דיווח מהיום יום שבת הכפלת הקו ....

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
זויות צילום אי אפשר לתקן בעריכה

התמונות לא ערוכות כלל
ולכן יצא לא כל כן טוב מהבחינה הזו
זויות צילום אי אפשר לתקן בעריכה
חיתוכים כן..... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=394&msgid=57616181 התמונה הזאת למשל....אם היית לוקח את עצמך עוד מטר, מטר וחצי ימינה התמונה הייתה הרבה הרבה הרבה יותר טובה.

levikon

New member
כמו שאמרתי, תנאי תאורה גרועים.

קח בחשבון ש ...
תנאי התאורה היו גרועים למדיי השמש כבר כמעט שקעה ולכן התאורה בעיתית קצת
כמו שאמרתי, תנאי תאורה גרועים.
לא ניתן להמנע מזה... (אלה אם כן יש לך איזה שלוש ארבע מנורות קשת...)

mucool2

New member
../images/Emo51.gif

אז ככה היום במשמרת בוקר יצא לי לסייר בתחנת הרכבת בראש העין ואני מבין בקטר שאת מספרו אחשוף בהמשך אשר חונה רתום לרכבת עם קרונות עמוסים רבד ברציף שתיים במרחק של כ-100 מטר אני רואה כמות ציוד דיי גדולה אשר עומדת על המסילה ... ואז אני נזכר שהשבוע ראיתי שלט שבו כתוב שמיום שישי עד יום ראשון בבוקר לא תהינה רכבות בקו כפר סבא ראש העין ישר חשבתי לעצמי שזו הכפלת המסילה לצערי הרב לא היתה לי מצלמה עליי אז הלכתי הביתה ובמיוחד בשבילכם חזרתי חזרה לתחנה ולאורך המסילה והבאתי לכם תמונה משם מצטער מראש זו כבר הייתה שעת דמדומים קצת היה קשה לי לצלם אבל עבדתי קשה ויצא מצוין אני מבטיח להעלות את התמונות בעוד כשעה בערך כשאגיע הביתה ויש תמונות מצוינות ושוות דרך אגב שני מאבטחים שמרו על הציוד אחד בתחנת ראש העין ואחד ליד הציוד לאורך המסילה מזלי שהכרתי את שניהם והצילומים עברו בקלות

טוב לראות גם קצת התקדמות אחרי הדיכאון מהתמונות של עומר (כפ"ס).

mishmish

New member
יפה מאוד

אז ככה היום במשמרת בוקר יצא לי לסייר בתחנת הרכבת בראש העין ואני מבין בקטר שאת מספרו אחשוף בהמשך אשר חונה רתום לרכבת עם קרונות עמוסים רבד ברציף שתיים במרחק של כ-100 מטר אני רואה כמות ציוד דיי גדולה אשר עומדת על המסילה ... ואז אני נזכר שהשבוע ראיתי שלט שבו כתוב שמיום שישי עד יום ראשון בבוקר לא תהינה רכבות בקו כפר סבא ראש העין ישר חשבתי לעצמי שזו הכפלת המסילה לצערי הרב לא היתה לי מצלמה עליי אז הלכתי הביתה ובמיוחד בשבילכם חזרתי חזרה לתחנה ולאורך המסילה והבאתי לכם תמונה משם מצטער מראש זו כבר הייתה שעת דמדומים קצת היה קשה לי לצלם אבל עבדתי קשה ויצא מצוין אני מבטיח להעלות את התמונות בעוד כשעה בערך כשאגיע הביתה ויש תמונות מצוינות ושוות דרך אגב שני מאבטחים שמרו על הציוד אחד בתחנת ראש העין ואחד ליד הציוד לאורך המסילה מזלי שהכרתי את שניהם והצילומים עברו בקלות
יפה מאוד
איזה השקעה הלוואי יהיו הרבה כמוך

מצב
הנושא נעול.
למעלה