דו"ח אמנסטי

תומאס

New member
לחסרי ההגיון ולבעלי הזכרון הקצר....

קצת עובדות: 1. אם הם לא היו מבריחים מחבלים וחומרי חבלה באמבולנסים - אז לא היינו בודקים אמבולנסים. 2. אם הם לא היו מבריחים חומרי חבלה בתיקי בית ספר של ילדים - אז לא היינו בודקים ילדים במחסומים. 3. אם הם לא היו יורים מתוך בתים - אז לא היינו הורסים את הבתים. 4. אם הם לא היו חופרים מנהרות מתוך בתים - אז לא היינו הורסים את הבתים. 5. אם הם לא היו מחדירים מחבלים מתאבדים לישראל - אז לא היינו מקימים מחסומים. אנחנו תמיד פועלים בתגובה למעשה שלהם ולא להיפך. והם תמיד מנצלים את החולשה שלנו ואת נקודות התורפה ואז גורמים לנו להיות יותר קשוחים. גולדה אמרה: אני שונאת את הערבים שהופכים את בנינו לרוצחים. הם מנצלים כל טיפת טוב לב שיש לנו. זה הכל מאוד פשוט. חייל הולך לעזור לאישה זקנה - והם יורים בו. חייל מתחשב באישה הרה - והם מנצלים את זה להבריח מחבל באמבולנס. להלן תזכורת לכמה מקרים מהעבר - לטובת בעלי הזיכרון הקצר: 1. אן מרפי - בחורה אירית תמימה שפלסטיני שיכנע אותה שהוא אוהב אותה, הכניס אותה להריון ואז שכנע אותה לבקר את משפחתו בישראל ושלח אותה למטוס עם פצצה מתוך מחשבה שמאבטח ישראלי לא יבדוק אישה בהריון. שלח את אשתו עם התינוק שלו בבטן להתפוצץ. ממש אנושי והומני. 2. ליאון קלינגהופר - איש מבוגר בכסא גלגלים שיצא לטיול באוניית הנופש "אקילה לאורו" ונרצח ביריות והושלך לים ע"י מחבלים מטעמו של ערפאת - וכל זה נעשה לעיני אשתו. 3. אמנא מונא - פלשתינית שהבטיחה סקס לנער תמים ישראלי ואז רצחה אותו בסיוע מחבלים. 4. רצח 11 הספורטאים במינכן. רצח ספורטאים באולימפיאדה!!! כל מילה מיותרת. 5. הרצח של אם ושלושת ילדיה בדם קר רק לפני כחודש. 6. הטבח בבית הספר במעלות. 7. הרצח של משפחת הרן בצפון הארץ שאני אמשיך? כי יש עוד הרבה............ וזאת כמובן בלי להזכיר את ההתעללות בגופות, כריתות הראש והאיברים, וכו'........ רבאק - תראו איך עושים לוויה אצלנו ואיך עושים אצלם: יריות באוויר, הנפת דגלים, צעקות של טבח יהודים. ומצד שני - כשיש אצלנו פיגוע איך הם צוהלים ושמחים וחוגגים ברחובות. ואצלנו - כשמחוסל מבוקש יש אנחת רווחה. לא יותר מזה. אף אחד לא חוגג ברחובות. הם חיות אדם. ברברים. פרימיטיבים. נכון - לא כולם. אבל את הנורמלים המעטים לא שומעים. ולמה בכלל מדינה צריכה להתייחס לכל מה שאיזה ארגון קיקיוני אומר??? על כל אמנסטי כזה יש מאות ארגונים אחרים שיטענו ההיפך. רבותי - פה זה המערב הפרוע. אין חוקים. יש מונח שנקרא "דמוקרטיה מתגוננת" וזה מה שאנחנו עושים עכשיו. כשהכל יהיה נורמלי אז יהיה אפשר להתחיל לדבר על זכויות אדם ועוד כל מיני דברים יפי נפש כאלה... מחבל שלא הצליח להתאבד - הוא חסר זכויות. הוא לא אדם. הוא חיה ולכן צריך להתייחס אליו ככזה. ולמי שעוד לא הבין את ההבדל - מדינת ישראל לא הורגת אנשים חפים מפשע בכוונה תחילה. נכון לפעמים זה קורה וזה מצער אבל כמו שאמרתי - זו מלחמה. ולגבי הפגז של הטנק שפגע בבית שמאחוריו היו מפגינים - יש לי רק דבר אחד לומר להם: רבותי, כשיש יריות בחוץ - אל תצאו החוצה. יצאתם? תדעו שאתם עלולים להיפגע! כשצה"ל משתמש בפצצה קטנה כדי לא לסכן חפים מפשע, והפעולה נכשלת - באים אליו בטענות למה הוא לא השתמש בפצצה יותר כבדה. וכשהוא משתמש בפצצה יותר כבדה ונהרגים חפים מפשע - גם באים אליו בטענות. יש שחור ולבן. אנחנו הצודקים, הנבונים, המוסריים. והם לא. פשוט מאוד. כל חייל שגנב חפץ מבית או שהתנהג לא יפה במחסום - טופל והועמד לדין. תראו איך מתנהגים חיילים בעירק - וזה לא אחרי 15 שנות אינתיפאדה ופיגועים...... אתם חושבים שמגיעה לכם מדינה - בואו תדברו. אל תהיו אלימים. תהיו אלימים - גם אנחנו יודעים להיות. דבר אחרון - שימו לב שכל מעשי הטרור בכל העולם מבוצעים ע"י מוסלמים. יש הרבה מדינות / קבוצות חברתיות שטוענות לקיפוח - אף אחת מהן לא בחרה בדרך כל כך אלימה ומעוותת.

