דיון:היכן מקומות הבילוי בחולון?

דיון:היכן מקומות הבילוי בחולון?

בס"ד אז לי כאדם מסורתי ונשוי הבילוי הסולידי שלי הוא בבתי הקפה הכשרים המצויים בעיר. יש את:cafe' cafe' בככר ויצמן,אחלה מלצרים ומלצריות שמעניקים שרות אדיב ומהיר.דרך אגב:בקפה קפה ישנה ספריית ספרים קטנה ואפשר לקחת ספר ולקרוא,דבר שלא מצוי בכל בית קפה. קקאו הנמצא בקוגל,גם הוא עבר הכשר(ה') לא מזמן ובהחלט שרות מהיר ומחוייך
. ארומה:הוא בית הקפה השני שהוכשר בסביבה הצפופה הזו של מרכז חולון,ושם השרות הוא עצמי. בית הקפה שוכן ברחוב סוקולוב פינת הנשיאים. אז חבר'ה,רק תבחרו איפה אתם מחפשים קצת להרגע מהמרוץ היומיומי באיזו אתנחתא קלה ורוגעת
.

לצעירים אני לא חושב שיש הרבה מקומות....

רוב הצעירים נאלצים לנסוע לת"א ראשל"צ ובת ים פשוט חבל כי כן צריך לחשוב על עידוד למקומות בילוי כך קופת העיריה תיהנה מהכנסות פנים ותושביה הצעירים לא יאלצו לנדוד לערים אחרות

ש י ר ד ן

New member
זה מאוד נכון

חולון שכחו את הנוער! אני בת 17 ויודעת להגיד בקלות שפשוט אין מה לעשות בעיר, וחבל...

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif לא, אבל,

חולון היא עיר לילדים צעירים יחסית. בני נוער, לאן הם ילכו? לשברולט? לא, הם נוסעים לת"א וזה בזבוז של עיר ילדים.

ש י ר ד ן

New member
לא אמרתי את זה.

אבל כן, בעיניי, היא טובה לילדים עד גיל 8-9, ואז להורים שלהם. לפעמים. תלוי. וכן, גם לגילאי הזהב. והנוער, שקצת קשה לו להגיע לערים הגדולות יותר, נשאר מקופח כשהמקום הכי שוקק בעיר הוא הרחבה של המדיטק, ממש בזבוז.

90srule

New member
חבל חבל

גם את כל בתי הקולנוע סגרו. מה שנשאר זה סינמטק שהוא צל חיוור

למעלה