דו קיום בצל הפצצה הגרעינית

תנועות מחאה איסלמית בעד האחווה???

היהפוך החמור עורו והנמר חברברותיו??? נשמע לי כמו בדיחה. בחברה שמטפחת את השינאה מילדות אתה מצטרף לזרם או שאתה יושב בצד. אבל נגד?? עוד לא היה הדבר הזה ואם מישהו מעיז תולים אותו מיד בכיכר הראשית. ואם כבר מדברים על בדיחות. שמעתם פעם ערבי מספר בדיחה? לא הבדיחות שאנחנו מספרים על ג'וחה. אני מתכוון לבדיחה שהערבי מספר. אז לא תשמעו. החיים הרי עצובים, יש יותר מדי כופרים, יש אמריקאים אימפריאליסטים וציונים חומסי הארץ אז בשביל מה צריך בדיחות וצחוקים?

צול1

New member
דווקא שמעתי ..

אני ממש מיואש.. תחפש באנטרנט סטנדאפיסט אירני שחי בבריניה בשם אומיד ג'לאל. סדרת הטלויזיה הקנדית "מסגד קטן בערבה". הסדרה שהייתה בערוץ 2 עד לא מזמן של סעיד קשוא. יש מספיק, רק תלמד להסתכל. מעבר לכך, התיאטרון הדמוקרטי בלבנון ובסוריה. לא בכל מקום שיש מוסלמים מוציים להורג, לא כל מדינה מוסלמית היא מדינת הלכה, אז מספיק, פשוט מספיק עם השיגור סיסמאות האלה שאנחנו שומעים כל יום. אנחנו לא טיפשים, אנחנו מודעים לקיצוניות בדיוק כמוכם, אך יודעים להסתכל קצת יותר מקרוב ולראות שיש עוד צד למטבע. לא כולם כאלה, למעשה אני באופן אישי חושב שהרוב לא כאלה, אבל זה כבר עניין אחר. אתה מעוניין לדעת המ קורה בלבנון? יש שם ז'נר אמנותי שמתסק רק במלחמה עם החיזבאללה, המון זמרים ואמנים כמו פיירוז ורחבי מתנגדים באופן מוצהר לחיזבאללה ומיפים לאחווה ולשלום עם ישראל. הזמרת האלג'יראית סועד מאסי רצתה לבוא לפה בזמנו להופיע מול קהל יהודי-ערבי אז עיכבו אותה שעות במסום ד שנשבר לה והיא אמרה שהיא לא תכנס להופיע בכוח אם לא רוצים אותה. מה תגיד על צעד הגאווה הקרוב שיתרחש ביום חמישי הקרוב בירושלים? שמבית מתנגדיו הם יהודים אורתודוקסים? תגיד עליהם שהם לא חשוכים? תגיד שהמוסלמים הו רוצחים אותם? אולי בזה אתה צודק, אך ש לי הרגשה שאם לא הייתה שם משטרה גם היהודים האורתודוקסים היו רוצחים את המפגינים. בכל מקרה, תשמח אולי לדעת שמגיעים שני אוטובוסים מבית לחם, בית חנון ומחנה הפליטים דהיישה של צועדים פלשתינים (חלקם נוצרים וחלקם מוסלמים) שיצעדו רעולי פנים עטופים בדגל פלשתין ובדגל הגאווה. כן, יש באיסלאם צדדים מאד חשוכים, אך הוא לאט לאט מתנער מזה. להזכירך תקופת תור הזהב הייתה מוסלמית, אבל זה לא לענייננו. להתעלם ולהתלהם ולהלחם לא יעזור, זה רק יקצין את הצד השני, לחבור זאת הדך הנכונה. לחבור ולראות את התמונה המלאה. אני נשבע לך שזאת תהיה התגובה האחרונה שלי לתגובה מתלהמת ושזורת שנאה מצידך. נראה לי שאני אסנן את התגובות שלי על פי הקריטריון "דיברת פעם עם ערבי או לא?".