הילההיל

New member
ממש מסכימה עם כל מילה...

אנחנו מגיבים למעשים שלהם, הם לא מותירים לנו בררה, אלא כפי שכבר כתבתי-מוכיחים את פרצופם האמיתי, אנחנו לא אשמים שהם מקריבים ומסכנים והורגים את ילדיהם ונשיהם ומשתמשיפ בהם כמגן אנושי, זה רק מראה עד כמה אין להם שום ערך כלל לחיים, הילה

Benjamin Turner

New member
מסכימה כמעט עם כל מילה

הבסקים, למיטב ידיעתי הדי מוגבלת, אינם מוסלמים. גם האירים לא. בורותי מונעת בעדי מלנקוב בשמות של טרוריסטים-לא-מוסלמים (ולא משנה אם בצדק אם לאו) נוספים, אבל אני מניחה שישנן עוד דוגמאות.

תומאס

New member
האירים מודיעים איפה יש פצצה

בכל פעם שהם מטמינים אחת ובזמן סביר כך שיהיה מספיק זמן לאתר ולפרק אותה. ואני גם לא ממש רואה פיגועים אינסופיים לא באירלנד לא בבריטניה ולא בספרד.

עזרה

אני מוכן לעזור לך למצוא שמות של טרוריסטים לא מוסלמים. הנה רשימה של שלושה (מופיעים לפי סדר א"ב של שמות משפחה): * יונה אברושמי * ד"ר ברוך גולדשטיין * יגאל עמיר כל טוב, שחף

Deathatred

New member
90% מהטרוריסטים בעולם הם מוסלמים

בפעולות הטרור שלהם הם רצחו עשרות אלפי אנשים, אפילו יותר. בניגוד לטרוריסטים המוסלמים שזוכים לתמיכה וגיבוי מהערבים ומהשמאל בעולם (וגם מחלקים מהשמאל בארץ), עמיר ואברושמי נעצרו, הורשעו ונאסרו. גולדשטיין מת.

Benjamin Turner

New member
אתה מתכוון, גולדשטיין נהרג

לתומאס, לא ידעתי שהאירים מזהירים מפני פצצות שהוטמנו, I stand corrected (אחרת היה אולי מקום להכניס את האצ"ל ואת הלח"י לקטגוריית הטרוריסטים
). בכל אופן, ההתייחסות היתה לא לכמות הפיגועים, אלא לטענה שלך ש100% מהטרוריסטים הם מוסלמים. עם שאר דבריך, כאמור, אני מסכימה. ולמנהל/ת הפורום, ההגדרה שלנו לטרוריסט שונה בתכלית, כך שברשותך, אמנע מלהגיב.

תומאס

New member
אין דבר כזה עם פלשתיני

לא כל קבוצה חברתית שעם השנים מתרבה וגדלה הופכת להיות עם. מה שאתם קוראים "עם פלשתיני" זו קבוצה חברתית של אנשים שחלקם גרו פה וחלקם לא ומכיון שהמסורת והמנהגים שלהם הם כאלה שמתחתנים בגיל מוקדם וככל שיש יותר ילדים במשפחה המשפחה יותר מכובדת - נוצר מצב של ריבוי אוכלוסין גבוה. זה עדיין לא הופך אותם לעם. ואת כל השאיפות לגבי ארץ ישראל הכניס להם לראש ערפאת בכבודו ובעצמו. (שהוא בכלל מטוניס...) אין למוסלמים גבר וחצי דבר עם ירושלים או ארץ ישראל. תקראו בקוראן. אין מילה על זה. תשאלו מוסלמים מאינדונזיה, מלזיה, סרי לנקה ועוד מקומות. לא מעניין אותם ישראל או יהודים. רק פה השמאל הפך אותם לעם ולא סתם לעם אלא לעם עם זכויות על הארץ. נו באמת........ לפי אותו עיקרון - יכולים מחר ללכת גבר ואישה לשטח אדמה, לעשות ילדים ועוד מאתיים שנה כשיגיעו לכמה מאות אלפים - להגיד שהם עם ושיש להם זכויות.

