דיוני סדרות #33

nerdkey treky

Active member
יודעת מה? בסדר! כי כתבת שזה מצחיק.
מסכים עם מילי, ה- TICK יצאה די משעשעת. וכן, יש שם חתיכים, אם זה רלוונטי (אולי הדמות הראשית אפילו "סקסית" במונחים שלך, לונה).
יקירת הפורום, ורוניקה מארס, לא ראית? זה לא שהחמצת את אחת הסדרות הגדולות של המאה הזו, אבל זו כן סדרה שהיה נחמד לראות בזמנו.

Lhuna3

Well-known member
אולי הדמות הראשית אפילו "סקסית" במונחים שלך, לונה
חחח אין לי מונחים לעניין. אני חושבת שזה קשור בכריזמה ובחוש הומור איכשהו, אבל זה לא שזה עובד עם קריטריונים מוגדרים, כלומר יכול להיות מישהו מאוד כריזמטי ומצחיק שלא יהיה סקסי בכלל.
אבל אני מבטיחה לחזור לדווח אם הוא ימצא סקסי או לא |פטיש|
יקירת הפורום, ורוניקה מארס, לא ראית? זה לא שהחמצת את אחת הסדרות הגדולות של המאה הזו, אבל זו כן סדרה שהיה נחמד לראות בזמנו.
ניסיתי ואפילו ממש הרבה, ראיתי איזה 12-13 פרקים שלמים בגלל הלחץ החברתי שהופעל עלי פה. לא עבד...

Aranel Nenharma

Well-known member
אז מסתבר שRegé-Jean Page's (מבריגנטון) הנחה השבוע את snl.
אתם צוחקים עלי???? הגזימו ממש עם ההערצה של הסדרה הזו
הוא גם לא משחק כזה טוב

יש אנשים ששנים לקח להם להגיע לנחות בsnl
מה עם קריסטין בל???

didalf

Well-known member
הוא גם לא משחק כזה טוב

יש אנשים ששנים לקח להם להגיע לנחות בsnl
מה עם קריסטין בל???
ממש|שפם|

וקריסטן בל מעולם לא הנחתה את SNL????

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הוא גם לא משחק כזה טוב
כן גם אני ראיתי את זה
וראיתי מראש את שם המנחה ולא היה לי מושג מי זה. גם כשראו אותו, עד שלא אמרו.
זה די הזוי שהביאו אותו, אבל בסדר.

(אבל החלטתי שאני הולך לכתוב מכתב למערכת אם הם לא יביאו לשם מתישהו את טום הולנד)
(אם כי ייתכן שהציעו לו והוא לא רצה - אבא שלו קומיקאי ולכן זה מלחיץ אותו כשהוא צריך לנסות להיות מצחיק)

באופן כללי כרגיל היו מערכונים טובים יותר ופחות

מה שתפס את תשומת ליבי הייתה בדיחה של מייקל צ'ה בוויקאנד אפדייט על כך שבישראל חיסנו חצי מהאוכלוסיה והוא אמר "תנו לי לנחש - את החצי היהודי".
ומצטער אבל זה היה מצחיק. היה לי ברור שיהיו שיראו בזה בדיחה אנטישמית וזה כמובן קיבל הרבה ביקורת על זה ודרישה שהם יתנצלו.

didalf

Well-known member
מה שתפס את תשומת ליבי הייתה בדיחה של מייקל צ'ה בוויקאנד אפדייט על כך שבישראל חיסנו חצי מהאוכלוסיה והוא אמר "תנו לי לנחש - את החצי היהודי".
ומצטער אבל זה היה מצחיק. היה לי ברור שיהיו שיראו בזה בדיחה אנטישמית וזה כמובן קיבל הרבה ביקורת על זה ודרישה שהם יתנצלו.
תמיד נראה לי מפגר שממהרים להעלב ולבקש התנצלות כי אחרת אף אחד אפילו לא היה זוכר את הבדיחה הזאת אבל עכשיו כשעשיתם ממנה סיפור היא רק קיבלה עוד חשיפה.

