דחוף דחוף, אם תוכלו לעזור לי

דחוף דחוף, אם תוכלו לעזור לי

מחפשת בדחיפות את השיר שנדמה לי ששמו "אחותי הקטנה" שנכתב על ידי לאה גולדברג. השיר מתחיל עד כמה שזכור לי, בשורות הבאות: אחותי הקטנה את יוצאת מן הבית על גבעה ירוקה את עולה לשחק, את רואה את הים המבהיק עד אפסיים את רואה אוניות שם באופק הרחק וכו´, אולי טעיתי במילה או שתיים. אנא, זה דחוף לי. או תשובה מלאה, או חלקית או קישורים למקומות בהם אוכל לפשפש ולמצוא אם אף אחד מכם לא יודע תודה, יעל

firte

New member
יעלי יקירתי.....

כיף לראות אותך פה. חיפשתי בבית בכמה ספרי שירים והשיר לא הופיע. את בטוחה שקוראים לשיר ככה? השיר דווקא מוכר לי. בכלאופן היום אלך לסיפריה ואשאל את הספרנית בשבילך.

אפי חמודתי,

גם אני שמחה לראותך פה. תודה על המאמץ בשבילי. והאמת היא שאני לא משוכנעת שזה שם השיר, אבל המילים בטוח נכונות תודה, יעל

firte

New member
אז זהו זה כנראה לא שם השיר

כי הלכתי לסיפריה(נשבעת לך שבשבילך) ואני והספרנית חיפשנו מלא ולא מצאנו. אני עוד אנסה לחשוב על משהו. אפי

ורדה ש

New member
אתם בטוחים שמדובר בלאה גולדברג?

גמני חיפשתי קצת בספריה. (מודה שלא יסודי כמו אפי), ולא מצאתי. הסגנון משום-מה לא כל כך מתחבר לי ללאה גולדברג. יכול להיות שבכלל צריך לחפש אצל מחברת אחרת?

חבר´ה אני מצטערת שכל כך הטרחתי

אתכם/ן. גם אני לא מוצאת את זה בשום מקום וגם לי אמרו כמה אנשים שמבינים בחריזה ובמשקל שלה שזה לא נשמע כמו הסגנון שלה. אבל אני כמעט משוכנעת. אז תעזבו, אני אסתדר כבר, לא נעים לי שאתם מנסים לעזור ואולי אני מפשלת ולא נותנת את הנתונים המדויקים. תודה בכל אופן, יעל

למעלה