דו"ח חניה לבעל תווית נכה לרכב

Turner1

New member
דו"ח חניה לבעל תווית נכה לרכב

שלום רב,

היום קיבלתי דו"ח חניה לפיו החנתי את רכבי בניגוד לסעיף 2 א 18 לחוק העזר (חניה במקום אסורה למעט נושאי תו אזורי אורח שעון)

חשבתי שבעלי תו נכה יכולים להחנות רכבם בכל מקום פרט למקום בו רכבם מפריע לתנועה. הלא כך הדבר?

תודה רבה לעונים

efibau

New member
חניה לנכים

שלום ידידי.
שלח את המכתב הבא יחד עם צילום תו נכה שלך למחלקת חניה של העירייה שנתנה לך את הדוח.
אם יש צורך בנוסח החוק שהזכרתי, תוכל למצוא אותו באינטרנט. (אם לא תמצא, אסייע בידך) ואז תדפיס אותו ותוסיף למכתב או לפקס.
בהצלחה!

לכבוד: _____________

הנדון: הודעת תשלום קנס מספר _______ - רכב מספר ______
שלום רב
החניתי את הרכב במקום וכן הצבתי את תו החניה לנכים המצוי ברשותי ברכב. כל זאת לאחר שבדקתי שמקום החניה הקרוב לנכים לא היה פנוי. הרכב חנה בצורה שלא הפריע לתנועה ולמעבר כלי רכב אחרים.

על פי חוק החניה התשנ"ד 1993, אני מבקש לבטל את הדוח עקב הסיבות שלא היה מקום חניה לנכים אחר פנוי בסביבה הקרובה במאות מטרים. וכפי שציינתי לעיל, המקום היחיד הקרוב היה תפוס.

אבקש לאור זאת לבטל את הדוח.
אני מצרף את העתק החוק והעתק תו החניה שברשותי.

בברכה,

Turner1

New member
תודה על תגובתך. אציין פרט חשוב נוסף

זו הפעם השנייה שאני מחנה את רכבי באותו אזור ומקבל דו"ח. בפעם הראשונה זה היה בפברואר. שלחתי מכתב לעירייה ובו תצלום של הרכב עם התו וביקשתי לבטל את הדו"ח לפי חוק חניית הנכים שציינת כעת. מלבד מכתב שנשלח אליי ובו צויין שהמכתב התקבל ויועבר לטיפול- עדיין לא שמעתי מאף אחד. והנה היום קיבלתי עוד דו"ח. מה אתה מייעץ לי לעשות? אולי מוטב להתקשר?

efibau

New member
2 דוחות

מציע לא לקשור בין 2 הדוחות. יכול להיות מאוד שעירעור אחד מגיע לפקיד א' והשני לפקיד ב'.
מקווה שבעירעור הראשון צרפת את לשון החוק (לפעמים צריך להאכיל את פקידי העירייה בכפית..וזה גם עושה רושם..).
ואם לא- אז תמתיi לראות מה החליטו. אמרת שבפברואר שלחת? אז אני לא יודע אם אחדש לך ,שלפעמים זה לוקח מעל חצי שנה עד שעונים. (אם העיר היא ת"א, מניסיון עם אחרים הזמן קצר יותר..).
בקיצור, תשלח את העירעור לדוח השני, יחד עם לשון החוק ותן לעניינים להתגלגל.
בהצלחה !

Turner1

New member
בערעור הראשון

רק ציינתי את שם החוק- חוק החניה התשנ"ד 1993. לא פירטתי מעבר לכך. צירפתי צילום של הדו"ח וכן תצלום של הרכב עם התווית עליו.
לא שלחתי את המכתב בדואר רשום, אלא בדואר רגיל. כאמור קיבלתי תשובה שהנושא יועבר לטיפול.
חשבתי להתקשר או לחלופין להגיע לשם (המקום קרוב למקום מגוריי). מה דעתך? זה יכול לעזור?
המון תודה!

efibau

New member
די להתקשר טלפונית

לא מזיק לצלצל כדי לברר מה קורה עם העירעור. בדרך כלל זה לא מועיל יותר מלהמתין לתשובה, אלא יותר לך שעשית משהו כדי לבדוק..
אל תטריח עצמך לשם. תתקשר(אם תשיג אותם), ותקבל תשובות אחרי שתמסור פרטים מזהים.

למעלה