דיווחים מהחולים

דש1דש

New member
דיווחים מהחולים ../images/Emo122.gif

אז בית חולים כאן.... הגדולה עוד חולה - עוד מקפיצה חום ל-39 ומעלה וגם התחילה מאוד להשתעל - אני ממש חוששת שזה הופך לדלקת ריאות... מקווה שהיום סוף סוך הרופא יראה אותה (כבר ניסיתי כמה פעמים רק זה ממש בלאגן - כל העולם ואחותו חולים ואנחנו אמורים לחכות בחדר מלא חולים שעה - שעה וחצי (כשמגיעים שעה אחרי התור) לא מתאים לי.... והתוצאה - שעוד לא ראה אותה רופא. נו מילא- בפעמים הראשונות ממילא היה אומר שפעת וזהו. מקווה שגם עכשיו יגיד שזה כלום
אני היתי אתמול כל היום במיטה, וזה אושש אותי מספיק שאוכל לתפקד היום (היום אין מטפלת
היא היתה חייבת יום חופש ולא היתה מוכנה לשמוע על לשלוח מישהו אחר במקומה למה שהיה לה. אני קצת מבינה אותה- אבל עדין זה מרגיז - שאין לה שום לויאליות... הקטנה עוד מתאוננת לפחות פעם ביום על האזניים - אולי בסוף כן נצטרך אנטיביוטיקה - אם כי אולי תם היא אוהבת את הטיפות - וההרגשה שזה עושה לה - כי זה לא בא עם כאב או חום או קפיצות עצבניות כמו בעבר.... זהו - נראה איך נעבור את היום שבו אני גם מטפלת וגם אמא וגם חולה.... בטוח תיהיה הרבה טלויזיה
ולשאלה של פעם - לפי העבודה שלי זו בהחלט מגפה - יותר מחצי האנשים בפרויקט חולים, אין מצב לקיים ישיבות או תכנית עבודה כשכולם סמרטוטים ובבית (אני מקווה)

../images/Emo10.gif

איך את מתפקדת, כבר ביום השני של השפעת? אני היתי שבר כלי מוחלט! נשמע ממש קשה אצלכן, תיהיו בריאות! כולכן! מקווה שזו לא דלקת ריאות, לגדולה.

אורora

New member
אויששש לא קל

תרגישי טוב. למה לא תזמיני רופא הביתה. יש את ביקור רופא שממנו באים רופאים הביתה. אומנם הם לא מציאה מדהימה אבל להקשיב לריאות של הילדה הם מן הסתם ידעו. תתקשרי למכבי ללא הפסקה ויתנו לך את הטלפון שלהם, זה עולה 80 שקל ממכבי ( והרבה פחות אם יש לך ביטוח פרטי)

רופאים כללים

ללא התמחות מיוחדת אבל עם סטטוסקופ, מד לחץ דם ותעודת דוקטור לרפואה

תרגישו טוב ../images/Emo57.gif

בענין הרופא, אנחנו ביקשנו מהמזכירה שתקרא לנו כשיגיע תורנו וחיכינו בחוץ. אני בהחלט ממליצה לחכות בחוץ. יותר מדי ילדים חולים היו שם וזה פשוט הזמנה לוירוס

אוי, לא סימפתי ../images/Emo10.gif ובהחלט מגיפה!

אין לי ספק בזה, כל מי שאני מדברת איתו חולה/מחלים. אני בטוחה שקשה מאד... תחזיקו מעמד והחלמה מהירה

הילה ד1

New member
אוי ממש לא נעים

אולי כבר די למחלות האלה !!!! אני מקווה שבאמת לגדולה אין דלקת ריאות, ואולי כדאי להזמין רופא הביתה כך שיבדוק באותה הזדמנות כבר את כולן.... מבצע החודש
מאחלת לכם רק בריאות ודי כבר עם המחלות מספיק עם זה

catנוע

New member
אוף. קישטה למחלות!

אני מקווה שהיא תראה רופא כמו שאת רוצה (גם אני בעד להזמין רופא הביתה אם אין מצב להגיע למרפאה), ושזו לא דלקת ריאות.
ומקווה שגם אצלך המצב ימשיך וישתפר מהר מהר

דש1דש

New member
הינו אצל הרופא.

