דיוני סדרות לתחילת השבוע

After life בנטפליקס

בשבת נתקלתי במקרה בסדרה החדשה של ריקי ג'רוויס ("המשרד" הבריטי ועוד המון דברים) בנטפליקס.
הסיפור מאוד מוכר ופשוט - אלמן שהתאלמן לאחרונה מאישתו, ללא ילדים (אבל עם כלבה מאוד חמודה), מדוכא ושונא את העולם בגלל הדכאון שלו, מתנהג באנטיפתיות כלפי כולם (מה שמאפשר לג'רוויס לנבל את הפה בלי חשבון) אבל כולם מקבלים את זה כי הוא מסכן, עם עבודה מחורבנת ובלי חברים ממש.
לכאורה - עוד סדרה סתמית על נושא לעוס.
אבל
ג'רוויס ממש חמוד (אולי חמוד זו לא המילה הנכונה, אבל אין לי בראש כרגע מילה אחרת) בתפקיד המדוכא ששם פס על העולם. הקללות, גם אם איומות, נשמעות כל כך במקום וכל כך מתאימות לדמות.
שלל הדמויות שמקיפות אותו, גם אם אנחנו לא יודעים אליהן הרבה (כמו גיסו - עורך המקומון בו הוא עובד, האחות בבית האבות בו אבא שלו נמצא, הכתבת החדשה שהוא אמור לחנוך בעיתון ועוד מגוון דמויות), מהנות ותורמות לסיפור.
היה משעשע לזהות את השחקנית ששיחקה את איזובל קרולי באחוזת דאונטאון, כאלמה שבעלה קבור בקבר ליד אישתו של ג'רוויס.

בקיצור - שישה פרקים שעברו לי במהירות ובכיף (רק שהשפה לא מתאימה לילדים, אז נאלצתי לותר על מנוחת צהריים כדי לצפות)

מי שצפה

בהחלט היה פרק טוב

רק שוב ביאס שגררו את ההדחה לפרק הבא...
(ואגב אני שונא שעושים הדחות כאלה, במיוחד על ההתחלה)

אותי אכזב שערבבו את השבטים כי ממש אהבתי את כל מי היה בשבט הצהוב בהתחלה
ועכשיו העבירו אליו שני מעצבנים (נפתלי ומישל) והעבירו ממנו את ג'וזי

אבל אני עדיין בעד הצהובים

מה שגם נראה לי שאם השבטים היו נשארים כמו שהם ואדומים היו מפסידים אז הם היו מדיחים את נפתלי והוא מסתמן כדמות שממש תעצבן אותי אז חבל שזה לא יקרה

לך זה מפריע כי זה בהתחלה או כי לא היה להם זמן להתאם ביניהם?
אגב הפריע לי שלא הראו מי הצביע למי אצל הצהובים
וגם לא ברור לי למה רותם קיבלה הרבה קולות

הפריע לי שזה ההי על ההתחלה, וגם שלא נתנו להם זמן לתכנן.
כי סתם לדוגמא אם נעמה ועינת ארליך בברית, הן יכלו להצביע ביחד
אבל כשלא נותנים זמן לדבר, אז לא בהכרח ששתיהן יצביעו לאותו מתמודד...
מניח שרתם קיבלה קולות כי נתפסת כ"מלכת יופי" ואולי כחלשה קצת פיזית
וכנראה גם לא התחברו אליה מבחינה חברתית במהלך היום.
יכול להיות שגם אם ההצבעה הייתה נערכת לאחר האתגר התוצאות היו שונות.
כי המתמודדים היו מושפעים ממה שקרה במהלך האתגר- מי תרם יותר, ומי פחות וכו'...

