דחוף!!קורס הכנה ללידה

@ריטה

New member
דחוף!!קורס הכנה ללידה

אמנם שאלתי כבר קודם, אבל עכשיו זה יותר דחוף, כיוון שהתקשרו אליי עכשיו מבית החולים והודיעו לי שמחר מתחיל קורס. ויש לי מס´ התלבטויות ובעיות. הקורס שמתבצע במסגרת מרפאות לבריאות האישה, יש לנו רק אחד באזור והוא לא מסתדר לי מבחינת הימים. כך שנותר רק זה הפרטי שמתבצע בבית החולים. ולגבי הקורס בבית החולים יש לי מס´ התלבטויות שאולי תוכלו לעזור לי. 1. אני נמצאת בשבוע 26+2 האם זה לא מוקדם מדי 2. ההרצאה נמשכת כל מפגש 2.5 שעות. בעלי הוא מאלו שיש להם קוצים בתחת, האם הוא יהיה מסוגל באמת לשבת כ"כ הרבה זמן. 3. מבחינת התוכן: די יבש: נשימות, צירים, שיכוך כאבים והאור היחיד הוא הסיור - יכול להיות שאפשר לקרוא את זה בספר וזהו. 4. אם מישהי עברה קורס כזה בב"ח - מה ההמצלצה?! בבקשה הפעם תענו לי, יש לי זמן להחליט עד היום בערב.

דווקא נשמע לי בסדר

אני מאמינה שכדאי לעשות קורס הכנה. הקורס נותן לך להבין בערך למה את מתכוננת. אני מניחה שבמציאות זה לא בדיוק כך אבל אני למדתי מהקורס המון המון המון. נשימות, צירים ושיכוך כאבים זה לא יבש, לדעתי. זה בעצם מה שאת צריכה לדעת כי את רוצה להגיב בצורה הטובה ביותר לצירים שיבואו עליך. כמובן שהסיור בחדר לידה הוא חשוב כדי שתכירו את הסביבה ולא תכנסו לאזור לא מוכר ברגעים הלחוצים של התחלת הלידה. כמובן שעדיף ללכת לסיור בבי"ח בו אתם מתכוונים ללדת. שבוע 26+2 הוא לא מוקדם מידי. הוא בסדר. אני מקווה שבעלך יצליח לשבת במקום ולהקשיב כי הבנתי מכמה וכמה חברות שהקורס הרבה יותר אפקטיבי עבור הגבר. האישה נמצאת בתוך הכאב של הצירים (גם מי שלוקחת אפידורל לא מקבלת אותו בשניה הראשונה) ולכן האישה לא מסוגלת לפעמים לחשוב על נשימות. הגבר אמור להזכיר לה לנשום, להרפות ואפילו לעשות לה מסאז´ (אם לימדו אותו בקורס) אני מציעה לכם ללכת על זה! חנה

ענבל **

New member
אנחנו מבצעים את הקורס עכשיו בבי"ח

מה שאנחנו עושים זה שאנחנו בוחרים על פי הנושאים באילו פגישות להשתתף. כך זה לא משעמם כי משתתפים בנושאים שמעניינים אותנו. והסיור הוא הכי חשוב.....אז שיהיה בהצלחה

@ריטה

New member
טוב אז אתמול היינו בקורס

והיה מאוד מעניין, שמחה שהחלטתי ללכת. אפילו בעלי שקצת נרדם בהתחלה, היה מאוד פעיל, השתתף, זרק בדיחות. והכי כייף גילינו שנמצאים איתנו בקורס זוג חברים שיש בינינו הפרש של שבוע בתאריכי ההריון. וגם הם התלבטו באותם ההתלבטויות ובסוף, למזלנו החליטו להצטרף.

למעלה