אז הוא לא שמע משהו בריאות - אבל מאחר והחום הגבוה כבר 6 ימים שלח אותנו לבדיקת דם. כמובן שאצלנו כבר לא לוקחים דם לנסוע עם שתי הבנות לעיר אחרת במידי לא מתאים לי (גם שםן כולם חולים!) אז נעשה את הבדיקה מחר בבוקר. האמת שהיציאה החוצה עוררה ועודדה את שתי הבנות - והן קצת חזרו לעצמן. האזניים של הקטנה נקיות - אז זו רק התמכרות לנוזל באוזן (כבר מזמן אמרתי שהן היפוכונדריות ואוהבות תרופות!) אני משתעלת כאילו שלי יש דלקת ראות - או בכיוון. כשאמא שלי תיהיה כאן אלך אני לרופאה לבדוק.... יש מצב שהחידק אכל את הוירוס?
בכל אופן - לפחותמזג האויר קצת השתפר... לא מאוד קר ואפילו נעים בחוץ. יש יתרון לא ליהיות בעבודה

הרמוניה

New member
ואצלינו-מתחיל להשתפר

הילדולה הלכה לגן למרות שחזרה להיפרד בבכי קורע לב והיא לא ממש עצמה בגן..... הילדול היה רק עם 38 ומטה כל היום . דווקא המצב רוח שלו היה פחות טוב היתכן שבגלל שלא קיבל משכחי כאבים? אני התחלתי קצת לקרקר ולא רק ללחוש והאמת שאם זה היה תלוי בי הייתי בורחת מחר לעבודה אבל לא הצלחתי להשיגעזרה-אמא שלי עדיין מתאוששת והמטפלת של שנה שעברה לא יכולה מחר (חוץ מזה שהיא נשמעת חולה כמעט כמוני) אני מאוד מקווה שמחר לא יהיה חום בכלל ושרביעי הוא יוכל ללכת לגן. מהנסיון שלכן-זה ריאלי? הרמוניה

אורora

New member
האמת לא בטוח

אחרי כל כך הרבה ימי חום וכזאת מחלה קשה, ובהתחשב בעובדה שהיום יש לו עדיין חום, נישמע לי מוקדם מידי לשלוח אותו ביום רביעי לגן אפילו אם לא יהיה לו חום כל היום. הוא צריך להתאושש. (מצטערת-אני יודעת שזו לא התשובה שרצית לשמוע)

דש1דש

New member
גם לדעתי...

אני שולחת לגן רק אחרי 24 שעות נקיות לגמרה - מינימום. לגבי ויראלי - כן יכול ליהיות אנחנו אמנם מחר בבדיקת דם - לוודא שלא עברנו לחידקי (מחר יום #6 החום אצלנו עדין ממשיך לקפוץ מעל 39) אבל השפעת המגעילה הזו יכולה להמשך גם שבוע.... אם החום במגמת שיפור - יתכן מאוד שזו פשוט השפעת... וירוסים ארורים! והקווצ'יות - גם כשכבר בסדר עדין תשושים מהמחלה הזו - אני מבינה את ההתנהגות - של שניהם... כמה ימים סחבתם את זה?

הרמוניה

New member
הילדול חזר קווץ' מהגן בדיוק בשלישי

שעבר עם 40 חום בלילה והיום זה היום הראשון שהוא לא קדח.... כלאמר 6 ימים אצלה זה יותר מורכב-היא חלתה בשבת לפני שבוע וחצי היתה בסדר בראשון ושני וחזרה להיות חולה שוב בשלישי חזרה לגן בראשון אבל אצלה המהלך היה יותר קל בלי הקפצות חום הסטריות רק צינון מזעזע בתוספת-כנראה-שיניים שמנסות לצתא וגיל שנתיים המתקרב-שמאפשר לבכות רצוף למעלה משעה..... כשהייתי אתמול אצל הרופאה היא דיברה על קצת אודם באוזן אצלו ורצתה להתחיל אנטיביוטיקה אבל לא נשמע לי שמקצת אדום יש כזה חום חמישה ימים ויותר הגיוני שזה שפעת אז יש לי אנטיביוטיקה במקרר אבל סיכמנו לחכות עוד יום לפני השימוש ואני שמחה שאכן החלה ההטבה.... רק בריאות-והרבה הרמוניה

למעלה