דיוני סדרות #30

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

*יאיי זה מספר עגול

מילי08

Well-known member
יש לי תקופה בעייתית, ואני לא מצליחה למצוא זמן להחליט במה להשתקע, אז בינתיים רואה דברים מפה ומשם.

אני ממשיכה לפעמים עם גברת מייזל (פרקים ראשונים של עונה 3). ניק- זה לא שאני לא נהנית מהסדרה, להיפך. פשוט הם מדברים המון ומהר וגם ככה כל פרק נורא ארוך, אז כל צפייה מרגישה כמו ריצת מרתון, וזה לא מאפשר לי לראות כמה פרקים ברצף. זו דוגמא לדעתי לסדרה שטוב לראות אותה בפרקים חד שבועיים.
ממשיכה גם עם בוג'ק הורסמן (עונה 4). שוב - זה לא שאני לא נהנית, אבל אני פשוט לא רואה בה יצירת מופת. היא כן טובה מאוד ומעניינת, וסוף עונה 3 היה ממש נוגע ללב.
אבל אני יודעת שהבעיה היא בי, כי גם הסמויה ועמוק באדמה לא היו יצירות מופת בעיני.
השבוע גם ראיתי את הפרק הראשון מסדרת הסטנד אפ של שוורץ ומידלדיטצ', שנדמה לי שיעל המליצה עליהם, והיה מעולה. הם חמודים נורא יש ביניהם דימיקה מצוינת. שוורץ מתגלה כטיפוס הרבה יותר מתוק מהדמויות הסופר מעצבנות שהוא מגלם, ומידלדיטצ' גם חמוד נורא אבל כזההההה היפסטר |פנים|

דיברגנט חדש

Well-known member
מישהו רואה את העמדה?
הסידרה מבוססת על הספר של סטיבן קינג ובניגוד לסידרה מ-1994, אין קפיצות בזמן.
וופי גולדברג, כהרגלה, שחקנית מעולה מגלמת את אימא אביגיל, בת 108.
הסידרה מתארת מצב של מגיפה עולמית באנאלוגיה לקורונה, אך בצורה יותר קיצונית.
אני לא יודע איך לאכול את הסידרה, האם מישהו רואה?

מילי08

Well-known member
מישהו רואה את העמדה?
אני מתכננת מתישהו. בעיקר בזכות וופי גולדברג

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו רואה את העמדה?
כן אני רואה.
טובה לדעתי, אבל לא משהו מדהים.
כאילו מוזר לי שבסדרה על העולם שאחרי מגפה שהיא תוצר של וירוס הלכו על עולם שבו יש בברור דברים על טבעיים - סוג של טוב ורע מוחלטים.
אבל בתוך זה יש דברים מעניינים.

חוץ מזה ג'יימס מארסדן זה אף פעם לא טעות.

Aranel Nenharma

Well-known member
סטיינג העלו את כל 4 הפרק של העונה השנייה של הפליילסט של זואי. אז יאיי אני אוכל להתקדם ולהיות בקצב שלכם.

דיוויד לא עו"ד? למה הוא לא מטפל בזה?
גם חשבתי על זה וגם כאילו אתם בעל ואישה, למה את לא יודעת על העניינים הפיננסים של בעלך? זה הרי לא חלק מהמטרה בלהיות בזוגיות.
היא חוזרת להתחבא במיטה וג'ואן באה לבקר, מסתבר שהיא נוסעת לסינגפור ורוצה שזואי תחליף אותה? אז רגע היא לא תהיה יותר??:-0 מצד אחד שמחה שלא נשמע את קול העורב שלה, אבל חבל כי חוץ משירה היא אחלה דמות
אני בכלל לא זוכרת איך העלילה של גואן נגמרה בעונה הקודמת ולמה היא עוזבת.
אה ואיפשהו בדרך מקס ומו עולים על רעיון מוזר למסעדה שמביאה אוכל ממסעדות אחרות ולא הבנתי מה גאוני בזה
זה לא נקרה פשוט מתחם מזון מהיר? כאילו מסעדה הקטע זה לאכול אוכל של השף שם
ויש מלא מסעדות (לא טובות חייבת לציין) שמגישות אוכל מכל התרבויות
כל כך ברור ששניהם עדיין רוצים אותה וזה קצת נמאס לי
זה נמאס גם בעיקר כי ברור שהיא צריכה להיות עם מקס!!!!!!!
וגם חאלס הבנו את בקטע בואו נעבור הלאה בעונה החדשה
אני קצת נעתי בין רגשות לגבי ג'ורג', בין היתר כי הייתה לי תחושה שהוא יתגלה כסוג של נבל. אבל כנראה שלא.
אני עדיין חושבת שהוא יהפוך לנבל.
זה גם היה מוזר שכל כך מהר טובין נהייה BFF שלו.

