דחוווווווף !@

דחוווווווף !@

נרשמתי לשוחרות בבית ספר שלי . כיאלו עשיתי מבחנים והכל ( עדין לא שלחו לי לי תוצאות ) . אבל אני רוצה לשאול , מה אדיף לי יותר כיתת שוחרים או מב"ר ? , רוצים לשים אותי במב"ר ואני מתלבטת ... :( תעזרו ללללללללי ... תודה ;]

טיק טאק1

New member
אני חושב...

עדיף מסלול שוחרות....ממב"ר(מסלול בגרותי רגיל)....שוחרות זה עם מקצוע...מסלול טכנולוגי...מכונות חשמל ואלקטרוניקה..

ofirrr0071

New member
לפי דעתי...

שמעי אני נמצא במסלול השוחרות כבר בשנה השלישית שלי וזה לא שאני בא נגד המסלול או משהו כזה אבל לא הייתי ממליץ לך לבחור בו.. זה מסלול שהוא לא קל.. זה לא קל להיות שוחר גם אם זה נראה שכן כל יום ללבוש את המדים להיות במסדרים יש מעלייך מפקדים זה שונה זה אחרת.. בסופו של דבר לצבא את תתגייסי כמו כולם.. נכון שזה נותן מקצוע אבל לא יודע אם זה הכי משתלם בסופו של דבר זה מסלול לא קל..!

....

מלא אמרו לי את זה . אני גם חושבת על המקצוע ועל העתיד שלי ... אבל לא יודעת , אם אני אתחרט אחר כך לא יכנסיו אותי למב"ר ... ואני לא רוצה סתם לחתום על החוזה ....מבין? בקיצור אתה אומר שעדיף לי מב"ר ? אה ותודה חחחח ; ]

ofirrr0071

New member
לדניאל..

תקשיבי אני מבין את ההתלבטויות שלך.. ואני שוב פעם אומר לך חח אני אישית אם הייתה לי אפשרות לחזור לבית ספר הקודם שלי הייתי טס עכשיו לשמה כי באמת לא חשבתי שלהיות שוחר זה יהיה כל כך קשה מהבחינה של הכל זה לא הכל ורוד עם המפקדים שכביכול אפשר לתקשר איתם הם לפעמים מתנשאים חושבים שהם איזה משהו בגלל שהם יותר גדולים ממך בכמה שנים.. ושלא נדבר על זה שאף פעם לא יסתכלו על הצד שלך אלה תמיד המערכת צודקת.. בקיצור זה לא קל מסלול השוחרות.. לכי למב"ר לא תפסידי שום דבר ובנוסף לצבא..? את תתגייסי גם ככה וללבוש מדים? תלבשי גם בזמן הצורך חחח אז אין לך מה לדאוג.! ושיהיה בהצלחההה.:)

אני יודעת...

אבל מה אם אני אתחרט באמצע ?, מה זה שווה לי ?.. סבבה יש עתיד מקצוע וכל זה ... , אבל מלא שוחרים מהבית ספר שלי נרשמו ויצאו אחרי חודש.. וחצי עולם אמר לי שזה לא שווה ושעדיף לי להיות במב"ר לעשות בגרות רגילה ולהמשיך אלה ... חחחחח :p בקיצור לא יודעת כבר מה לבחור ;\

למעלה