דו שיח פתוח בפורום

• פותח הנושא יוסי 55555
  • פורסם בתאריך
י

יוסי 55555

Guest
לכבוד מנהלת הפורום שלום,

לאחר בירור עם הנהלת הפורומים הסתבר כי לטענתך אני מביא מידע מוטעה בפורום ולכן בחרת למחוק את הודעתי. ככל אדם יכול להיות שאני טועה ויכול להיות שאני צודק. באותה מידה יכול להיות שאת טועה או צודקת ( נניח בשימוש נכון במושגים "מבקש מקלט" מול "פליט"). הייתי מצפה ממי שמנהלת את הפורום שתאפשר שיח פתוח ובמידה ויש טעות, לדעתך או לדעת גולשים אחרים, להגיב לאותו גולש ולהסביר היכן הוא טועה וזאת באופן גלוי ולא בצורת מחיקת הודעותיו ללא הסבר. תקני אותי אם אני טועה אבל לא קיללתי אף אחד בפורום ולא הגבתי בצורה הפוגעת בתרבות הדיון.

אני כותב באנונימיות בפורום כי זאת זכותי ובחירתי ואינני מעוניין להירשם לאתר.

אני חושב שהתנהלות של מחיקת הודעות ללא קיום שיח אינה תורמת לפורום אבל אם זאת שיטתך כמובן שהבמה שלך, את המנהלת ואני אסיק את מסקנותיי.

בכבוד רב.

XמX של Wון

Well-known member

bilil

Member
מנהל
להנהלת הפורומים מותר למחוק הודעות לפי ראות עינייה היא מוסמכת לכך . בפורום מקצועי לא מתנגחים עם מנהלת הפורום. אתה מוזמן להסיק את מסקנותייך.

Admin

Administrator
מנהל
יוסי שלום,
לא אמרתי בדבריי שמנהלת הפורום היא זו שמחקה את הודעותייך, ההודעות נמחקו על ידי שיקול שלי מתוך טענות שעלו מפי כמה גורמים ולא רק ממנהלת הפורום.
הפורום פתוח לכל הגולשים, אם יש גולש שאינו מתמחה בתחום מצופה ממנו לציין כי אינו איש מקצוע כדי לא להטעות את שאר הגולשים.

המשך גלישה מהנה,
שני- מנהלת הפורומים

י

יוסי 55555

Guest
שלום שני, טענות על "כמה גורמים" כבודן במקומן מונח אבל בפועל הם לא הוצגו בפניי, גם לא בהתכתבות איתי במייל. בפועל בפורום זה אין גולשים קבועים גלויים לעין
( אלא אם כן הם רק קוראים ולא מגיבים) ולא ראיתי שמישהו מעיר או לא מעיר לי או למישהו אחר ומכאן שהטענות על "גורמים רבים או מעטים" הם כרגע טענות בעלמא.

הפורום, לדעתי ויכול להיות שאני טועה, נועד למידע והחלפת דעות, כול עוד זה נעשה בצורה מכובדת וראוי שיהיה ככזה. גם בפורום מקצועי יכול להיות שגולש או מומחה צודק ויכול להיות שהוא טועה ואין זאת עבירה להצביע על כך ( והכוונה היא לכולם ללא יוצא מן הכלל). אם הכוונה היא ליצור בלוג פרטי שבו אסור להשמיע דעות אחרות או לקיים שיח על נכונות המידע שמובא- זכותכם המלאה.

השאלה האם אני מומחה או לא איננה רלוונטית שכן לא טענתי כך אי פעם. מי שמומחה או בעל מקצוע בפורום מודיע זאת בגלוי ואני לא עשיתי זאת ולא כתבתי אי פעם שאני יודע יותר טוב ממישהו אחר.

הבנתי את הגישה שלהם ואמשיך לדרכי.

XמX של Wון

Well-known member
יוסי שלום,
לא אמרתי בדבריי שמנהלת הפורום היא זו שמחקה את הודעותייך, ההודעות נמחקו על ידי שיקול שלי מתוך טענות שעלו מפי כמה גורמים ולא רק ממנהלת הפורום.
הפורום פתוח לכל הגולשים, אם יש גולש שאינו מתמחה בתחום מצופה ממנו לציין כי אינו איש מקצוע כדי לא להטעות את שאר הגולשים.

המשך גלישה מהנה,
שני- מנהלת הפורומים
התקנון של תפוז מאפשר למנהל לכתוב רע על אישי ציבור?

הודעה מס' 7
פרסם בנושא 'סטירת לחי מצלצלת של נשיא מדינת ישראל לדיקטטורים!' https://www.tapuz.co.il/threads/סטי...דינת-ישראל-לדיקטטורים.15594690/post-145197006

יוסי . זה פורום בתשלום. המנהלת משלמת כסף. לתפוז על ניהול הפורום. והיא רוצה לבד לענות תשובות. שאולי תיתפוש לקוח . לטפל בתיק שלו בתשלום . מול הרשיות
אתה עונה . אז המנהל הפסיד לקוח . מקווה שהיבנתה . יש הרבה פורום שאנשי מיקצוע מנהלים אותו . על מנת ליתפוש לקחות. כמו הנהלת חשבונות ועוד

למעלה