הילההיל

New member
אינם צברים...

אבל הם יהודים, ורק להזכיר אם נשכח, מדינה זו הוקמה לעם היהודי! בן גוריון בהכרזת העצמאות:"לפיכך נתכנסנו, אנו חברי מועצת העם, נציגי היישוב העברי והתנועה הציונית, ביום סיום המנדט הבריטי על ארץ-ישראל, ובתוקף זכותנו הטבעית וההיסטורית ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות אנו מכריזים בזאת על הקמת מדינה יהודית בארץ-ישראל, היא מדינת ישראל." המשך:"...ומוסד הביצוע שלה, מנהלת העם, יהווה את הממשלה הזמנית של המדינה היהודית, אשר תיקרא בשם ישראל..." אומנם גם כתוב:תקיים שוויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות..." כלומר: ארץ ישראל היא מדינת היהודים שגם חיים בה לא יהודים כאזרחים-שזה לגיטימי-כל עוד האזרחים האלה אינם נגד יהודים ואינם רוצים להלחם ביהודים ואינם רוצים לרצוח את היהודים על מנת לשלוט בארץ ישראל-מדינת היהודים!(הערה חשובה- הפלסטינים אינם אזרחי מדינת ישראל), בסופו של דבר כמו שנאמר:אנו קוראים לאומות המאוחדות לתת יד לעם היהודי בבניין מדינתו ולקבל את מדינת ישראל ...לשיתוף פעולה ועזרה הדדית עם העם העברי העצמאי בארצו..."ואפילו כתוב כבקשה:אנו קוראים - גם בתוך התקפת-הדמים, הנערכת עלינו זה חודשים - לבני העם הערבי תושבי מדינת ישראל לשמור על השלום וליטול חלקם בבניין המדינה על יסוד אזרחות" מה שאינם עושים כלל ובכל זאת זוכים לאזרחות, ושוב חשוב לציין כי הפלסטינים אינם אזרחי מדינת ישראל-ובצדק עקב שאיפותיהם לסלק את היהודים מארץ ישראל ואם זה לא יעלה בידם אז שאיפותיהם לרצוח את היהודים במדינת ישראל!

תומאס

New member
נכון אבל בניגוד לפלשתינים

אנחנו עוד מימי התנ"ך קשורים וחולמים על הארץ הזו. והם??? ארץ ישראל לא עניינה אותם בכלל עד שבא ערפאת ובסיוע השמאל הכניס להם לראש שהם עם ושזו המדינה שלהם.

תומאס

New member
ועדיין התעלמת מכל שאר העובדות

להגיד: זה לא מחזיק מים זה אולי ביטוי טרנדי אבל ממש לא משכנע כשהוא לא מלווה בנימוקים ועובדות. אולי אתה מסרב להכיר באמת בדיוק כמו שחשבתם שערפאת זנח את הטרור למרות שכבר בחתימת הסכם אוסלו הוא הופיע עם חליפה צבאית ועם אקדח. רמז יותר ברור מזה יש???? או שאולי גם היום אתם חושבים שהוא ממש נגד הטרור.......

החתולית

New member
מנסה לשים דברים על דיוקם...

הדו"ח עליו אתם מדברים הוא הדו"ח השנתי של אמנסטי אינטרנשיונל והוא מתייחס לאירועים שהתרחשו בשנת 2003. הדו"ח השלם מתייחס לכל מדינות העולם, ומחולק ליבשות. בארץ בחרו, באופן, טבעי, להתייחס לכותרות של הפרק על ישראל, ומעט גם לכותרות של הפרק על הרשות הפלשתינאית. אם תעיינו בדו"ח, תמצאו ביקורת כמעט על כל מדינה, ובכלל זה ארה"ב, צרפת, אנגליה, יון, תורכיה, ערב הסעודית, מצרים, קולומביה, ברזיל, סין, יפן ועוד ועוד. עוד דבר שראוי להזכיר - גם למעצרו המנהלי של נעם פדרמן, מתנגד אמנסטי אינטרנשיונל. בדיוק כפי שהוא מבקר את מעשיה של הרשות הפלשתינאית כלפי עיתונאים ופעילי זכויות אדם. הדו"ח מדבר גם על אירגונים מיליטריים שאינם צבאות, היינו ארגוני הטרור וקבוצות אחרות, דוגמת האירגונים בדרום אמריקה, ובמזרח אסיה. אז בבקשה... לפני שכותבים על ארגון חד צדדי שכל עיסוקו בהתקפת מדינת ישראל - הואילו לדייק בפרטים.

