דיון: מי מחוקק חוקים ביקומנו המאגי? ומה החוק?

neophile

New member
זאת שאלה מעט מופשטת מדי

בלימודי הקבלה מפרידים בין מה שניתן לדעת לבין מה שלא . אם את מדברת על החקיקה הראשונית של ה"בורא" אז זה מעבר לנו , זה בגדר אמונה שהיא "מעל הדעת" אבל אם מדברים באופן יחסי אז כל סיבה עליונה היא חוק מחייב לתחתונים . וזה הניסוח הסודי של העניין , האתגר זה להגיע לפשט של העניין , כלומר ליישם את זה בחיים בצורה כלשהיא , בעבודה הרוחנית

SunlLeo

New member
כמו דג במים השואל מי יצר אותי ואת האפשרות שאת

שאתקיים. מאוד קל למעוד בשאלות האלו... למה אנחנו צריכים חמצן בכדי להתקיים על האדמה ? יש תשתית קיום.....מי יצר אותה אלוהים ? שאין בו תפיסה ? או ברואיו שמשמרים את תוכנית המקור הטבע הבסיסי...לכל דבר יש אותה זו בעצם העצם-התכלית-האפשרות -הסיבה לקיום-הטבעה. ומתוך טבעם הגלגלים מסתובבים ושומרים על חוקי תנועה והשינוי הרב עידני.עד הכל יושלם?מה מחזיק את הכל ? הלא החוק האחד וחוק האחד הווה מזין ללא תנאי ? זה למה הכל פועל כי יש לכל רכיב תפקוד ותכלית...זהו לימוד משותף-גם עם החלקים בפחות נעימים של הקיום.שידרוג. אנחנו מתגלגלים כי הלימוד באדמה וניקוי הקרמה לוקח מאיתנו זמן חוויה כי לגוף לוקח זמן לקלוט לעבד ולפלוט חזרה את השינוי מתוך כל המאסות האנרגטיות שממלאות את חינו והווייתנו. לגוף לא טבעי ולא פשוט להכיל מידע שמכיל את הכל-כל העידנים וכל ההחלטות שנלקחו בעבר בכדי לאפשר קיום לבני האדם. הוא כן יכול להכיל לימוד של יושר וכמה שדרגת היושר עולה יותר עוולות שאדם היה חלק מהם בעבר נסלחות כי למד והאדם נחשף לאמיתות עתיקות וחכמה שדרכה אפשר לשנות את החיים כאן,שיהיו יותר טובים (גם כלים מאגים)כמה שיותר אנשים ילמדו יושר יווצר שינוי יותר גדול.זה חוק-חוק המאסה הרצונית מול מאסה רצונית.כח ההמרה הרצונית.שצריכה להיות כללית .. עובדה שהרבה תרבויות הושמדו ונכחדו...כי אי אפשר כבר להיות כל אחד לעצמו ולמשפחתו וזהו.ההפרדה הזו זה מה שנותן תוקף לחוקים שלהם לחלקים הערפדיים בקיום הארצי והלאה משם.שאנחנו יחד הם חייבים לשנות דפוסים.לשנות חוקים ומדיניות :]. אני מכבד את דרך הלוחם וכשצריך אני נלחם ויש הרבה אנשים ערים שזוכרים. והזכרונות הם שלב שהיה דברים השתנו.החיים ממשיכים.ומה ראוי יותר מאהבה ?בלי לוותר על החרב...אלה לנסות עוד גישה. מלחמות לא עבדו לא לקיסר סין ולא לגינגס חאן ולא לאינקויזיציה ולא לממשל בוש ...אם לא נחלוק את החיים באהבה ורצון טוב נילחם על דברים...וזה לא יגמר...ולכן השינוי ברמה הכללית יקח זמן-אבל לאלו מאיתנו שכאן מהסטארט פויינט כמה מאות שנים מקסי אלפיה וV אנושות משודרגת טכנולוגית ותודעתית דיפלומטים בשירות הפלנטה
הצעת חוק השמחה, הבריאות, לימוד תזונה ושימור המשאבים הטבעים שמייצבים את הפלנטה.חלוקת מזון, גידולים וטכנולוגיות נקיות לשגשוג תרבותי חדש. וסקס ככלי טרנספורמטיבי מעצים, פותח ערוצים ומחבר להוויה כחלק מלימודים העל תיכוניים. אם ישארו תיכונים בכלל... הצעות לגימיק ? תיבלתי בסוף אני יודע.