Aranel Nenharma

Well-known member
ומצטער אבל זה היה מצחיק
אוי זה מצחיק
אני גם קראתי את זה בקול הסרקסטי של מייקל צ'ה

שנים לא ראיתי snl כי זה פשוט לא מצחיק כל כך.
אני צריכה למצוא רק את הוויקנד אפדייט כי הם מצחיקים

תמיד נראה לי מפגר שממהרים להעלב ולבקש התנצלות כי אחרת אף אחד אפילו לא היה זוכר את הבדיחה הזאת אבל עכשיו כשעשיתם ממנה סיפור היא רק קיבלה עוד חשיפה.
נכון

Lhuna3

Well-known member
אני גם קראתי את זה בקול הסרקסטי של מייקל צ'ה
:-D אני גם.
ובאמת הוויקנד אפדייט זה החלק האהוב עלי.
המערכונים לרוב חלשים, למרות שמידי פעם יש הברקה. והמערכון הראשון שלפני הפתיח הוא בד"כ הטוב ביותר.

dilia snake

Well-known member
זה לא מצחיק, אבל גם לא אנטישמי. מותר לצחוק ולהעביר ביקורת גם על המדינה שלנו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לרוב בSNL הוויקאנד אפדייט הוא החלק הכי טוב. (אם כי לפעמים יש מערכונים טובים יותר)
בפרק הזה היו מערכונים אחרים נחמדים כמו הפתיחה שהייתה עם בריטני ספירס.
היה גם קטע מוזיקלי שהיה יחסית טוב יותר מהקטעים המוזיקליים הרגילים שלהם. (אני מתכוון לקליפ מוזיקלי קומי, לא ההופעות המוזיקליות שאני תמיד מעביר)

והיה מערכון מצחיק על קבוצה של גברים כאילו מצ'אויסטים שמקשיבים לשיר Drivers License ונעשים מאוד מרוגשים ממנו וגם נכנסים לוויכוחים כבדים על עד כמה הזמרת מושפעת מטיילר סוויפט ודברים כאלו.
אני שמעתי על השיר בעבר ואולי יצאלי קצת לשמוע אותו, אבל לא ידעתי את הסיפור מאחוריו שזה הכוכבת של הסדרה High School Musical: The Musical: The Series כתבה אותו בעקבות זה שהיא נפרדה מהכוכב של הסדרה הנ"ל שעזב אותה בשביל שחקנית אחרת.

אבל כמובן הכי טוב היה הוויקאנד אפדייט והכי טוב בו היה קטע שחוזר מידי פעם שקולין ג'וסט מארח את פיט דייוידסון שפשוט מספר על החיים שלו (ותוך כדי זורק קצת "ירידות" על החיים הטובים של קולין). אז למשל הפעם הוא סיפר על כך שהוא החליט לעזוב את הבית שבו הוא גר יחד עם אמא שלו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם כבר מדברים על תוכנית מערכונים אז אני אציין שאני כבר כמה זמן יותר ויותר נהנה מזהו זה
שבוע שעבר בפירוש היו יותר מצחיקים מארץ נהדרת

didalf

Well-known member
והיה מערכון מצחיק על קבוצה של גברים כאילו מצ'אויסטים שמקשיבים לשיר Drivers License ונעשים מאוד מרוגשים ממנו וגם נכנסים לוויכוחים כבדים על עד כמה הזמרת מושפעת מטיילר סוויפט ודברים כאלו.
מושפעת מאד וטיילור תומכת בה|לב|

nerdkey treky

Active member
אם כבר מדברים על תוכנית מערכונים אז אני אציין שאני כבר כמה זמן יותר ויותר נהנה מזהו זה
שבוע שעבר בפירוש היו יותר מצחיקים מארץ נהדרת
אם לא היית מצרף סרטון שתופס את תשומת הלב שלי, לא הייתי טורח לקרוא את כל ההודעות. זהו זה הפכו להיות קומדיה ממש ממש עוקצנית ומשובחת בזמן הקורונה. הם עושים כל כך הרבה עם ממש מעט תקציב, זה מראה על איכות. חבל שהם לא מקבלים במה גדולה ומרכזית ורוב האנשים עדיין לא צופים בהם.
זהו זה נהדרים.
יש להם תעוזה שאפילו בארץ נהדרת אין
מסכים.
משהו שממש אהבתי מלפני כמה שבועות, הם צחקו על הליכוד שאילולא כל החשדות בפלילים אצל חלק מחברי הכנסת שלהם, אנשים לא היו הולכים להצביע אליהם.

