דיוני סדרות #33

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את שני הפרקים הראשונים (מתוך חמישה) של It's a Sin
הסדרה החדשה של ראסל טי. דייויס
על קבוצה של הומואים בלונדון בשנות ה80

ואני אוהב
אז תצטרפו

Lhuna3

Well-known member
א. ראית פרק 1 של פיירפליי ליין. נחמד אבל עדיין לא סגורה על זה.
ב. שאלה לגבי היקום של DC, הסרטים והסדרות - האם ועד כמה יש בהם הומור?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
א. ראית פרק 1 של פיירפליי ליין. נחמד אבל עדיין לא סגורה על זה.
אבל האם ראית את הסדרה פיירפליי?
אומנם ג'וס הוא חרא, אבל הסדרה עדיין מעולה ומתאימה לאוהבי באפי
ב. שאלה לגבי היקום של DC, הסרטים והסדרות - האם ועד כמה יש בהם הומור?
בסרטים נראה לי שלא ממש - לא ראיתי את כולם אבל באיש הברזל (2013) הייתה בדיחה אחת והיא לא הייתה מצחיקה
וונדרוומן היה קצת הומוריסטי לפעמים.
בסדרות יש לפעמים הומור, לא המון, אבל כן לפעמים אווירה קצת הומוריסטית. חוץ מאגדות המחר שיש בה די הרבה הומור ואווירה מאוד הומוריסטית.

Lhuna3

Well-known member
כן, עד פרק כלשהו לא זוכרת איזה, אבל בהחלט נתתי צ'אנס ראוי ולא התחברתי.
חוץ מאגדות המחר שיש בה די הרבה הומור ואווירה מאוד הומוריסטית.
ואפשר לראות אותה בפני עצמה, או שהיא המשך של הרבה דברים אחרים שצריך להכיר קודם?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, עד פרק כלשהו לא זוכרת איזה, אבל בהחלט נתתי צ'אנס ראוי ולא התחברתי.
אני נתתי לך צ'אנס עד עכשיו וזהו
היא מסתמכת על המון דברים (רוב הדמויות בה הוצגו קודם בהחץ והפלאש) אבל כן סך הכל אפשר להבין בה הכל.
הבעיה היא שהעונה הראשונה שלה היא די רעה אז כנראה לא תשרדי אותה.

Lhuna3

Well-known member
אני נתתי לך צ'אנס עד עכשיו וזהו
זה לא כל כך מפחיד אותי כי אני יודעת שאתה תשכח את זה.
והסיבה שאני יודעת את זה היא שכבר שאלת אותי על זה בעבר וכבר עניתי לך את אותה תשובה וכבר כעסת על זה וכבר שכחת שכל זה קרה :-D
יתכן שאפילו יותר מפעם אחת חחחחחח

הבעיה היא שהעונה הראשונה שלה היא די רעה אז כנראה לא תשרדי אותה.
כבר שרדתי עונות ראשונות גרועות של דברים, כאשר הובטח לי שהעונות שאח"כ שוות את זה, אז אולי אני דווקא כן אשרוד.

didalf

Well-known member
ראיתי את שני הפרקים הראשונים (מתוך חמישה) של It's a Sin
הסדרה החדשה של ראסל טי. דייויס
על קבוצה של הומואים בלונדון בשנות ה80

ואני אוהב
אז תצטרפו
אבל אמרתי לך שבוע הבא ביס!!!!!!!!!! עולה ב24.
אז תמתין|שפם|
והסיבה שאני יודעת את זה היא שכבר שאלת אותי על זה בעבר וכבר עניתי לך את אותה תשובה וכבר כעסת על זה וכבר שכחת שכל זה קרה :-D
:-D:-D

Lion_Heart

Well-known member
אומנם ג'וס הוא חרא, אבל הסדרה עדיין מעולה ומתאימה לאוהבי באפי

בסרטים נראה לי שלא ממש - לא ראיתי את כולם אבל באיש הברזל (2013) הייתה בדיחה אחת והיא לא הייתה מצחיקה
וונדרוומן היה קצת הומוריסטי לפעמים.
בסדרות יש לפעמים הומור, לא המון, אבל כן לפעמים אווירה קצת הומוריסטית. חוץ מאגדות המחר שיש בה די הרבה הומור ואווירה מאוד הומוריסטית.
פלדה! איש הפלדה! איש הברזל זה טוני סטארק FFS