יש לסדרה עדיין וייב של משהו מוזר, אבל היא חמודה וכיף לצפות בה (למרות שלפעמים אני מובכת בשביל בדמויות)

מסתבר שחלק משחקנים בחרו לא לקחת שיעורי שירה בין העונות. ומעניין אם לורן גראהם עזבה בגלל סיבה זו (היא עזבה או שהדמות של תחזור???)

יוצרי הסדרה ראו פעם מחשב?? היה את הקטע שהם פותחים תיקייה עם הסרטונים של האבא, זו רק אני או שהקבצים היו מסודרים לא כמו מחשב.
אני יודעת שאפשר לסדר קבצים במבנה של טבלה. קובץ מתחת לקובץ. אבל שם הם היו מסודרת כמו באלכסון אחד מתחת לשני.

ועוד קטע מעצבן. בשיר של האח, אשתו והאמא. בלי קשר לריקוד המוזר. בהתחלה אמילי מניחה את התינוק בעריסה. העריסה היתה מתחת לחלון שהוילון חצי עליו. למישהו שם יש תינוק !!!!!

didalf

Well-known member
סטיינג העלו את כל 4 הפרק של העונה השנייה של הפליילסט של זואי. אז יאיי אני אוכל להתקדם ולהיות בקצב שלכם.
אה כן? יופי. מעניין אם העלו גם את הפרק של היום.
גם חשבתי על זה וגם כאילו אתם בעל ואישה, למה את לא יודעת על העניינים הפיננסים של בעלך? זה הרי לא חלק מהמטרה בלהיות בזוגיות.
ממ כן אבל. אמא שלי נגיד אין לה מושג כי אין לה כוח להתעסק בדברים האלה והיא סומכת על אבא שלי לחלוטין. כמובן שזה לא תמיד חכם כי יש לאמא שלי חברה שבעלה רימה אותה כהוגן.

זה לא נקרה פשוט מתחם מזון מהיר? כאילו מסעדה הקטע זה לאכול אוכל של השף שם
ויש מלא מסעדות (לא טובות חייבת לציין) שמגישות אוכל מכל התרבויות
זה גם מה שאני אמרתי!!!

יוצרי הסדרה ראו פעם מחשב?? היה את הקטע שהם פותחים תיקייה עם הסרטונים של האבא, זו רק אני או שהקבצים היו מסודרים לא כמו מחשב.
אני יודעת שאפשר לסדר קבצים במבנה של טבלה. קובץ מתחת לקובץ. אבל שם הם היו מסודרת כמו באלכסון אחד מתחת לשני.
חחח לא שמתי לב.
אבל זכור לי בעונה הקודמת שכאילו היה קוד פתוח במחשב ואז זואי לחצה על דברים וכלום לא השתנה במסך כאילו זה היה סתם תמונה:-D

didalf

Well-known member
אה כן? יופי. מעניין אם העלו גם את הפרק של היום.
ובכן לא. בחזרה לדודים.

