דו - קיום

קלייר

New member
ברוכה הבאה/רק נאמין שאפשר אחרת

רק נאמין שאפשר אחרת,לחפש את הדרכים לשנות את מצב מדינתנו ע``י חשיבה חיובית ולעשות הכל למען שנלמד לחיות בדו-קיום תחילה נלמד מהו דו-שיח בין אנשים , נלמד שהחיים נתנו לנו במתנה ועליהם יש לשמור אפילו במחיר החזרת אדמות,כי רק כך נדע מעט שלוה ואולי גם בטחון ברוכה הבאה לפורום החם התפוז,והחשוב מכולם,המשיכי לחלום שיבוא היום שנחייה גם אחרת

אבו-דני

New member
LOOK OUT היקרה..

LOOK OUT היקרה.. אני מקווה שתקראי זאת לפני שהצנזור לא ימחק ההודעה.. מסכים עם גוף הודעתך האחרונה ברם הסייפא לא ברורה דייה.. האם תסכימי לחיות בשלום ואחווה... עם אב שרוצח בנותיו על שום כבוד המשפחה..? התסכימי להיות בעין הסערה יען שכנייך בקרב שבטים אכזריים עם שבט עויין על שום חמום מוח תורן שמלא משטמה ויצרים.. את מוכנה להיות במצב עם עם המקדש את האלימות? עם עם שלא סולח ולא שוכח 40 שנה? סתם חומר למחשבה.. שלך האבו......שרק שוכח וסולח

eliasys

New member
אתה ממש נחמד אבו דני

אבל כנראה שאתה עדיין חי בזמנים עברו. אנחנו כבר בשנת 2001 שכאת אדוני?

אבו-דני

New member
אליאס ככל שתטייח יותר כך הזמן...

אליאס ידידי, ככל שתטייח יורת ותתעלם מהאמת האכזרית כך הזמן יברח לכם יותר , הפער יגדל ,והעם הערבי יצא ניזוק אבל אם יקום ערבי גאה ואמיץ משהו סטייל אתא תורכ וינהיג את הערבים לקידמה יצאו כולכם נשכרים שלך האבו...שרק מאמין שאתא תורכ ולא סלאח א דין בוא יבוא..

ליטל א מ

New member
יתכן מאוד בעתיד

יתכן בעתיד אםנפעל נכון יהיה במזרח התיכון החדש שלנו דו קיום בין ערבים ליהודים. גם אני שירתתי עד לא מזמן במערכת הצבאית וראיתי המון דברים שהם לא תקינים ולכן לא בחרתי להמשיךבדרך זו ולפנות לדרך אחרת ולהגשים את האידיאולוגיה שלי ושל הרבה אנשים כך שלפי דעתי דו קיום יכל להתממש יקח קצת זמן אבל אין ברירה חייבים לקדם אותו בכל הדרכים האפשריות.

למעלה