סתם לידיעה

כג'ינגסחאן כבש את ארץ ישראל, הוא שחט את כל תושביה חוץ מהדוסים , והוא טען שזה בהוראת האל , והוא רק היה תקופה קצרה פחות משנה אז לא זוכרים זאת , ומחליפי שילטונו היו העותומנים דהיינו הטורקים , והם ייבאו לפה תושבים מחצי האי ערב . אבל הנקודה היא שג'ינגסחאן היה משמעותי , שלא נשכח שבשנה אחרי שהוא שחט את כולם , היה שלג בכל הארץ בגובה של מטר . מעניין מה זה אומר לנו שמכל זה נשאר לנו השוארמה בקושי . דוד

SunlLeo

New member
הכיבוש לא עבד.עובדה.האימפריה נפלה.זו אינה

דרך יעילה.

fire snake

New member
תיק"ו?

כלומר?הוא נלחם בעד\נגד אלוהים\החוקים?חוקי אלוהים או אנשים? דויד? אתה אומר שהוא אכן נלחם בשרות האל? ונכשל? זה נראה לי קצת שרירותי - אימפריות עולות ונופלות כל הזמן. מן האנונקי ועד ברית המועצות. מה זה אומר על תמיכת אלוהים בהן? ומה זה אומר בדיוק על החוק? ועל הדוסים ששרדו יחידים (בשונה מהרבה הרבה שחיטות שדוסים לא שרדו?) גם בשנה שאני נולדתי היה שלג בגובה מטר - האם זה אומר משהו?

neophile

New member
יש חוקים שנכפים עלייך

יש חוקים שאת כופה בעצמך ! זה אולי מסביר טוב יותר את מה שאני מתכוון אליו בדיונים איתך בסך הכל התפיסה שלנו מוגבלת אבל זה לא אומר שלא ניתן לגשת לרבדים עדינים יותר של המציאות ,אם כי התכלית של הגישה הזאת תהיה לרוב שינוי במציאות הפנימית ( גישמי זה בטח לא ) או במלים אחרות עלייה במדרגה הרוחנית בעודך במציאות הגישמית . האם תכלית של עליה שכזאת יכולה להיות שינוי במימדים גבוהים יותר ובלתי נתפסים ...לא סביר כי זה לא חלק מהמציאות שלך וגם אם כן - אז זה בצורה מסוננת מאוד בגלל ה"פילטר" הגישמי . את לא יכולה לדעת מה זה להיות יישות בדרגת מימד רביעי לכן אנחנו גם לא יכולים להבין את האנונאקי ממש ...אבל יש לנו הרבה במשותף , יש את הרמה הכללית של היותנו יישויות ויש רמות ספציפיות יותר כמו החיבה העזה שלהם לקיום כאן בקרב האנושות , אם כי להבנתי התפיסה שלנו אותם ...זה רק את הצללים שלהם מהמימד הרביעי - שאנחנו קוראים לצללים האלה שדים . הם מאוד קשורים בנו מצד שני אנחנו קשורים בהם ... אפשר לקבל את זה ולהתמודד עם המצב ואפשר להכחיש את זה ולהמשיך להתעסק בצללים ...

neophile

New member
ובסיכום לדברים האלה

אומר שההגדרה שלי למאגיה זה לפעול מתוך ידיעת עצמך והמגבלות שלך על מנת להשיג מצב גבוה יותר , בהשראת מצב גבוה עוד יותר .

השלג מסמל טהרה

היטהרות הארץ מדמיה , או מחטאיה . אכן נלחם בשירות האל וטיהר את הארץ רוחנית ומעשית , כהכנה לשיבת ציון מהעולם . רק עשה את זה זריז ויעיל , אחריו באו הטורקים ממשיכי האימפריה שלו באיזור . מאוד רלוונטי גם לויכוח על זכויות הארץ הפוליטי היסטורי . על אלכסנדר מוקדון ונאפוליון שהגיעו לארץ מלמדים אותנו בהיסטוריה בבתי הספר , על ג'ינגסחאן שהגיעה בשם האל והשאיר רק יהודים זה לא מספרים לנו , מעניין למה? דוד

fire snake

New member
חוקי האנונקי - ניאופיל? השלם-נא את סיפורך

שהתחלת פה? http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=122&MessageId=153957915 "האנונקי הם מאלה שהשתלטו על הפרוייקט של הספריה החיה , מי הקים את פרוייקט הספריה החיה ? קבוצה של יישויות רבות ושונות שהמטרה שלהם היתה להקים מרכז חילופי מידע והתנסות ביולוגית ורוחנית גלקטי ." מהי הספריה החיה? ספר עליה? האנונקי השתלטו עליה - מי שלט בה קודם? ובעיקר: מה מקור הידע שלך? אמרת - האם הבנתי נכון? שאתה (או - היית?) אחד מהם; איך אתה יודע? האם אתה זוכר, או שהגעת למידע בדרך אחרת? איזו? ובעיקר, בפתיל זה: מה חושבים\חשבו האנונקי על חוקי היקום? תודה!

למעלה