הפלייליסט של זואי 2X05

זואי מבלה עם השכן החתיך-ואוסטרלי-אבל-גבות איידן, ולשמחתי הקטע ביניהם נראה כבר פחות רומנטי. הוא מעודד אותה לחיות את החיים "נו ווריס מייט" אוסטרליה סטייל כזה, עם שיר חמוד, שר לא רע. אז זואי מחליטה לקחת יום חופש ולהסתובב בפיג'מה. אבל היא חננת על שהיא הכינה רשימה של דברים "מופרעים" לעשות:-D
חחחח הרג אותי: מו: "כלום לא צועק מרד כמו רשימה קפדנית של טו-דו". זואי: ".... כן":-D
ואז היא מבלה עם איידן והיא מספרת לו על הדברים המרדניים שלה כמו לקטוף תותים:-D מתה עליה היא אני:-D אבל הוא מציע במקום זה לעשות MD או משהו כזה. זואי מבועתת קצת כי היא חננת על כמוני אבל היא במוד "מרדני" ומחליטה לקחת. אבל וופס, הבוס דמוי מייקל צוקרברג שלהם חזר ויש בלגן בחברה והוא מתקשר שניה אחרי שהיא לוקחת את הכדור ושהיא לא רוצה לבוא לעבודה הוא בא אליה. "איתרתי אותך עם הטכנולוגיה שלנו. הדברים האלה מסוכנים":-D
ואז הוא מגלה שהם מסטולים ורוצה גם. ואז היה ברור שהפעם זואי הולכת לשיר. זה היה חמוד אבל.
אחרי ה-היי-היי מגיע לואו-לואו כשהם אוכלים ארטיקים ומתפלספים על החיים וזואי מחליטה שכבר לא אכפת לה מכלום. אבל איכשהו החוויה הזאת גורמת לדני לרצות למכור את החברה שזה לא טוב, אבל זואי מצליחה לשכנע אותו לחשוב על זה.

אבא של מקס מגיע לביקור והוא רופא שיניים שקשה לו שמקס לא ממשיך בעסק המשפחתי והוא דוש בגלל זה. אולסו אני חושבת שנרמז שלמקס אכן יש דירה כשהוא הציע לאבא שלו לבוא אליו:-0
כשכל המשקיעים מסרבים למקס ומו הם נאלצים לפנות לאבא של מקס ולהציג לו את התוכנית שאני עדיין מוצאת אותה לא כזאת גאונית. מזל שזואי שם כי מקס שר NUMB|מאוהב| מסכן:-( למרבה הצער זואי במוד מוזר שלא אכפת לה והעצה שלה למקס שלא יהיה גם לו אכפת לא כ"כ טובה. אוח אבל זה שהוא אמר לה "זה שאכפת לך כל כך זה אחד הדברים שאני הכי אוהב בך"|מאוהב|
בסוף אבא שלו מביא לו את הכסף אבל לא כי הוא מאמין בו ומקס מסרב. מצד אחד אני מבינה, מצד שני זה קצת עצבן אותי כי אתם צריכים את הכסף!!! מה זה משנה מה אבא שלך חושב!! האמת זואי צדקה באמת הוא צריך שלא יהיה לו אכפת.

הבוס של מגי נהיה דוש אחרי שהיא סירבה לצאת איתו איזה חלאה!!! אז ג'נה מתנקמת בו מה שגורם לזה שמגי מפוטרת ומפטרת את ג'נה. דווקא חבל זה היה נחמד שהיה למגי חברה. הופתעתי שכל הסאגה נפתרה בלי שיר של אף אחת מהן. וקיר התמונות שהיא עשתה יצא ממש יפה.

