דיון!!

ננעעםם

New member
דיון!!

האם לדעתכם הקליפ הזה טוב? אני לא מתכוון מבחינה קולנועית... עד כמה הוא מבטא את הכוונה של יוני לדעתכם...

ננעעםם

New member
אני אתחיל

אני לא ממש אהבתי את הקליפ הזה, לדעתי הוא נוגע בנקודה ספציפית מדי. אני אישית הבנתי את השיר הזה אחרת לגמרי- משהו בסגנון של "שיר התאבדות"- כל החיים אותו הדבר אז כל מה שבא לי זה לעבור אותם.... לדעתי החתונה היא דוגמה ולא נושא ולכן הקליפ לא טוב... (וכמובן יכול להיות שלא הבנתי נכון את השיר אז תאירו את עיניי..)

יש משהו במה שאתה אומר

אני חושבת כמוך על השיר. לא יודעת אם שיר התאבדות אבל שיר על חיים שנמאס מהם
הבעיה היא, שכשעושים קליפ יש כ"כ הרבה ניתוחים שונים לשיר וכ"כ הרבה דרכים להעביר אותו. הקליפ לדעתי יפה, ויש לו קשר לשיר, שזה מין בריחה ממשהו קבוע וידוע מראש (חתונה), אבל שוב - כמו שאמרת, זאת רק דוגמא אחת מתוך אלף שאפשר לתת. מה שגם טוב בקליפ זה שהחתונה שבקליפ ממשיכה את הקונספט של האלבום, שמעוצב באלמנטים שקשורים לחתונה, ואולי מפה הרעיון בא...

gafnona

New member
../images/Emo45.gif

את האמת יש בשיר איזכור לחתונה, אבל אצלי בראש זה יותר שיר של יאוש... היה לו רע, עבר לו וחזר לו שוב!

ננעעםם

New member
(סתם בלי קשר לדיון

המדריך שלי הכין דיסק לכיתה וכל אחד היה צריך לבחור שיר שהוא אוהב והוא לא הסכים להכניס את השיר הזה כי הוא דיכאוני מדי... בסוף התפשרתי על אנאבל לי)

עאדי2

New member
לפני כמה שנים (וואו מרגישה זקנה)

יוצרי הסרט פרסמו כאן את הסרטון כדי שנצביע לו ויש לי תחושה אם זיכרוני לא בוגד בי ששני סונדלרינג (ככה כותבים את שמה?!) חברת פורום ותיקה הייתה קשורה אליו... הקליפ גאוני לפי דעתי ומתאים לשיר בול. לא הייתי עושה אותו בצורה אחרת בשום מצב אני מסכימה איתך שזה שיר של בריחה או "התאבדות" כמו שאתה קורא לזה אבל במילים עצמן נתנו את הדוגמא של החתונה... אז קפצו על המציאה ונתנו לזה איזשהו ויזואליות של חתונה אמנם בסוף לא מתים אבל בהחלט בורחים מהמציאות הקיימת

למעלה