דחוף עזרה באינפי!!!

אוילר

New member
הסבר

קודם כל זה איקס סינוס אחד חלקי איקס ואני מוכיח. אני הוכחתי שהפונקציה הזו רציפה על אפס אחד סגור אם מגדירים את ערך הפונק´ באפס להיות אפס. לפי משפט קנטור אם פונקציה רציפה על קטע סגור אז היא רציפה שם במידה שווה...לכן היא גם רציפה במידה שווה על הקטע הפתוח אפס אחד

Dolrad

New member
דחוף עזרה באינפי!!!

1. לאילו ערכי X קיימת הנגזרת של הפונ´ f=ln(l(x+2)l(X+3)) ולמה היא שווה שם? הסימן l מציין ערך מוחלט 2.האם Xsin(1/X) רבמ"ש ב (1,0) 3.F רציפה על R והיא פונ´ מחזורית הוכח שF רמב"ש בR 4.הוכח שלמשוואה tgx=x יש אינסוף פתרונות 5.F מוגדרת על (a,b) ולא חסומה בו הוכח שF אינה רמב"ש אלה כמה שאלות שלא הצלחתי לפתור אשמח אם תעזרו לי

Fingertip

New member
מצ"ב תשובה

לא עשיתי הגהה, אז קרוב לוודאי שיש טעויות. כמו-כן, ההוכחות לא הכי מדוייקות, אבל הן מראות את הדרך הכללית לפתרון. הקובץ יצא לי גדול למדי, אז הוא בפורמט zip. תוריד את הקובץ, תשנה לו את הסיומת ל-zip, ותפתח אותו. אהד.

yg1

New member
תודה רבה

אבל אני לא מצליח לקרוא את הפיתרון כאילו הוורד שלי לא מצליח לפתוח לי אותו.. אם אתה תוכל להעלות מדש את הקובץ זה אולי יעזור...

inbar86

New member
פתרון לא מובן

אני לא מבינה מה אתה מנסה להגיד בשאלה שתיים על הסינוס איקס כםול איקס. אתה בכלל מוכיח או מפריך? אני אודה לך אם תסביר תודה

למעלה