וגם הצ'ירפ מתקשה בזיהוי פיפול אוף קולור וסיימון כדובר החברה צריך למזער את הנזק. וואי זה היה לא יפה איך שזואי נפנפה אותו אבל היא הייתה מסטולה ובלחץ. אבל יכלה להתקשר למחרת לפחות. אז סיימון מכנס קבינט שחור להתייעץ מה לעשות. מו אומר להתפטר כמחאה, העיתונאית אומרת להשאר ולהמשיך את דרכו למעלה עד לדרגות הבכירות שמשם אפשר להשפיע. נוטה להסכים עם העיתונאית.
מרגיש לי שאין לי זכות דיבור אבל זה באמת נשמע כמו באג בטעות תמימה. מצד שני הבעיה היא שמראש תכנתו את זה בהתבססות על מודל לבן. כמו תמיד באזורים האלה הגזענות היא לא מכוונת היא פשוט חוסר מודעות שהוא גזעני בפני עצמו. אבל מודה שכנראה הייתי מגיבה כמו זואי ודואגת לתקן את זה בלי לחשוב יותר מידי על המשמעויות.
ואז סיימון נכנס למסיבת עיתונאים ושר מיסאנדרסטוד שלא הבנתי ממש מה הכוונה. והוא מתחיל להקריא את ההצהרה ואז עובר לקלישאה הידועה של להפסיק נאום כתוב ולהגיד את מה שהוא באמת חושב שזה תמיד טיפה עצבן אותי. אני לא יודעת מה לחשוב לגבי מה שהוא אמר האמת. מקווה שזה לא יתנקם בו. או כן בעצם הוא לא כזה דמות מעניינת אפשר להפרד ממנו|מובך|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ניייייייק!!
המרחב 5x10!
נייייייייייק
;-(;-(;-(
ממש עכשיו סיימתי לראות
אוקי נתחיל מהסוף. מה לכל הרוחות קרה שם?
כלומר עכשיו אנחנו מבינים למה חלק מהאנשים של מאדים בגדו. הם מצאו משהו שהם היו צריכים עבורו את הפרוטומולקולה, עולם חדש ומצליח עם הרבה דברים ישנים כמו שהיה באילוס (הכוכב בעונה הקודמת) אבל כוכב שהוא בעצם מוצלח.
ועכשיו הם כולם הלכו לשם עם כוונה שאף אחד לא יעקוב אחריהם.
אבל מה לכל הרוחות קרה לספינה ההיא כשהיא עברה? זה היה נראה כאילו היא נעלמה ברגע הכניסה לטבעת של המערכת ההיא. זה הזכיר לי את מה שהולדן אמר על כך שהוא רואה דברים כל פעם שהוא עובר דרך טבעת.
מה יהיה שם, מה יעשו עם זה?
והאם בכלל יהיה זמן להתעסק בזה בעונה הבאה (שהיא האחרונה) כשמארקו עדיין מעצבן ומגעיל ונוראי.
לפחות עכשיו הוא כנראה לא יקבל דברים נוספים ממאדים, אבל נראה שיש לו כבר די הרבה, כולל זה שהוא שולט עכשיו בטבעת.

הקרב של הרוסנטה נגד ה5 ספינות היה מגניב מאוד. אם כי אולי היה מעניין יותר לראות מה היה קורה אם דראמר לא הייתה משנה לחלוטין את הכוחות כשהיא בגדה במארקו.
היה ממש עצוב איך הצוות שלה שהיה כמו משפחה התפרק בגלל מה שהיא עשתה. כלומר כמובן אני שמח שהיא עשתה את זה, אבל בכל זאת.
ומוזר לי שבסופו של דבר אפילו לא ממש ראו אותה מדברת עם הולדן. ובכלל לא עם נעמי שעושה רושם שהיא עשתה את זה בעיקר בשבילה. מרגיש לי שהיינו צריכים בסוף סצנה שלהן יחד.

אחרי איזה 3 פרקים של נעמי מתענה על הספינה ההיא היא סוף סוף קופצת לחלל ומצליחים להציל אותה. תודה לאל.

אז הכל טוב... עד שאלכס מת. והוא כאילו מת משום מקום.
אז למקרה שאת תוהה מה בעצם קרה לו - נכון שאמרו שזה היה שבץ שהוא כתוצאה של הthrust החזק וזה שזה סיכון ובלה בלה בלה.
בתכלס מה שהרג אותו זה כדור MeToo בראש. כלומר התגלו כל מיני דברים שהשחקן עשה והוחלט להוציא אותו מהסדרה. אני לא בטוח אם גילו את זה רק לקראת סוף הצילומים ואז החליטו להרוג אותו, או שגילו עוד מוקדם יותר ולכן שלושתרבע מהעונה הזאת הוא היה בסט אחד קשור לכיסא איפה שאפשר לראות שהוא לא עושה שום דבר מגעיל.
אני שמעתי על העניין הזה עוד לפני תחילת העונה ושמעתי שבגלל זה הוא לא יהיה בעונה הבאה. אז כל הזמן רק חיכיתי לראות מה יהרוג אותו.
ואני תוהה אם הסיבה שזה כזה מוות דפוק הוא כי הוא סירב לשתף פעולה בצילום סצנת מוות מעניינת או שלא רצו לתת לו מוות "יפה" כעונש.

