 אולי לפני זה. אני מסתכלת בתמונות....החיוך שלי....ממש נראה טיפשי אחרי הניתוח. מה השתבש? בכיתה א התחלתי לכתוב ביד שמאל. האם תוצאה של הפרוצדורה הרפואית?.... כיוון שעברנו דירה לתל אביב.....השארתי את העבר מאחורי.... התגוררתי לא רחוק מגן-החיות ((לא רחוק במונחים של חושים של בעלי חיים))....ורק עשרות שנים אחר כך הבנתי....שהחלמתי באמצעות בעלי החיים בגן החיות...שהיו חלק מהילדות שלי בתל-אביב.....כל החיות.... פילים ג"רפות קופים כלבי ים ציפורים.....ככה שאם יש לי ביקורת על "כובע הפרווה של כבוד השר ליצמן" שלצורך תפירתו נצודו 20 שועלים.....ה"אשמה"...באותן שנים כאשר גן החיות היה צמוד לעיריית תל אביב. החיות הן חלק ממני....עד היום.....הם האחים הקטנים שלי....אפילו כאשר גן החיות עבר לרמת גן...ואני עברתי לברזיל

שיחת-מעלית עם גניקולוג...היתה האזנה במעלית?....

אני לא מתערבת בשיטות של השב"כ כמובן...ואם היתה האזנה במעלית או לא מן הסתם זה לא משמעותי. אבל...סיפרתי לו את הסיפור הנ"ל וחיברתי את זה לנטיה שלי לחבב קווי-אלכסון וחניה בהתאם. הגניקולוג אמר לי "תתבעי אותם" ((אחרי עשרות שנים))...חייכתי לעומתו והמשכתי בחיי. אבל - מישהו באמת פנה לניירת בוולפסון...וכנראה מצא משהו משמעותי...שאיים לפגוע ((השערה)) בעתיד הניתוחים בילדים.... או בעתיד השימוש בהרדמת ילדים גם אצל רופאי שיניים...ואז התחילה התנכלות נגדי. מן הסתם מדובר בראש-העירא הנוכחי של חולון כי הוא כבר הרבה שנים בתפקיד ובנוסף לזה...מנכ"לית העיריה התגוררה בצירוף מקרים באותו בנין. האם תיק רפואי של "ילדה אחת" ....מסכן את הרפואה המערבית? אם כך...ברור מדוע שומרים על סודיות רפואית

קורונה-שמורונה...עוד לא הגיעו לנושא הויטמינים...

אתה מבקש מהרופא ויטמין-סי לא חומצי....."לא קיים בסל הבריאות". כלומר? ליצנות רפואית !!!!

למעלה