דיאטת HCG הורמון הריון- מישהו?..

דיאטת HCG הורמון הריון- מישהו?..

שלום לכל מבקרי ומשיבי הפורום: מניחה שכבר שוחחתם על הדיאטה המדוברת בעבר- לא הצלחתי להעלות מהאוב שומדבר

אולי מישהי/ו ניסה? ויכול להגיד לי אם הצליח?

הייתי מאוד מאוד רוצה לנסות- הביקורות נגדה קיצוניות לשני הכיוונים

תודה: -)
ליטל

עובד, עשיתי את זה ורזיתי

7 קילו בשלושה שבועות, ואני מכירה אנשים שרזו הרבה יותר, אבל עם סבב יותר ארוך אני פשוט לא הייתי צריכה להוריד הרבה.
הרבה פה יגידו לך שזה לא בריא, מה שבוודאי נכון, אבל זה גם לא מזיק ברמה של להרוג אותך או לפגוע בך ברמה רצינית מאוד, אולי רק יפגע בחילוף החומרים, מה שאצלי כבר היה פגום עקב דיאטות העבר.
ממליצה בחום אם את מחפשת משהו קליל ומהיר!
בארץ אגב גם לא משתמשים בהורמון עצמו אלא בתחליף צמחי.

הם אומרים שזה לא ממש "מדכא תאבון"

אבל את לא אמורה לחוש רעב אם את עושה את זה נכון.
יש יומיים ראשונים של "זלילה" שאת אמורה לאכול הכל מהכל ולהעלות במשקל ואח"כ מתחילה עם ה 500 קלוריות.
אני לא הרגשתי רעב, רק לקראת הסוף כבר היו לי כל מיני חשקים לדברים שלא אכלתי הרבה זמן אבל התגברתי.
אם תשמרי על תזונה נכונה אח"כ לא תעלי, אבל מן הסתם אם תחזרי לטחון מטוגנים ופחמימות - תעלי. זה תלוי בך, את אמורה לשמור.

פצית219

New member
כשכתבתי שזה לא עובד התכוונתי להורמון עצמו.

כמובן שדיאטה של 500 קלוריות ליום עובדת... אם לא אכפת לך מהפגיעה הבריאותית, לכי על זה. אבל חבל על הכסף שתוציאי על ההורמון.

Gidi Shemer

New member
אם בדיאטה לארנקך חשקה נפשך

זו אחלה שיטה.

אם את מדברת על קלוריות, ההורמון מיותר. דיאטה של 500 קלוריות עלולה לדפוק לך את הגוף. לא מבין מה האינטרס לעשות את זה כדי להשיל משקל, מה עוד שהורדת המשקל תפסיק בשלב מסוים ואז תהיה באמת בעיה לשמר את המשקל.

עוד דיאטה אופנתית, מטופשת ומזיקה

אפילו משרד הבריאות הוציא הצהרה כנגדה
קיצונית ולא יעילה לטווח ארוך - רבים מוצאים עצמם עולים במשקל עם ריבית אחריה

בוודאי שמשרד הבריאות יוציא הצהרה

הרי זה ידוע שהם עובדים בשיתוף פעולה עם חברות ה"כדורי הרזיה" למניהם ולשניהם אינטרס משותף שלא ירדו מהמדפים.
הכל עניין של כסף ואני אישית מכירה הרבה אנשים ששמרו על המשקל גם חצי שנה ושנה אחרי, והם בסדר גמור ודווקא עברו לתזונה נכונה ובריאה ומאושרים ובריאים.

Gidi Shemer

New member
אבל זה לא שסתם ציינת עובדה, נכון?

זו האשמה די כבדה כנגד משרד הבריאות. אולי את צודקת, אבל זה בטח לא סתם עוד עובדה שרצית לציין.

וה- HCG לא עובד. הדיאטה שבאה איתו באמת עובדת, אבל מסוכנת וחבל מאד שאת ממליצה אותה לאנשים שלא מודעים לסכנות.

אגב, יש אנשים שאוכלים בריא שנים

ועושים כושר- וטוב להם עם זה, הולך להם זו הדרך חיים שלהם.
יש אנשים שקצת יותר מתקשים, לא אכלו בריא רוב/כל החיים, לא מתמידים או יכולים להתמיד ללכת לחדר כושר וכו'.
מה גם שכל ההנ"ל טוב לשמירה על המשקל, לרדת במשקל זה פי כמה וכמה יותר קשה, ויכול לקחת חודשים/שנים.
הרבה אנשים מחפשים פתרון קליל ומהיר יותר, וכן- הייתי ממליצה זאת לאנשים כאלה, לא מדובר באנורקסיה/בולימיה, הגוף מקבל את המינימום הנידרש וכמו שאמרתי- יותר קל ומהיר לרדת במשקל ואז ניתן לשמור עליו אם משנים את אורח החיים.
אז כן- לאנשים כמוני, הייתי ממליצה על פתרון כזה, זה עובד, זה עבד להרבה אנשים ובע"ה גם ימשיך לעבוד.

למעלה