בכל מקרה יש סצנה יפה של מסיבה על לונה (הירח) עם רוב הדמויות הראשיות. ואז הם מגלים את הדברים המדאיגים.
מציינים שההורים (הרבים) של הולדן גם הועברו אל הירח ודי ציפיתי לראות אותם, אבל כנראה לא היה זמן למשהו כזה.
ואחד הקטעים הכי מרגשים הוא האיחוד של איימוס עם הולדן ונעמי אחרי שכל העונה הם לא היו יחד.
ואז קטע מצחיק בטירוף (לדעתי לפחות) כשאיימוס מזכיר להולדן שהם משפחה והם שם אחד בשביל השני וכל זה, רק כדי לחשוף שהוא הביא את קלריסה איתו :-D (להזכיר שקלריסה מאוד ניסתה להרוג את הולדן)

קיוויתי שהוא גם יביא את החבר המאפיונר שלו. לפחות פגשנו אותו שוב. והיה את הקטע הנחמד עם הבקבוק הנופל, שבגלל שזה הירח נופל יחסית לאט.
טוב, עכשיו לחכות לעונה הבאה

מילי08

Well-known member
אז אתמול רק ראיתי ולא היה לי כוח להדליק את המחשב כדי לכתוב תגובה מלאה אז הסתפקתי בקריאה היסטרית אליך.
עכשיו לתגובה
בגדול הפרק היה חלש, כמו כל המחצית השנייה של העונה הזאת.
היו לי שני התקפי לב- הראשון כשנעמי קפצה לחלל והיא הסתובבה שם בלי שליטה וחסרת אונים והיתה ממש מסכנה. כשהיא קפצה, הייתי בטוחה שהיא תמות מיד כי גם ככה אין אוויר בחליפה הזאת. אחר כך כשהתמקדו בה מאבדת הכרה, כבר ידעתי שאלכס ובובי יצליחו להציל אותה.
ההתקף לב השני היה כשגיליתי שאלכס מת באמת. אני ממש הפסקתי לנשום לרגע ואפילו קצת הצטערתי שזה אלכס ולא נעמי. אבל אחרי שקראתי מה שכתבת, אז בוז לו ומגיע לו.
אבל זה באמת ממש הפתיע אותי שלא התייחסו לזה בכלל ושלא נתנו לנו ולדמויות להיפרד ממנו כמו שצריך. לא מגיע לשחקן שניתן לו עוד זמן מסך, אבל זה כן מגיע לדמות ולצופים שתהיה סגירה של הסיפור, כי כדמות אלכס היה נהדר והייתי צריכה לראות את האחרים מתאבלים עליו.
אני חושבת שאחד הדברים שהכי ביאסו אותי בכל החלק השני של עונה, זה שאלכס ובובי רק יושבים ולא עושים כלום למעשה. חבל שבובי נפגעה בגלל שהוא אדיוט.
הסיפור של מרקו ופיליפ מתחיל להיות ממש מעצבן. מעבר לזה שמרקו הוא מניאק והכל, אני מתכוונת לכל מערכת היחסים ביניהם. בגלל שיש כל כך הרבה דמויות, אי אפשר להתמקד מספיק בסיפורים צדדיים, אבל הסיפור שלהם קיבל יותר מידי פוקוס ונמאס לי משניהם.
כלומר עכשיו אנחנו מבינים למה חלק מהאנשים של מאדים בגדו. הם מצאו משהו שהם היו צריכים עבורו את הפרוטומולקולה, עולם חדש ומצליח עם הרבה דברים ישנים כמו שהיה באילוס (הכוכב בעונה הקודמת) אבל כוכב שהוא בעצם מוצלח.
אז זה מה שהיה? כי לא הצלחתי להבין את הסיפור
אבל מה לכל הרוחות קרה לספינה ההיא כשהיא עברה? זה היה נראה כאילו היא נעלמה ברגע הכניסה לטבעת של המערכת ההיא
נכון? גם אני לא הבנתי. אם אני לא טועה הכוח של הטבעת הוא כזה שיכול למנוע מספינות זרות לעבור דרכה. הרוסי הצליחה להיכנס בזכות מילר. לדעתי הספינה של הקפטן ההוא התפוגגה והם למעשה מתו.
והאם בכלל יהיה זמן להתעסק בזה בעונה הבאה (שהיא האחרונה) כשמארקו עדיין מעצבן ומגעיל ונוראי.