nerdkey treky

Active member
. שאלה לגבי היקום של DC, הסרטים והסדרות - האם ועד כמה יש בהם הומור?
כמו שניק אמר, יש מעט הומור. הסרט אולי הכי "מצחיק" הוא שאזאם, אבל בקושי. כן אפשר לראות אותו באופן עצמאי.
הסדרות... לא ממש מצחיקות. מכניסים הומור מביך ולא ממש מצחיק (בסדרה החץ הוא אפילו לא מתאים) לחלק מהן. אני חושב שהעונה הראשונה של אגדות המחר היא יותר טובה, אבל כשאני אומר "טובה" אני מתכוון שהיא פחות גרועה מהאחרות. כל הסדרות שלהם זה לדפוק את הראש בקיר ולזרום עם הטמטום. אני עשיתי את זה במשך כמה עונות עד שהחלטתי לוותר.
אגדות המחר היא סוג של הנוקמים רק בלי להסביר כלום על הדמויות בהתחלה (ולהיות הרבה הרבה פחות טוב, כמובן), אך הסדרה עצמה מזכירה יותר את דוקטור הו מבחינת תוכן. רצוי לראות את הרקע לדמויות בסדרות האחרות (פלאש\חץ) אבל... זה עוד מדפיקת הראש בקיר. החלטה שלך

Lhuna3

Well-known member
כמו שניק אמר, יש מעט הומור. הסרט אולי הכי "מצחיק" הוא שאזאם, אבל בקושי. כן אפשר לראות אותו באופן עצמאי.
הסדרות... לא ממש מצחיקות. מכניסים הומור מביך ולא ממש מצחיק (בסדרה החץ הוא אפילו לא מתאים) לחלק מהן. אני חושב שהעונה הראשונה של אגדות המחר היא יותר טובה, אבל כשאני אומר "טובה" אני מתכוון שהיא פחות גרועה מהאחרות. כל הסדרות שלהם זה לדפוק את הראש בקיר ולזרום עם הטמטום. אני עשיתי את זה במשך כמה עונות עד שהחלטתי לוותר.
אגדות המחר היא סוג של הנוקמים רק בלי להסביר כלום על הדמויות בהתחלה (ולהיות הרבה הרבה פחות טוב, כמובן), אך הסדרה עצמה מזכירה יותר את דוקטור הו מבחינת תוכן. רצוי לראות את הרקע לדמויות בסדרות האחרות (פלאש\חץ) אבל... זה עוד מדפיקת הראש בקיר. החלטה שלך
זה בהחלט לא מעודד אותי, אבל על אגדות המחר שמעתי דברים טובים ושהיא מצחיקה באמת כמו שניק אומר, פרט לעונה 1, אז שוקלת עדיין.
אני פשוט הבנתי שהמצב היחיד שאני אוהב דברים של גיבורי על זה כשיש שם הומור (או מישהו סקסי בעיני, אבל את זה אי אפשר להגיד לי מראש כי זה טעם אישי.)

Lhuna3

Well-known member
טעם אישי טעם אישי, אבל רוב האנשים חושבים ששלושת הכריסים של מארוול חתיכים. אז יש איפשהו מכנה משותף, לא?
חתיך זה דבר אחד, "סקסי בעיני" זה דבר אחר לגמרי. סקסי בעיני יכול להיות אפילו מישהו שבהתחלה חשבתי שהוא מכוער.
סתם חתיכים זה נחמד תמיד, אבל לא יספיק בשבילי בשביל לרצות לצפות בסרט/סדרה.

nerdkey treky

Active member
חתיך זה דבר אחד, "סקסי בעיני" זה דבר אחר לגמרי. סקסי בעיני יכול להיות אפילו מישהו שבהתחלה חשבתי שהוא מכוער.
סתם חתיכים זה נחמד תמיד, אבל לא יספיק בשבילי בשביל לרצות לצפות בסרט/סדרה.
אההה הבנתי את ההפרדה שלך. אני גם לא צופה בסדרה על סמך חתיכים\ות, אלא שחקנים\ות אהובים\ות. וגם זה רק אם שאר הדרישות שלי נענות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, זה הגיוני ששכחתי
אולי אני אתחיל לקעקע דברים על הגוף שלי
אז גם את לא זוכרת בעצם
כבר שרדתי עונות ראשונות גרועות של דברים, כאשר הובטח לי שהעונות שאח"כ שוות את זה, אז אולי אני דווקא כן אשרוד.
את ממש מופת של לשרוד דברים. אפילו לא סיימת את עונה 1 של ורוניקה מארס.
האמת שאני מתקשה להאמין שתאהבי את אגדות המחר.
אבל אמרתי לך שבוע הבא ביס!!!!!!!!!! עולה ב24.
אז תמתין|שפם|
{לגבי It's a Sin)
טוב, אבל את יודעת שאני שוכח דברים.
בכל מקרה כבר סיימתי את זה אתמול. (וזה היה טוב!!!)
פלדה! איש הפלדה! איש הברזל זה טוני סטארק FFS
וואלה. הייתה לי תחושה מוזרה לגבי זה
הסרט אולי הכי "מצחיק" הוא שאזאם
וואלה, אם את רוצה לנסות סרט DC אז תנסי את שאזאם שהוא די מצחיק