אכן בלבנון היו פעם מספרים בדיחות

אכן בלבנון היו פעם מספרים בדיחות, והיו שם אמנים מכל צבעי הקשת. אבל אלו היו נוצרים. זהו החלק השפוי בחברה הערבית. אבל מאז האיסלם משתלט על ארץ הלבנון ועכשיו הנוצרים עסוקים בהישרדות ואין להם זמן לאמנות ולבדיחות. גם בעירק סונים ושיעים מפוצצים זה את זה ואין להם זמן לתרבות ואומנות. סעיד קשוא הרי גדל כאן כמו אשכנזי והסיפורים שלו מתאימים לחברה שלנו ובטח לא הערבית. אין לי קשר עם האורתודוקסים ובעיני הם פרימיטיבים. אבל לזכותם צריך להגיד כי אינם מזיקים ואינם מטפחים איזשהו גיהאד (אפילו לא מתפוצצים על ההומויים). תשאל את אחמדי ויספר לך כי באירן סוקלים את ההומויים באבנים גדולות. האמריקאים נוהגים להתבדח על הסיפור בדבר 72 הבתולות המיועדות לכל מי שמבצע פעולת רצח המוני של כופרים (רצוי כמובן של נשים וילדים). קונטאר הרג משפחה ואם יחזור ללבנון הרי יהפוך לגיבור לאומי. זו התרבות שאתה מנסה כל כך להגן עליה. http://www.youtube.com/watch?v=IyWe5AroWPw

raanans

New member
סיפור של לבנוני סוני (מוסלמי, לא נוצרי)

עבד איתי ערבי מוסלמי סוני מלבנון (מהתומכים של רפיק חרירי שנירצח ע"י גורמים פרו סורים). הוא אמר שאצלו בכפר קוראים לחיזבאללה מפלגת השטן (בערבית חיזבאללה = מפלגת האל) עד כמה שאני זוכר, בלבנון - הסונים הלבנונים, כמו הדרוזים והנוצרים, לא נלחמו בישראל. מי שנלחם בישראל היו הפלסטינים והשיעים. לא כל המוסלמים ולא כל הערבים הם פנאטים.

לא כולם פאנטים

לא כולם פאנטים ויש בתוכם גם קצת משכילים אבל המנהיגים שלהם מסבירים להם ללא הרף כי הם חייליו של מוחמד בדרך לסילוק כל הכופרים הזרים מהאיזור פיסת האדמה הפיצפונת שאנו מחזיקים לא פוגעת ברווחת עמי ערב באיזור אבל אנחנו כעצם בגרונם כשהם מדברים על גיהאד עולמי איך ישתלטו על אירופה ואחר כך על אמריקה אם במזרח התיכון יש פיסה עם זרים אז זו מלחמת תרבויות ולא מלחמה על אדמה לכל השמאלנים שמצווחים - כיבוש, כיבוש, כדאי שידעו כי גם כשנפנה את הגדה לחלוטין השקט איננו מובטח הפאלח הערבי לא הפסיד דבר כאשר אני גר בתל אביב אבל מבחינה דתית זה מציק לו הנה מה שאומר על כך אחמדי הליצן ועוד על האיסלם הרדיקלי

תשמעו מה אומרת ערביה

בריגיט גבריאל לבנונית נוצריה שחיה עכשיו בארה"ב לא חוששת לדבר חופשית תקשיבו לכל מה שהיא אומרת הבבעיה בין ישראל לפלסטינים איננה של אדמה אלא של שינאה ולכל רפי הנפש שמאמינים שבוויתורים נשיג שקט יש לה תשובה ברורה - ככל שהפלסטינים יקבלו יותר יראו בזה חולשה מצידנו ויגבירו את הטרור על השינאה

raanans

New member
יש 10 מיליון פלסטינים בעולם

נכון שיש הרבה שחיים על שינאה, אבל לטעון שכולם חושבים אותו דבר?

מספיק שחצי מהם כאלו

הרי הקיצוניים תמיד שלטו עליהם והאחרים מפחדים לפצות פה גם באירן יש לא מעט שסולדים מההתלהמות של מנהיגיהם אבל הם יודעים כי אין בכוחם לעשות דבר אם וכאשר יוסדרו גבולות בין ישראל לבין מדינת פלסטין אז קודם כל הם יעשו סדר אצלם בבית - ידכאו את האוכלוסיה הנוצרית בריגיט גבריאל צופה שהם יטבחו באחיהם הנוצרים - כמו שעשו בלבנון ואחר כך יחזרו לטרור ולהתכתשות אינסופית עם מדינת ישראל כי מי שגדל על השינאה לא יחיה איתנו מחר בשלווה וכמובן אחיהם שגרים עימנו לא יחמיצו שום הזדמנות לתקוע סכינים במדינה המקוללת בעיניהם ואם באחד הימים המדינה תקלע למצוקה או לאיום קיומי תפרוץ כאן מלחמה בין שני העמים אני מקווה ומייחל שזה לא יקרה ואולי החברה הערבית תרגע ותרד מתרבות השינאה ותשתלב במדינה כאוהביה ולא כשונאיה

למעלה