דחווףף!

liorr41

New member
דחווףף!

שלום שמי ליאור אני בת 13 אני בגובה 1.62 ושוקל 53 ק'ג רציתי לשאול 2 שאלות: 1)האם משקלי תקין ? 2)אני יודעת שאיני שמנה וכולם אומרים לי שאני רזה אך אני אוכלת המון שטויות ולא משמינה וכמה רופאים אמרו לי שזה מפני שאין לי נטייה להשמנה אך כמעט בטוח שזה יתנקם בי בעתיד לכן הייתי רוצה לקבל תפריט תזונה יומי המתחשב בצרכים של ילדה בגילי תוודה ליאור
|

שלום ליאור

שלום ליאור את באחוזון גובה משקל ביחס לגיל בדיוק באמצע הממוצע בשפה יותר פשוטה משקלך תקין,הגובה שלך אופיני לגיל שלך . בגיל בו את נמצאת קיימת קפיצת גדילה,צריכת הקלוריות עולה,וגופך יתחיל או כבר מתחיל לאגור רקמות שומן באזורים אופיניים וכחלק מתהליך התבגרותך גופך ישתנה.ניתן להכנס לאתר netogreen.co.il בו תמצאי יומן תזונה שיותאם לצרכיך. לא מומלץ לבצע דיאטות הרזיה יזומות בגילך,אלא בהמלצת בעל מקצוע,עקב חשש לפגיעהבתהליך הורמונלי תקין גדילה מוצלחת שתהיה לך

NetoGreen

New member
שלום ליאור

קודם כל רוצה לציין לחיוב את המודעות שלך. משקלך תקין. לאכול 'שטויות'- לא בריא גם לאנשים רזים. בעיקר בגיל ההתבגרות, משום שחטיפים אלה באים לרוב במקום מזון אחר, מזון המספק לגוף רכיבים חיוניים לגדילה וצמיחה כמו למשל ברזל וסידן. מעבר לכך, הרגלי האכילה ואורח החיים שתסגלי לעצמך היום, ילוו אותך בהמשך החיים, וקשה יהיה לשנותם בהמשך. על מנת לסדר את התפריט היומי ממליצה לך לפנות לייעוץ אישי אצל דיאטנית המתמחה בכך, בהצלחה רבה, ורד יפה חאיק, דיאטנית קלינית

למעלה