מילי08

Well-known member
:-D :-D
[אגדות המחר], אני איפשהו באמצע עונה 2 ועדיין לא מתלהבת. אני אמשיך לראות (אם בכלל) לעיתים רחוקות כשממש לא יהיה לי משהו אחר לראות. יש בה משהו ילדותי אבל לא בקטע כייפי כמו the tick |מאוהב|, אלא פשוט בקטע ילדותי. המשחק, איפיון הדמויות, הדיאלוגים, העלילה...
שאזאם דווקא היה חמוד. לא ידעתי/ זכרתי שהוא של DC אבל אני חושבת שאני פשוט לא נותנת תשומת לב לדברים האלה.
אך הסדרה עצמה מזכירה יותר את דוקטור הו מבחינת תוכן
:-D ועוד עם רורי מהדוקטור ה 11, במעיל גשם כמו הדוקטור ה 10. זה הרס אותי. ולדעתי הוא גם סיגל לעצמו מאפיינים של הדוקטור, אולי כי זה יהיה הכי קרוב שלו EVER לשחק אותו :-P:
על אגדות המחר שמעתי דברים טובים ושהיא מצחיקה באמת כמו שניק אומר, פרט לעונה 1, אז שוקלת עדיין.
אני פשוט הבנתי שהמצב היחיד שאני אוהב דברים של גיבורי על זה כשיש שם הומור (או מישהו סקסי בעיני, אבל את זה אי אפשר להגיד לי מראש כי זה טעם אישי.)
לדעתי- תחסכי זאת מעצמך. ממש לא שווה את הזמן שלך והיא רחוקה מלהיות טובה.
הנה דיון קצר
וגם אין שם חתיכים. הגברים יותר מידי סכריניים ויש שם שתי דמויות שגם עושות משהו עם הקול שלהם שאי אפשר שלא לגחך כל פעם שהם מדברים.

אבל תראי the tick! פליייייייז
גם מצחיקה, גם מהנה וגם חתיך (אבל הוא שלי!)
זה מה שהיה לי עם דיוויד טננט כשרק הגיע לדוקטור.
בהתחלה חשבתי לעצמי - אוי, אבל כריסטופר (שהוא הדוקטור השני הכי טוב בעיני), איך החליפו אותו בזה? ואז התאהבתי לגמרי. ממש סקסי!
אולי אני אתחיל לקעקע דברים על הגוף שלי
חחחחח ניק
אפילו לא סיימת את עונה 1 של ורוניקה מארס.
אל תיכנעי ואל תמשיכי

nerdkey treky

Active member
אגדות המחר רורי באגדות המחר זה להיות הדוקטור עצמו בלי קשר למספר עונה, פשוט כל הדוקטורנים) ולהתנהג כמו הדוקטור ולקחת את כל הגיבורים למסע בזמן כמו הדוקטור בלי להסביר להם כלום.

Lhuna3

Well-known member
לדעתי- תחסכי זאת מעצמך. ממש לא שווה את הזמן שלך והיא רחוקה מלהיות טובה.
אוקיי, חוסכת.
אבל תראי the tick! פליייייייז
גם מצחיקה, גם מהנה וגם חתיך (אבל הוא שלי!)
יודעת מה? בסדר! כי כתבת שזה מצחיק.
(אבל אל תבני עלי ליותר מידי.)
אל תיכנעי ואל תמשיכי
[ורוניקה מארס] חחח זה בסדר, אין לי כוונות.
אפילו לא סיימת את עונה 1 של ורוניקה מארס.
יש דברים שאתה זוכר לי משום מה.
מנסה להבין מה הלוגיקה של מה אתה זוכר ומה שוכח, אם בכלל יש כזאת.

למעלה