דיון עם
אחרי סיום העונה ומבט קדימה...

nWkobi

New member
דיון עם
אחרי סיום העונה ומבט קדימה...

היי,

לאחר פרק סיום טוב כרגיל..אני יודע שעולה השאלה - אתמי נטשה ואיה ראו כשנפתחה הדלת?

לדעתי, ישנן 3 אופציות:
1. הראשונה היא עמרי - שלא באמת ידוע לנו מה עלה בגורלו מעבר לזה שהוא נפגע מדורי.
2.השנייה היא אדם - שאמנם מסופר לנו שהוא נרצח , אבל לא קיבלנו באמת איזשהו מידע מעבר למה שמה שסופר לנו שקרה, כביכול.
3.האופציה השלישית, שבעיני היא אולי הכי סבירה =- התאומים, ירון ותמר, שעברו בטורבו טיים - אבל אם זה אכן מה קרה אז נשאלת השאלה מדוע?
4. אופציה רביעית שכרגע עלתה לי בראש למרות שהיא אולי היכ פחות סבירה - אבנר. כן כן, אבנר. אמנם ראינו שהוא נרצח כביכול, אבל כמו במקרה של עמרי ואדם - אין לנו הוכחה אמיתית לכך שזו האמת..

אז הנה הדיון - מי אתם חושבים עמד בדלת, מאיזו סיבה ומה ההמשך שלגם לעלילה?

תהנו.

Roei152

Well-known member
מנהל
קודם כל על עומרי ואבנר או נעמה יש לנו יותר מידע מאשר על אדם את שלושתם ראינו נרצחים לצערי בסדרות של גיורא שמישהו נרצח זה סופי ליבי מתה באי אבל הסבירו את זה שהיא בחיים דרך זה שיש היסטוריה מקבילה והיה יסעורים המקבילה מתערבבת בהיסטוריה בה מתרחשת עלילת הסדרה אדם יכול להסתבר כחי בדיוק כמו אהובתו שכולם חשבו שהיא מתה אבל איה בעצם חיה כל הזמן הזה היא רק נחטפה..כנ״ל לגבי דגנית כל עוד הצופה לא רואה מה קרה באמת הדמיות יכולת לספר סיפורים מכאן ועד להודעה חדשה

SapirEstrella

New member
יש לך טעות

עומרי לא נפגע מדורי, עומרי נפגע מנטשה... כשהיא חשבה שהוא דורי.
אני דווקא חושבת שצריך להוסיף את אבשלום כאופציה גם....
כי כאילו, מה דורי כבר עשה לו? כולה חנק אותו... הו וגם את דורי צריך להוסיף כאופציה.
גם לא הראו את אבשלום יוצא באלונקה או משו כמו שהראו את דניאל ויוליוס בעונה 3....
בהתחלה כשראיתי ת'סוף חשבתי שזה אדם, אח"כ חשבתי שזה אולי הוא ועומרי. ואז כשהתחילו לדבר על זה בפורומים יותר ויותר השתכנעתי שאלה תמר וירון הגדולים <: אז אני תומכת באופציה 3 למרות שאני מעדיפה שאלו יהיו אופציות 1 ו2 XD
כי זה יותר הגיוני מבחינת הסצנות... הם רואים ת'טורבו טיים, והופכים להיות גדולים. הסיבה? אולי כדי להגן עליהם עוד פעם, הפעם מאנשים אחרים שינצלו ת'למדא שלהם... השערה XD
&nbsp
חחחחחחחחחחחחחח עכשיו בידיוק התחלתי לחשוב על זה...
היה ת'פרק הזה עם דדי, שהוא יצא לחצר עם אקדח ואז הראו שהוא מסתכל על מישו. ואז בפורומים כולם התחילו להעלות השערות אולי זה מישו מהעבר וזה... הייתה תחושה שזה יהיה מישו מפתיע. בסוף זה סתם היה דורי XD
אז תארו לכם שבסוף זה סתם יהיה שליח של פיצה או משו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח DDD:

למעלה