מילי08

Well-known member
אוקיי, חוסכת.
|כן|
יודעת מה? בסדר! כי כתבת שזה מצחיק.
יש :-].
שני הפרקים הראשונים עדיין יותר מוזרים ממצחיקים, אבל זה הולך ומשתבח.
כן, יש שם חתיכים, אם זה רלוונטי (אולי הדמות הראשית אפילו "סקסית" במונחים שלך, לונה).
ברור שזה רלוונטי! אבל הדמות הראשית לא באמת סקסית.
היא לא באמת יקירת הפורום. ניק ועח"ו לא באמת מבינים כלום מהחיים שלהם.
אותי היא שיעממה, וראיתי 2.5 עונות לדעתי.
אני חושבת שזה קשור בכריזמה ובחוש הומור איכשהו, אבל זה לא שזה עובד עם קריטריונים מוגדרים, כלומר יכול להיות מישהו מאוד כריזמטי ומצחיק שלא יהיה סקסי בכלל.
מדויק!
ומצטער אבל זה היה מצחיק.
זה מצחיק כי זה נכון וזה עצוב כי זה נכון
זה לא מצחיק, אבל גם לא אנטישמי. מותר לצחוק ולהעביר ביקורת גם על המדינה שלנו.
היום כמעט ואסור. ראי ערך אורנה בנאי.
עשיתם לי חשק לראות זהו זה. אולי מתישהו

מילי08

Well-known member
סיימתי לפני כמה ימים את בוג'ק הורסמן.
עונה 6 היתה הכי טובה בעיני, וגם השאירה אותי עם תחושות מעורבות
בעיקר לאור החדשות האחרונות על מטרידנים למיניהם..
הסדרה מציגה לנו את החיים של בוג'ק מן הסתם מנקודת מבטו. היה לו קשה והוא סבל מהתעללות רגשית והזנחה ולכן כמבוגר הוא מתנהג כמו חרא, למרות שרוב הזמן הוא לא עובר את הגבול בצורה קיצונית.
ולכן אנחנו מאוד בעדו, ומרחמים עליו ורואים את השינוי שהוא עבר ואת הנסיון שלו להתגבר על הקשיים.
אבל כאמור, לאור סיפורי המטרידים/ מתעללים, זה גורם לי לנוע באי נוחות.
יכול להיות שגם הם סבלו בילדותם מהורים מזניחים/ מתעללים. יכול להיות שסבלו מבריונות בבית ספר. אבל אני לא רוצה לרחם עליהם כיום בגלל מה שעבר עליהם פעם. כיום הם נטו חארות. אנשים שפוגעים במודע או בזדון באחרים, רק כי הם יכולים.
ולכן אני לא יודעת מה להרגיש כלפי בוג'ק. ניסו להציג גם את הצד של הקורבנות שלו (הבת של החברה לשעבר שהוא עלה איתה ליאכטה שלו או כל הסיפור עם שרה לין), אבל במקביל אנחנו גם רואים כמה קשה לו, ואי אפשר שלא לרחם עליו. וזה מבאס אותי, כי אני לא אמורה לרחם עליו אלא על הקורבנות.

בכל מקרה, הפרק שלפני אחרון היה מדהים מדהים מדהים ולדעתי היה צריך לסיים את הסדרה. הפרק האחרון גם היה טוב, ונתן לנו את הסיפוק שהדברים מסתדרים ויש סוף טוב הכל טוב, אבל לסדרה שהציגה את ההתדרדרות הבלתי נמענת של כוכב דועך, הסדרה הובילה והיתה אמורה להסתיים במוות שלו. הטוויסט - שהוא חי- בפרק האחרון היה קצת jumping the shark בעיני.

didalf

Well-known member
היא לא באמת יקירת הפורום. ניק ועח"ו לא באמת מבינים כלום מהחיים שלהם.
אותי היא שיעממה, וראיתי 2.5 עונות לדעתי.

למעלה