אוף, בדיוק. על זה נאמר - תפסת מרובה, לא תפסת. אנחנו נכנסים לעונה ששוב יש הרבה סיפורי צד (הטבעת, מרקו, הצוות המפורק של דראמר, איימוס ופיצ'ס, העיתונאית הנודניקית והשותף ההוא של פרד, וכמובן אביסרלה והממשלה באופן כללי)
לפחות עכשיו הוא כנראה לא יקבל דברים נוספים ממאדים, אבל נראה שיש לו כבר די הרבה, כולל זה שהוא שולט עכשיו בטבעת.
ממש לא הצלחתי להבין זה מה שקרה...
הקרב של הרוסנטה נגד ה5 ספינות היה מגניב מאוד
נכון, אבל לא הצלחתי לעקוב אחרי מי נפגע ומי המשיך. ידעתי שלא יפגעו בדראמר אבל זה היה לא ברור. באופן כללי לא הבנתי את הטקטיקה כולה :-]
היה ממש עצוב איך הצוות שלה שהיה כמו משפחה התפרק בגלל מה שהיא עשתה. כלומר כמובן אני שמח שהיא עשתה את זה, אבל בכל זאת.
נכון! זה היה רגע ממש עצוב וזה לא הגיע לה. הצוות שלה התבררו כבוגדניים לא פחות - בעיקר המניאק ההוא שבמקום לעזור לדראמר נגד הרעה ההיא, דווקא ניסה להכניע את דראמר :-[ . מצד שני באמת לא הגיע לבחור שהיה אצל מרקו למות. מלחמות זה כזה דבר מיותר :-/
ומוזר לי שבסופו של דבר אפילו לא ממש ראו אותה מדברת עם הולדן. ובכלל לא עם נעמי שעושה רושם שהיא עשתה את זה בעיקר בשבילה. מרגיש לי שהיינו צריכים בסוף סצנה שלהן יחד.
זה היה מתסכל. כל הבלאגן הזה, והבגידה שלה בצוות שלה, רק כדי שהיא תגיד הי הולדן וזהו? אני ממש ציפיתי שיהיה איזה מפגש מרגש או לפחות שיחה שהם יחזקו אותה על מה שהיא עשתה.
בתכלס מה שהרג אותו זה כדור MeToo בראש. כלומר התגלו כל מיני דברים שהשחקן עשה והוחלט להוציא אותו מהסדרה. אני לא בטוח אם גילו את זה רק לקראת סוף הצילומים ואז החליטו להרוג אותו, או שגילו עוד מוקדם יותר ולכן שלושתרבע מהעונה הזאת הוא היה בסט אחד קשור לכיסא איפה שאפשר לראות שהוא לא עושה שום דבר מגעיל.
איזה מאכזב :-( . זה קטע איך לפעמים אנחנו (אני) מניחים משהו על השחקן לפי הדמות שלו. והייתי בטוחה שאלכס הוא מותק גם במציאות. מעניי ןאם בגלל זה גם הושיבו את בובי מאחוריו כל הזמן ולא היה ביניהם כמעט קשר עין.
בכל מקרה יש סצנה יפה של מסיבה על לונה (הירח) עם רוב הדמויות הראשיות
אז בזמן הצפייה זה הפריע לי כי ציפיתי לאיזשהו איזכור לאלכס ולסימנים של אבל אחרי שקראתי על קס אבנר, בעצם זה עדיין מפריע לי. אני כן חושבת שהיינו צריכים להיפרד כמו שצריך מהדמות, גם אם לא מראים אותו.
מציינים שההורים (הרבים) של הולדן גם הועברו אל הירח ודי ציפיתי לראות אותם, אבל כנראה לא היה זמן למשהו כזה.
מזל שלא הראו.. מה אני צריכה עוד דמויות עכשיו :-D
ואחד הקטעים הכי מרגשים הוא האיחוד של איימוס עם הולדן ונעמי אחרי שכל העונה הם לא היו יחד.
ממש |מאוהב|
ואז קטע מצחיק בטירוף (לדעתי לפחות) כשאיימוס מזכיר להולדן שהם משפחה והם שם אחד בשביל השני וכל זה, רק כדי לחשוף שהוא הביא את קלריסה איתו :-D (להזכיר שקלריסה מאוד ניסתה להרוג את הולדן)
היה את הקטע הנחמד עם הבקבוק הנופל, שבגלל שזה הירח נופל יחסית לאט.
ושני הקטעים של איימוס היו קורעים! אני אוהבת אותו יותר ויותר. נראה לי שזו פעם ראשונה שהוא ממש צחק. חסר לו שגם הוא יתברר כמניאק במציאות

