דיון כללי על מאגיה

Endendros

New member
אמן!

אמנם באנגלית, אבל אני מצטט כאן דברים של ביל היידריק, אדם שהיתה לי הזכות להיות תלמיד שלו: Let us make an oath never to deceive or willfully hide growing thoughts from one another. There are many secret lodges hiding in their secret thoughts. To know the tale and tell it not is death, and such lodges always die with their makers. True secrets keep themselves until gentle wooing brings them as lovers to our souls. There is no master of such mysteries save the master of the inmost self. Let us share this pledge, brothers and sisters: that light which comes to each of us let us share with any who are open to receive. There is no jealous god or scheming devil to torment such as we. There are mysteries of great beauty behind these dull and grotesque masks. These masks have been made by half enlightened men who refuse to trod the next step on the way. They remain as bleached and grinning skulls to frighten children into false and stiffening maturity. There is no pain of evil and no sin save by clandestine agreement between half asleep self deceivers. There is no truth but only Truth. That truth we tend to all our lives. Enlightenment is not knowledge of truth; it is steady and continuing growth toward timelessness and perfection beyond the current perfection. (The Road to the Sun, Bill Heidrick)

fire snake

New member
לא, ב"סודולוגיה" התכוונתי למה שאמרת ס"ה-

גיבוב כל הסודות בערימה אחת.

RainBird

New member
הבנת הנקרא שלי עדיין לא לוקה בחסר. הדבר נקרא "תורת הסוד" מסיבה מסויימת. וגם תורת הנסתר, מסיבה אחרת. זה שאני בא עם גישות מסורתיות- אתה יכול לטעון שזה לא מקובל עליך, אבל גם עלי מה שאתה אומר ועושה לא מקובל ../images/Emo13.gif

fire snake

New member
הגדרה למאגיה...התעצלתי לברבר עם עצמי...

אז רקדתי. השאלה: "מה ההגדרה של מאגיה". קיבלתי:שתי ידיים עולות מעלה, כפות נפתחות לצדדים, מופנות מעלה, עוברות במרחק מה מהראש, הצואר, הכתפיים, כלפי מטה ומתיישרות, פונות לצדדים, בכפות מופנות מעלה, סחרור (של כל הגוף) ימינה, נגד כיוון השעון. תרגום: להוריד השראה\אנרגיה\עצמה\שפע (לאו דווקא חמרי - רגשי, אנרגטי, תודעתי) מיה =הרוח;אלוהים], לשטוף בה את עצמי, ולהעבירה הלאה, לעולם, לפעולות שרצוני לבצע, בכל הכיוונים הקיימים, בעודי מקפידה להישאר מחוברת (ליה ) (בין השאר לשם הגנה).

neophile

New member
זה גם יכול להיות שימוש בהשראה מלמטה ...

במובן של למעלה- יאנג למטה - יין והאדם בינהם . לכן כישוף לא מוגבל רק לפעולה על המציאות , זאת גם יכולה להיות פעולה במציאות שמשפיעה על הגבוה ...

fire snake

New member
גם כשפועלים מלמטה למעלה-נחוצה השראה מגבוה

בלעדיה אין לנו מאיפה לקחת את זה - וקורים דברים רעים. בעצם בכל פעולה שלנו אנחנו פועלים על הגבוה... אם "הנשר" ניזון ממודעות...

neophile

New member
בגדול אני מסכים

צריך השראה מגבוה אבל מה נובע מזה? האם נובע מזה שאנחנו "נמוכים" ? הדרך שבה למדתי לחשוב על זה ,היא שכל אחד מאיתנו הוא מיקרוקוסמוס שמכיל גם את הגבוה וגם את הנמוך ולקבל השראה מגבוה זה קודם כל להתחבר לגבוה שבנו - אבל אם מדברים על הגבוה החיצוני , אז גם להתחבר לנמוך שבנו יכול לחבר אותנו אליו ... זה ככה על קצה המזלג ובקיצור רב

למעלה