דיווחים מהשטח

שווערצה

New member
דיווחים מהשטח ../images/Emo44.gif

אז כידוע בילינו את אחר הצהריים בכנסת, רחל 5, זוהרה ואנוכי. סימנו
גדול על מזכירות ועדת הבריאות, שלא מרפה מהנושא וממשיכה לעקוב ולוודא שהאוצר לא מכניס מאחורי גבה מגבלה חדשה, ועל חברי הכנסת ניסים דהן, יעקב ליצמן, גילה פינקלשטיין, אופיר פז-פינס, אלי בן מנחם, חיים אורון והעוזרים של לאה נס ויצחק כהן שלא היו בכנסת. מקווה שלא שכחתי אף אחד. חברי הכנסת הבהירו לנו כי הם מתנגדים נחרצות לנושא. חברי ועדת הכספים חזרו והבהירו כי בועדת הכספים יש התנגדות מקיר לקיר להטלת מגבלות על נושא הפוריות, וכי נוכח העמדה הגורפת של כל חברי הועדה הם אינם מאמינים שאנשי האוצר יצליחו להעביר מגבלה כלשהי ביום ההצבעה בועדת הכספים. חברי הכנסת הבטיחו להשאר עירניים לכל נסיון "לדחוף" מגבלה חדשה בהמשך, כפי שהצהיר האוצר כי הוא מתכוון לעשות (ראו בתגובתו ל- YNET מהשבוע שעבר), ולבקשתנו הובטח לנו כי נוזמן לועדת הכספים ביום ההצבעות כדי להבטיח שלא ינסו להגניב שום דבר ברגע האחרון. זה הקציר היומי. ותודה גדולה לשאול ששון היקר שליחנו בכנסת, שממשיך להציק לכל חברי הכנסת במסדרונות ובמעלית, ואין לו שום כוונה לוותר להם (וגם על כך שחילץ את המעיל שלי שנשכח בתום הפגישה עם ניסים דהן בלשכתו הנעולה...
)

רחל5

New member
אני חושבת ששכחת

את אלי אפללו, שהצלחנו לתפוס לכמה שניות בהן הוא אמר שראינו את עמדת הועדה ו"יהיה בסדר". אבל לאור תלונות הקהל שהיו כאן לאחרונה, הייתי מציעה להדגיש שבפוליטיקה רב הנסתר על הנגלה, והכל יכול להיות. ורוצה גם להצטרף לתודות לשאול ששון, הלוביסט שלנו בכנסת

מם 1971

New member
../images/Emo24.gif

כל פעם שאני קוראת את העדכונים שלכן בא לי לתת לכם חיבוק גדול גדול. אתן יודעות שאתן מ-ד-ה-י-מ-ות נכון?

למעלה