כן חשבתי איזה מזל שהם בחרו מי להדיח לפני המשימה
כי אם הצהובים היו מפסידים אז הם בטח היו מעיפים את פרימו
וכאב לי עליו כי נראה לי הוא לא הבין שהוא לא חייב להשתמש רק בראש
ובגלל זה לקח לו מלא זמן
לא הבנתי למה האנשים בקבוצה שלו לא סיפרו לו איך אחרים עושים את המשימה

Reutk

Active member
ראיתי פה ושם קטעים

כי הייתי צריכה לסדר את הבית ולא היה לי זמן

אז ממה שראיתי:

ליהיא מגיעה לאי ראשונה ומתחילה לחפור שהיא לא אוהבת להיות לבד, אחר כך אסף אשתר מגיע והוא דווקא מצחיק ונחמד, אני חושבת ששניהם קצת מאוכזבים מהמופרסם שהם הולכים לחלוק איתו את האי. אחר כך באים עוד אנשים, אני לא מכירה אף אחד כמעט, ליהיא מציגה אותם, אני בשוק שהיא מכירה את כולם אפילו את המאמנת כושר של הסלב (לעבוד אצל סלב הופך אותך אוטומטית לסלב בעצמך מסתבר. לא שאכפת לי, מהרושם הראשוני שלי נראה שהיא אחלה). שמחה, הדוגמנית למידת גדולות הצחיקה אותי שהיא אמרה שהיא רוצה שיהיה כתוב שהיא זכתה בהישרדות, כי אפילו מהסירה היה קשה לה לרדת. אני בנתיים בעדה כי אני תומכת באנדרדוג. בשביל הצחוקים, בסוף מגיע פרימו שאותו ליהיא לא מכירה. הכל נראה יותר מידי מבוים ומתוכנן מראש, אבל שיהיה.

המפורסמים מוצאים את הבנדנות הצהובות. חלק מהם מתחילים לחקור איפה הבנדנדות של השבט השני שהם אמורים להתחלק בינו לבין השבט של הצהובים, לחלק האחר אין מושג מה קורה. ליהיא מתבאסת שהיא לקחה בנדנה צהובה לג'וזי לא איכפת, שמח בחלקו הבחור, לשמחה אין כוח לחיפושים (מיותרים לדעתה, אם גם ככה אנשים אחרים כבר עושים את החיפוש ויבואו לדווח לה) אז גם היא שמחה בחלקה, המאמנת כושר חמודה ואומרת שהיא תשאר איתה. המחפשים מוצאים את הבנדנות האדומות ומסתבר שגם שאר הדברים בול אותו דבר, נקודה לשמחה שצדקה שאין טעם להתאמץ. ליהיא רוצה בנדנה אדומה כי משום מה הוחלט שזה יותר טוב, בשלב הזה דיי איבדתי מי נמצא בכל צד אז אין לי מושג איזה שבט באמת יותר חזק ואני גם בספק אם הייתי יכולה לדעת איזה שבט יותר חזק אם הייתי יודעת.

עוד קטעים שראיתי:

ליהיא מנסה לשכנע את שמחה לעבור צד ולהיות איתה ועינת ארליך ונעמה, אני לגמרי בעד גירל פאוואר אבל התחושה שלי מליהיא כרגע זה שהיא יותר בונה על מסיבת פיג'ימות. אחר כך, נעמה מנסה לסדר איתה ועינת ברית והן מסכימות רק שאין להן מושג מה זה ברית. אני קצת מופתעת מליהיא כי היא הייתה באח הגדול אז אמורה להיות לה הכרה עם הקונספט של ליצור חברויות כדי למנוע את ההדחה שלך (באח הגדול נראה לי שאסור לעשות בריתות אבל עדיין גם שם מי שהוא פחות בקליקה עלול למצוא את עצמו מודח לפחות בהתחלה, לא?) אולי ליהיא קצת משחקת אותה תמימה או אולי היא פשוט כמו רובם שם, עוד לא התאקלמה ועוד מנסה להבין מה בדיוק המשחק והחוקים שלו. גם נעמה אמרה שהיא לא חשבה לדבר אסטרטגיות בשלב הזה אבל אז ראתה שמני נפתלי כבר בונה בריתות.

