דחוףף צריך עזרה!

giladf2

New member
דחוףף צריך עזרה!

אני חודשיים וחצי בצבא ומאז שהיתגייסתי אני לא נח אני מרגיש כל הזמן לחץ נפשי מטורףף וכבר לא יודע מה לחשוב ולפני בערך שבוע הגעתי להחלטה שנימאס לי ואני רוצה לצאת מצבא וביקשתי להיפגש עם קב"ן ולמרות שעוד לא ניפגשתי איתו אני בטוח שעם אני ירצה לצאת אני יצא זה רק עניין של זמן. ומאז שהגעתי להחלטה הזאת של לצאת אני נימצא בלחץ מהפכינה מה אני יעשה שאני ישתחרר יותר נכון הצא מהצבא איך אני מתחיל מה אני עושה איפה אני יעבוד וכל מיני כאלה וזה ממש ממש מטריד אותי בצורה שאני לא יכול לתאר אני כל היום חושב רק על זה ואני מנסה להרגיע את עצמי ולא לקחת דברים קשה וזה לא עוזר לי ואני לא יודע למי ליפנות וממש רע לי בבקשה עם מישהו יכול לעזור ליעץ להמליץ בבקשה תיכתבו לי תגובה עניינית אני יודע שזה מצב טיבעי וכולם לרוב חשים את זה שהם מישתחררים אבל אני מרגיש שאצלי זה ממש מוגבר וחזק תעזרו לי תודה מראש

Shayks

New member
אני לא מומחה

אבל עם הזמן אתה תתרגל, זה משהו שכולם עוברים, במיוחד בחודשים הראשונים של השירות. יש עוד חברים שעוברים איתך בדיוק את אותו הדבר, ומפקדים שיעזרו לך אם רק תבקש. אני מפקד בצבא של חיילים בתקופת הכשרה ראשונית, וראיתי הרבה מקרים כאלו. לא ציינת איפה אתה משרת, ככה שאני לא יודע כמה לייעץ לך בקשר לזה. מה שיפה בצבא זה שהוא דואג לך להכל - אוכל, לינה, נסיעות, אתה לא צריך לדאוג לכלום. הייתי מציע לך לתת לזה עוד קצת צ'אנס, וכמובן לדבר עם מישהו שיעזור לך לעבור את התקופה ההתחלתית. עם הזמן הכל עובר, ואתה תראה שאתה תתחיל אפילו ליהנות. לא הייתי מקבל כל כך מהר החלטה לעזוב את הצבא. בהצלחה!

giladf2

New member
כל מיקרה...

החלטתי לצאת אתה חושב שיעשו לי בעיות עם זה כאילו לצאת מהצבא ובערך כמה זמן זה יקח לפי מה שאתה יודע שומע או מבין?

אני חושבת

שהמגיב הקודם ביקש לעודדך להשאר ולא להסביר לך כיצד לצאת. בכל מקרה, אם אתה חש כי המסגרת אינה מתאימה לך (ובכך אינך היחיד) קב"ן יפטור את הענין. הייתי שוקלת במקומך, מאחר ואתה מדווח על מצב לחץ ומועקה על פנייה מסודרת לטיפול נפשי בכדי לצאת מהפלונטר הרגשי בו אתה מצוי, להתחזק ולקבל כיוון בחיים. גם הצבא מאשר פנייה לפסיכולוגים פרטיים מחוץ לשרות, וניתן לקבל יעוץ נפשי, גם ללא קשר להשתחררות מהצבא - על ידי אנשי בריאות הנפש בצבא עצמו. שקול את אחת האפשרויות, ואל תהסס. אם תרצה הפנייה לגורם פרטי פנה אלי בתיבת המסרים. בהצלחה טל

למעלה