דיון

Music Man XD

New member
דיון ../images/Emo88.gif

כפי שוודאי גיליתם, השבוע הגיע השיר "Last Friday Night" של קייטי פרי למקום ה-#1 במצעד הבילבורד האמריקני. זהו הסינגל החמישי ברצף מהאלבום השני שלה שנכנס למקום הראשון. הזמר היחיד שעשה זו לפניה ושבר את השיא היה מייקל ג'קסון עם חמישה סינגלים מהאלבום "Bad". מהיום, השניים חולקים את השיא הזה. כבר מעל שנה קייטי פרי יוצרת עוד ועוד להיטים. מה דעתכם עליה? מה דעתכם על ההצלחה של השירים שלה? מה דעתכם על מה שקורה במיינסטרים עכשיו? מצד אחד - אדל מוכרת המון אלבומים, ומצד שני - קייטי פרי שולטת ביד רמה במצעדי הסינגלים. מוזמנים לשתף.

אז ככה -

הדעה הכללית שלי על קייטי פרי היא כזאת : היא זמרת לא רעה אבל די מעצבנת. לא סבלתי אותה ב2008 בזמנו כי היא נראתה לי ניסיון לעשות פינק 2. מישהי נסטית וחשה רוקנרול אבל לא באמת ועושה בעצם פופ עלק רוק רגיל. מ2010 התחלתי לחבב אותה כי היא נראה שהיא הבינה את המקום שלה ושהיא לא איזה רוקרית או מורדת או חתרנית. היא זמרת פופ והיא מספקת כרגע אחלה להיטים שמתוך אלבום שהוא לא רע בכלל אבל גם הם לא מצדיקים את ההיסטריה הכ"כ גדולה. בטח שלא בכדי להשוות את השיא של מייקל. אני באמת לא מבין מה CG היה כזה להיט גדול ולמה LFN מקום ראשון (בגלל הרמיקס העלוב עם מיסי כמובן
) כי באמת לא מגיע להם. היא מעין סוג של פאולה עבדול של ימינו (חרשתי על זה אבל זה מה יש
) שמוציאה להיטים בשרשרת שרק 3\2 מהם נזכור בעתיד. בנוסף,לדעתי גם יש לה אמביציה מטורפת (בנוסף לעבודה הקשה) ולכן היא כ"כ מצליחה. אני דווקא מעריך את זה אצלה אבל אני לא חייב לומר שאני לא הכי אוהב את מה שהיא מקרינה\משדרת - היא מקרינה בעיקר סקס כדי למכור ובכלל את כל מה שהיא משדרת,יש בה משהו מזוייף. בכלל יש לה יופי שרק סטרייטים אוהבים
- יופי זול כזה וקל להשגה. חפרתי

Music Man XD

New member
כן, השירים שלה באמת

לא ממש יזכרו. אולי IKAG.. (דיברנו על זה בפורום פופ לא? חח..)

Music Man XD

New member
דעתי

אני מעריך את העבודה הקשה שלה, אבל ממש לא מתחבר למסחרת הד"ר לוק הזו. חמישה שירים במקום הראשון וכולם נשמעים, פחות או יותר, אותו הדבר. ומילא, אם אלה היו שירים טובים.. אבל הם לא. בקיצור, לראות שזמרת כזו, עם שירים כאלה, מצליחה בענק, לא בדיוק עושה לי את היום. אני מסתכל על 10 השירים ה"גדולים" בבילבורד, ובאמת שחוץ מאדל, עוף מוזר וזר במצעד, הכל אלקטרו-פופ טראש סטייל קייטי פרי. לא מתחבר לזה בכלל. שירים שנוצרו בשתי דקות כדי להיות להיטים, וכמו שהם הגיעו למקום ה-#1, ככה הם גם ייעלמו. יוצרים מוזיקה "עונתית", מוזיקה עם חיי מדף מאוד קצרים. שירים זוכים לתואר "ישן" חצי שנה אחרי שהם משתחררים. זה לא רציני, זה לא מעניין, זה סתם. שירים שיתנגנו במועדון לכמה חודשים, אולי אחד מהם ישרוד כמה שנים, וזהו. אבל, תרשו לי להסתכל על זה רגע מצד אחר - יש אנשים שמסתכלים על המצעד ואומרים: "המוזיקה של היום גרועה". עם זה אני ממש לא מסכים. נכון שמה שנקרא "מוזיקה איכותית" יותר נדחקה מראשי המצעדים (למעט כמה מקרים יוצאי דופן), אבל היא עדיין קיימת. פשוט צריך לחפש קצת. אל תאבדו תקווה!
אני חושב שבמקום לבכות על גורלה של "המוזיקה הטובה", פשוט צריך להשלים עם המצב וליהנות ממנה במצב החדש שלה (לא במרכז העניינים).

DAN1EL

New member
אני שמח מאוד על ההצלחה של אדל

כי מדובר בכישרון טהור שראוי להכיר בו ולטפח אותו. היא הוציאה שני אלבומים מדהימים בשביל בחורה בגילאי 19 ו-21 ואם היא תמשיך ככה היא תגיע רחוק, כי היא באמת מדהימה. כיף שמישהי מצליחה עם שירים כאלה ולא עם זבל מיינסטרימי לעוס ומצועצע. לגבי קייטי פרי - היא מעפנה.

DCOW123

New member
מסכים לגבי אדל../images/Emo45.gif.

איזה קול יפייפה וגם הדיסק מעולה (21).

Music Man XD

New member
../images/Emo45.gif אבל הקטע הוא

שהיא יוצאת דופן. שאר האמנים המצליחים (ברורבם) לא כאלה.

DCOW123

New member
לא היה לי מושג שהיא מצליחה ככה ../images/Emo2.gif

בכל מקרה, היא יפה. ממש. חוץ מזה, הקול שלה מעצבן. המוזיקה- קלילה ולא מזיקה... יש את ET שהוא נחמד. באופן כללי, היא מאוד לא זכירה ותעלם עם הזמן (לפי דעתי כמובן).

DCOW123

New member
ד"א,

הפורום רלוונטי לכל סגנונות המוזיקה, לא רק פופ, נכון? כי אם כן, אני חדש פה

Music Man XD

New member
כן, אני בה משהו ייחודי מספיק

כרגע כדי להיות אמנית שזוכרים הרבה שנים.

אני לא אוהבת את קייטי פרי והשיא הזה לא מרשים

אותי. מרשימים אותי שיאים מוזקליים שמתבטאים במוזיקה מקורית,ייחודיות ומעניינת,לא במכירות או במקומות במצעדים.

למעלה