דו קרב 5.11

nik name

New member
לא הבנתי

בתוכנית הקודמת בסולו הדחה לשופטים לא הייתה הצבעה
ועכשיו כן?

ולכן גם כשמדובר בתוכנית שלכמה פרקים מראה עקביות, אני יודע שבכל רגע נתון הם יכולים לשנות את המחבט מטניס לבייסבול לגולף.

פלאטוס

New member
לא רק את לא הבנת את זה

וגם בתוכנית הקודמת יום ראשון בערב רק שניים התחרו ביניהם על מי יישאר, והערב כל ה3.
היה צפו שדונדיט יודח. אבל האמת שהוא היה הכי פחות טוב הערב. ולכן מדובר בהדחה מוצדקת.

MrHyde1

New member
סליחה, מאיה

מה זה לא הבנת? ממתי את צופה בכוכב נולד? יש חוקים בכלל?

( הכל בהומור כמובן, כן? )

מלח גס

New member
קשת מראש אמרה שהם יכולים לשנות את דרך ההצבעה

מתי ואיך שהם רוצים. זה כתוב בתקנון שלהם לאפליקציה.
הם מכורים לשינויים גם של הרגע האחרון.

אם אני הייתי שופט והיו שרים שיר שלי

אז רק אם המתמודד היה ממש גרוע הייתי מסמן לו אדום

matanp88

New member
היום היה טיפה יותר משעמם מראשון. הערות:

א. אין לי מושג מה מוצאים באליאס.. באמת שאין לי מושג! בכל ביצוע אני מקשיב טוב ומנסה למצוא את הקול שלו, את הגוון ופשוט לא מוצא כלום! אין בו שום דבר מיוחד! אביתר היה הכי טוב היום ותמוה ביותר ההפסד שלו לאליאס שחוץ מסיפור יפה אין לו כלום.

ב. רוני איכזבה ממש, היא הייתה אמורה לשיר את "Beautiful" של כריסטינה אגילרה ובמקום זה החליפה לשיר אחר שגרם לה להיות משעממת וכבדה. חבל, זמרת גדולה.

ג. האחים גת לא מחדשים שום דבר וזה מה שמעצבן, צפוי שיעברו ואף יגיעו רחוק ביותר בתוכנית אם לא גמר ואפילו זכייה רק בגלל הגימיק והבאזז\ההיסטריה שעשו במדינה. חבל.

ד. טינה הזוכה.

MoRoSH11

New member
לשם שינוי ראיתי חלק מהתכנית היום בטלוויזיה

למעשה, ראיתי מהביצוע של זו ששרה את שבתות וחגים
(רוני?)

הביצוע של האחים היה יפהפה ומרגש והכי טוב (באופן לא מפתיע)
.
אהבתי גם את דוד (אבל היי, זו לא חכמה, אני ממש אוהבת את השיר שהוא שר- גם בצרפתית וגם בגרסה שלו בעברית
) ושום מילה על סקעת
.
לא שמעתי את הביצוע הראשון של אביתר, אבל הביצוע הדחה שלו היה טוב

אגב, אני לגמרי בעד ביצועים של כל הנבחרת, לא כאלה. אשכרה הרגשתי מובכת בשביל המתמודדים.

הלוואי שבהפקה יוותרו על כל הביקורי בית והאובר דיבורים, אני משתיקה אותם, אין לי כוחות לזה.
חבל לי על דונדייט, אבל אני לא חושבת שהוא היה צריך לשיר בעברית (אני מדברת על סולו הדחה, לא ראיתי את הביצוע הראשון). וארים ראשי
.

מלח גס

New member
בחירה חרושה מדי לדוד.

גם שהוא היה הרבה פחות טוב מקטלין, סקעת, שי המבר, ותמר יהלומי.

danlevin1

New member
תוצאות

אביתר מול אליאס - שניהם לא ייחודיים , זמרים טובים בלי שום דבר מעניין מעבר לקול

רוני ישראלי מול דונדיט - לא כוחות , רוני זמרת נהדרת עם קול חזק ונתנה ביצוע יציב לעומת דונדיט שהוא בכלל לא זמר

הדוסים מול דוד דריי - הדוסים נהדרים , כוכבים או לא , הם שרים נהדר , מנגנים נהדר, מוזיקאים בדם וזה כיף לשמוע
גם את זה בתוכנית כזאת
דוד דריי זמר ממש טוב אבל שוב , בלי טיפת ייחוד

בסוף = הדחה מוצדקת של דונדיט שתפס מקום של זמרים טובים הרבה יותר - עמית בן שבת , ליאם וכו'

Anonimit84

New member
האחים גת הם מוזיקאים אדירים!!!

הם שרים ומנגנים נפלא.
גיל גת הוא גם גיטריסט ענק!
כל כך מגיע למקצוענים האלה לזכות.

מלח גס

New member
כל הכבוד לריטה על הנאום שלה!

לא התלהמה , לא צעקה, הסבירה לרני בצורה הכי מכובדת וברורה שיכולה להיות שהתוכנית מאפשרת לזמרים לבחור לשיר באנגלית ולכן לא להצביע כחול רק בגלל שפה זה לא הוגן כלפי הזמר.

טוב שגם רוני וגם ענבל בחרו לשיר באנגלית, אם רק אחת מן הזמרות הייתה שרה באנגלית ההדחה לא הייתה הוגנת. העיקר ששניהם נשארו בתחרות ונעשה צדק!!!!
ריטה שיחקת אותה! רני יצאת מטומטם!

למעלה