ומכיוון שזה פורום יחד

אזכיר גם את התנגדותה הנחרצת של ח"כ זהבה גלאון למעצרו המנהלי של נעם פדרמן. אנו מתנגדים למעצר מנהלי כמו גם להפרות זכויות אחרות ללא קשר לעמדה הפוליטית. שחף

לכל יפי הנפש

להזכירכם אנו נמצאים במלחמה מזה 150 שנה. אז לא היית מדינה יהודית שלא לדבר על שטחים כבושים. כבר אז חינכו את הילדים שהנינים שלהן דהיום רוצחים בנו, חינכו אותם לשנוא יהודים ולהרוג בהם. לא יעזור כמה אנו רוצים שלום אם גם ה"מתונים" שבהם מלמדים בבתי הספר (או למעשה עוד בבית בהיותם תינוקים) כי היהודים הם שורש כל רע, השטן בהתגלמותו ולכן צריך לרצוח אותם. איזה אדם רוצח ילדה בת שנתיים בכדור בראש ומוודא הריגה? מה היא עשתה? מה היא אשמה? ואל תגידו לי גם צה"ל... צהל לא עושה מעשים שאיני מוצא הגדרה לכנות אותם מלבד זה שהם הופכים את מי שעשהם לפחותים שביצורים על פני כדור הארץ. האנשים האלה היו תחת שילטון עותמני ובריטי וירדני ומעולם לא הייתה להם איזושהי הגדרה שהיום הם טוענים לה. שנאה שינקו עם חלב אימם היא המובילה אותם. אחרת אין הסבר לרצח תינוקת חפה מפשע. הן שלהבת פס הן הילדות למשפחת חטואל והן הילדים (למי ששכח) במצר. שלא לדבר על פיגועים. איזה בן אנוש מפוצץ את עצמו למען איזושהי מטרה שלא לדבר על כך שהוא רוצח תינוקות שרגע קודם הביטו בעיניו. תגידו היאוש, חוסר האונים, העוני? האם יש סיבה בעולם לרצח ילדים? ובכלל ראינו שלא מעט מחבלים הגיעו מהאוניברסיטאות, משכבות "האינטלקטואלים" של החברה הזו. אנשים שפרנסתם הייתה בתוככי הארץ ופגעו במעבידהם אלה שסיפקו להם את פת לחמם. ומדוע לעזאזל מתחבאים המחבלים בינות אזרחים? אם להם לא אכפת מהילדים שלהם, (לא נשכח את הנערים שהניחו חגורות נפץ תמורת מאה שקלים שהובטחו להם)... זו מלחמה ואם ההתלבטות היא בין חיים של חיילי צה"ל (שגם לחייהם יש ערך וגם להם יש הורים), ובין חייו של תינוק ערבי, מה לעשות אני מעדיף שחייל צה"ל יחיה. אל תספרו לי על מוסר כשהם מנצלים את ערכי המוסר שלנו ואת הרגישות שלנו ומתפוצצים במחסומים (אותה מחבלת שאמרה שיש לה פלטינה ברגל למשל). אולי אם לא היינו רגישים כל כך כל השנים והיינו מפציצים מהאוויר במקום לסכן את חיילנו (שאני גאה בכך שאני מעדיף שהם יחיו ולא תינוק ערבי, על אף שאם היה אפשר למנוע הרג של כל בן אנוש צעיר או זקן שלא במחיר חיילים שלנו זה היה עדיף), אולי היינו מסיימים את הדברים כשעוד התחילה ההתפרעות באבנים בשנות השמונים. בכלל, מה למדנו בעשר שנות אוסלו? האם רבין לדעתכם לא רצה שלום? מדוע הוא לא הצליח להביא אותו? (לא בגלל שהוא נרצח הרי הסקרים לפני הרצחו ניבאו שהוא לא יבחר שנית לראשות הממשלה ולו בשל האוטובוסים המתפוצצים מידי יום), האם פרס לא רצה מספיק? מה עם ברק? מה עם יוסי ביילין ויוסי שריד שכיהנו בממשלות השמאל והביאו עלינו את האסונות שמביאושיהם אנו אוכלים עד היום? חברה אני אוהב אתכם ומאמין שאתם עושים הכל לטובת עם ישראל. בכנות. אבל צאו מזה. שלום לא יהיה עם הערבים. לא בדור הזה. מי יודע מתי. מי יודע אם בכלל. מה שבטוח שאני את הראש שלי לא מניח בידיים של מי שסכינו שלופה מעלי.

למעלה