מילי08

Well-known member
מעדכנת גם שהשבוע ראיתי עוד כמה דברים. מצד אחד ממש בא לי למצוא התמכרות, אבל מצד שני לא בא להתחייב לכלום והכל נראה לי סתמי. נראה לי שיש לי מחסום צפייה :-D

ראיתי השבוע את פרק 5 של סטאר טרק דיסקברי עונה 1 (מאד שמשתלט על הספינה פרק לא טוב לטעמי. הקונספט מעניין, אבל זה הרגיש מאולץ נורא והצגת הדמויות הרגישה לי מאוד אנאכרונטיסטית, בעיקר מאד שהזכיר לי את קיו ואת אפיון הדמויות של פעם.

התחלתי גם את Travlers של נטפליקס כי מזמן רציתי לנסות אותה וקיוויתי שהיא תהיה התמכרות נוחה, אבל אחרי 5-6 פרקים היא לא לגמרי עובדת לי. הדמויות לא מספיק מעניינות או מעוררות אמפתיה, הסיפור מרגיש לי לא מהודק ולא אפוי. אני אנסה עד סוף העונה.

אתמול ראיתי את הפרק הראשון של Electric Dreams. מין עולם בדיוני- פנטסטי- דרמתי מוזר ומטריד. לא יודעת מה אני חושבת עליה, אבל גם ככה ראיתי רק פרק 1. באופן כללי נראה לי שבפריים וידאו אין מספיק סדרות טובות ומושכות.

nerdkey treky

Active member
מעדכנת גם שהשבוע ראיתי עוד כמה דברים. מצד אחד ממש בא לי למצוא התמכרות, אבל מצד שני לא בא להתחייב לכלום והכל נראה לי סתמי. נראה לי שיש לי מחסום צפייה
ניסית את הבן האובד PRODIGAL SON? לא יודע למה, היא יוצרת התמכרות. לפחות אצלי.
TRAVELERS אהבתי כי היה לה רעיון יחסית מקורי (עם התודעה) ורציתי להבין מה קורה שם. הדמויות היו יחסית חלשות, אבל הן קיבלו קצת יותר יחס בהמשך הסדרה.