ואז מגיעה השלב של החילופי מפורסמים בין השבטים. האמת היה יותר מפתיע ומעניין לדעתי אם לא היו עושים את זה ופשוט נותנים להם להמשיך ככה. הצחיק אותי שהיו שם אנשים שממש התבאסו מעניין, גם גיא זוארץ העיר בסרקסטיות על החיבור העמוק שנוצר תוך 24 שעות. אני כן קצת מבינה אותם, בכל זאת להיות במצב לא מוכר לך ואז לעבור מצד שאתה מכיר בו טיפל'ה אנשים לצד שבכלל לא, פתאום הטיפה הזאת יכולה לראות כמו גשם. ויש גם את עניין הבריתות כמובן. בקשר לבריתות זה גם נראה שהן מתחלקות לצד של גברים וצד של נשים. אולי זה ככה כל הזמן בהישרדות או שזה בכלל לא מה שקורה עכשיו וסתם נראה לי, לא יודעת.

עוד משהו שעבר לי בראש זה איך ג'וזי הולך לשרוד בלי לאכול? הבנאדם עצר במעברים בין משימות במירוץ למיליון כדי לאכול. ולא פעם אחת!

וואו, זה נחשב VIP?

הדרך הכי מזוקקת לקרוא על ריאליטי כזה היא דרך דף הויקיפדיה שלו.
ולפי הדף הזה כרגע ל7 מתוך 18 המתמודדים אין כרגע דף ויקיפדיה משל עצמם. וזה לא שזה קשה להגיע למצב שיש לך דף ויקיפדיה.
ומתוך אלו שיש להם יש מישהו שכנראה VIP כי הוא היה אב בית במעון ראש הממשלה ותבע את משרד ראש הממשלה.

ראית פעם עונת vip(לא רק בארץ) מלאה במפורסמים נחשבים?

לפי דעתי הכי מצחיק שיש שם אחד שמפורסם בפרו (המדינה)
אבל הוא חתיך אז נסלח לו :)

1Shir

New member
האם יש היום פרק ואם כן אז

בין אילו שעות?

לא ראיתי את הפרק הראשון

למה שרשרת לפה ?

ואכן יש פרק היום בשעה 21:15
לא בא לך להשלים את הפרק ראשון ?

וראיתי את פרק הראשון של ריי
וקרו מלא דברים שהייתי בשוק שהם קרו בפרק ראשון

1Shir

New member
זאת שאלה לשרשור
?

פשוט כאן דיברתם על הפרק הראשון
תודה על התשובה
באיזה ימים זה בכלל? שבת ושני?
לגבי הפרק הראשון אולי אני אשלים מתישהו
היה שווה?
אני כבר לא זוכרת מה בדיוק קרה בפרק הראשון אצל ריי דונובן
אבל זאת סדרה מעולה
&nbsp

לא .זה כן מתאים לשירשור פה

פשוט היה הגיוני שתשרשרי לבלונדי
ואז זה היה יוצא ישר
אבל עזבי סתם שטויות שמציקות לי כי אני אוהבת סדר

בקשר לימים אני לא יודעת אם זה יהיה בימים קבועים כי אני מאמינה שרשת ישחקו אם מה שיש מולם כרגע אין פרק ברביעי אבל אני לא אתפלא אם יחליטו לשים פרק מול ארץ נהדרת

וכן היה פרק ממש מוצלח ואני מקווה שפרק של היום יהיה מוצלח גם

לאיזה פרק הגעת בריי ?
ומה חשבת על שאר הדמויות בסדרה ?

1Shir

New member
ריי דונובן אין שינוי לא התקדמתי בינתיים

למעט בני משפחת דונובן הדמות הכי שווה היא אבי (הישראלי!) שהיום ראיתי מישהו שהזכיר לי אותו

אני לא מאמינה שיש מישהו שצפה בסדרה ואהב את אבי אשתו של ריי

למעלה