מילי08

Well-known member
ניסית את הבן האובד PRODIGAL SON? לא יודע למה, היא יוצרת התמכרות. לפחות אצלי.
TRAVELERS אהבתי כי היה לה רעיון יחסית מקורי (עם התודעה) ורציתי להבין מה קורה שם. הדמויות היו יחסית חלשות, אבל הן קיבלו קצת יותר יחס בהמשך הסדרה.
הבן האובד כבר ברשימה. מתישהו אני אתחיל אותה. אני מנסה כרגע את הדברים שמזמן רציתי לראות, הולכת לפי הסדר... :-D
|כן| לגבי טראוולרס - הרעיון מעניין. מקווה שהדמויות ישתפרו.
זו סדרה קנדית, וכנראה שזאת הבעיה שלה. הקנדים הם כאלה למלמים וכנראה גם הסדרות שלהם מצליחות להיות סתמיות

Aranel Nenharma

Well-known member
הפלייליסט של זואי עונה 2 פרק 2
אז מקס וזואי ביחד וזה חמוד והכל אבל זה מרגיש מהר מדי בעיקר ככי בפרק הקודם זואי אמרה שהיא עדיין מתלבטת בניהם והנה פתאום בלי שום הסבר היא עם מקס
לפי הפרק הזה והסיום של הפרק הקודם זה מרגיש שהיא עם מקס כי היא פשוט רוצה סקס והוא היה זמין יותר לזה.
כאילו לא הראו שהיא הבינה שמקס הוא מי שהיא אוהבת
מאוד מקווה שבהמשך העונה יסדרו את זה ולא ידחפו את סיימון פתאום ויראו שהיא באמת אוהבת את מקס.

ועוד משהו שהפריע לי, היא בתחילת הפרק אמרה שהיא רוצה להגיע לעבודה מוקדם
כשאני מגיעה מוקדם אז אני היחידה שם או אני ועוד איזה 3 אנשים וכולם בשלב כזה של להתארגן ולהכין קפה, אבל כזואי הגיעה ״מוקדם״ לעבודה כולם כבר היו שם והיו עמוק בתוך העבודה. אז אם זה מוקדם בשביל זואי מה זה נקרה להגיע בזמן בשבילה? כשכולם הולכים לארוחת צהריים???

ומשהו לא זורם לי בזה שהיא מנהלת הקומה, לא הראו לנו שום דבר ביכולות שלה להוביל צוות כזה גדול. מה גם שזה נראה שכאשר היא בעבודה כל הזמן היא מתעסקת בדברים אישיים

וסוף סוף נתנו לנו תשובה לאיך מו מעדיף שיפנו אליו. שמתי לב שבפרק הם התייחסו למו הרבה פעם עם his he

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
ועוד משהו שהפריע לי, היא בתחילת הפרק אמרה שהיא רוצה להגיע לעבודה מוקדם
כשאני מגיעה מוקדם אז אני היחידה שם או אני ועוד איזה 3 אנשים וכולם בשלב כזה של להתארגן ולהכין קפה, אבל כזואי הגיעה ״מוקדם״ לעבודה כולם כבר היו שם והיו עמוק בתוך העבודה. אז אם זה מוקדם בשביל זואי מה זה נקרה להגיע בזמן בשבילה? כשכולם הולכים לארוחת צהריים???
חחחחחח כן תמיד מטריף אותי כמה זמן יש לה בבקרים.

ומשהו לא זורם לי בזה שהיא מנהלת הקומה, לא הראו לנו שום דבר ביכולות שלה להוביל צוות כזה גדול. מה גם שזה נראה שכאשר היא בעבודה כל הזמן היא מתעסקת בדברים אישיים
נכון גם לי זה מרגיש ככה.
מצד שני זה לא נראה אף פעם שמישהו עובד שם ובתכלס תכנות זה לא עבודה מעניינת בשביל סדרה, ופתאום בערב היא שמה לב שמאוחר והתקשרה למקס להתנצל אז אני מנסה לשכנע את עצמי שיש קפיצות זמן בהן היא אשכרה עובדת ולא מראים לנו.

וסוף סוף נתנו לנו תשובה לאיך מו מעדיף שיפנו אליו. שמתי לב שבפרק הם התייחסו למו הרבה פעם עם his he
כבר בעונה הקודמת התייחסו אליו כ HE. התרגום ביס מחרפן בהקשר הזה כי מידי פעם הם מתייחסים אליו כנקבה ולפעמים כזכר.

למעלה