דיוני סדרות #34

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הייתי צריך לגגל את זה. כנראה אני זקן
כל הקטע בעונה הראשונה של " את רוצחת פסיכופתית, אבל אני לא אעשה שום דבר לעצור אותך כי את אחותי"
אוי זה היה נוראי.
והיו כמה שלבים שבהם היא כאילו החליטה כבר שהיא כן תעצור אותה באמת (כמו למשל אחרי שהיא הרגה את אמא של מרי)
אבל אז שוב מסיבה כלשהי היא לא עושה את זה.
והעניין הוא שהיא יודעת שכל פעם שהיא נותנת לאליס לעזוב אז היא הולכת להרוג עוד אנשים חפים מפשע.
ואיכשהו העניין הזה ממשיך עם עוד אנשים. אפילו בעונה הזאת סופי מסכימה לעבוד איתה אפילו שברור שזאת החלטה רעה.

לפחות זה נראה שריאן ממש רוצה להרוג את אליס ולכן לא נראה לי הגיוני שתתפוס אותה ואז תשחרר אותה. (אבל איכשהו זה בטח בכל זאת יקרה ואז אני אתעצבן שבעתיים)

ובכל זאת אני ממשיך לראות ואפילו מרגיש שיפור אולי

Lion_Heart

Well-known member
הייתי צריך לגגל את זה. כנראה אני זקן
אוי זה היה נוראי.
והיו כמה שלבים שבהם היא כאילו החליטה כבר שהיא כן תעצור אותה באמת (כמו למשל אחרי שהיא הרגה את אמא של מרי)
אבל אז שוב מסיבה כלשהי היא לא עושה את זה.
והעניין הוא שהיא יודעת שכל פעם שהיא נותנת לאליס לעזוב אז היא הולכת להרוג עוד אנשים חפים מפשע.
ואיכשהו העניין הזה ממשיך עם עוד אנשים. אפילו בעונה הזאת סופי מסכימה לעבוד איתה אפילו שברור שזאת החלטה רעה.

לפחות זה נראה שריאן ממש רוצה להרוג את אליס ולכן לא נראה לי הגיוני שתתפוס אותה ואז תשחרר אותה. (אבל איכשהו זה בטח בכל זאת יקרה ואז אני אתעצבן שבעתיים)

ובכל זאת אני ממשיך לראות ואפילו מרגיש שיפור אולי
היית צריך לגגל את זה? גרמת לי להרגיש צעיר ופוחז( מעולם לא הייתי פוחז...מעולם לא) ואני דיי בטוח שאני זקן ממך :-D
אני בספק אם משהו כאן ישתפר, אני כאן כי...למה בעצם אני כאן?, בשביל השעשוע,אני משער בשביל הקטע של " הם לא...הם לא ממש עשו את זה ,נכון?"

LeAnnDylan

Well-known member
ליון אני לא חושבת שאמרו את זה מספיק אבל אני מזה גאה בך שהחלטת להתגבר על הרצון הבלתי מוסבר שלך לעשות לנו דווקא ולמדת לשרשר כמו שצריך!! 👏👏👏
מילי, מסירה בפנייך את הכובע (בעיקר כי כבר נהיה לי חם בראש איתו, אבל עדין!)

Lion_Heart

Well-known member
ליון אני לא חושבת שאמרו את זה מספיק אבל אני מזה גאה בך שהחלטת להתגבר על הרצון הבלתי מוסבר שלך לעשות לנו דווקא ולמדת לשרשר כמו שצריך!! 👏👏👏
מילי, מסירה בפנייך את הכובע (בעיקר כי כבר נהיה לי חם בראש איתו, אבל עדין!)
אני רוצה להודות לאקדמיה!
וחוץ מזה im just lulling you into a false sense of confidence

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז מסתבר שזה בן אדלונד, שלא שמעתי עליו עד היום, אבל עבד לא מעט עם ג'וס ווידון,
אה בטח, הוא זה שעשה את הפרק Smile Time בעונה 5 של אנג'ל. מדהים.
לא חיפשתי מה זה, אבל גם אני לא יודע מה זה. ואני לא רוצה לדעת
חחח אתה ממש לא רוצה לדעת

הו, אלוהים. ידעתי שזה הולך רע, וזה היה יותר גרוע ממה שציפיתי |פנים| . הרגשתי את התאים המוח שלי מתאבדים תוך כדי צפייה(ושרדתי הכול! למרות שמידי פעם התעסקתי בטלפון).

ואם אתם רוצים לגרום לי להישאב למשהו לא משנה כמה הוא רע, אל תתחילו אותו עם רשימת מכולת. הכמה דקות הראשונות של הסדרה היו עינוי טהור.
אוקי לא נפלתי מזה
וכמובן לא ציפיתי ליפול מזה
אבל זה לא היה יותר רע ממה שציפיתי
כלומר יש דברים מעצבנים ומטופשים, אבל גם יש כמה דברים מעניינים.
אני כנראה אמשיך לראות מתוך סוג של אינרציה.
אוקי אפשר די בקלות היה להניח שג'ורדן (הבן הפחות "מוצלח") יהיה זה עם הכוחות על. נראה לי פשוט יותר מסקרן ככה.
אבל האמת שדי ציפיתי שלשניהם יהיו כוחות על וקשה לי להאמין שלא יתברר שגם לאחר יש כוחות על בהמשך.
לא קניתי את זה שג'ונתן קיבל בכזה קלות את זה שלאחיו יש כוחות על ולו אין.

מה שכן נראה לי מעניין זה העיסוק בנער עם בעיית חרדה ברמה גבוהה.
שני כיוונים מעניינים שיכולים לקחת את זה אליהם זה גם האם עצם זה שההורים שלו שיקרו לו כל חייו גרם או תרם לזה (אפילו שהוא לא ידע שמשקרים, לו, אפשר לחוש בזה) ורמזו שיש בזה משהו.
ודבר שני איך מישהו עם הפרעה נפשית יתמודד עם כוחות על. כי בסמולוויל (הסדרה) קלארק הוא מאוד יציב ועדיין היה לו מורכב להתמודד עם זה.
אני מניח שכדאי שאני אכין את עצמי ללהיות מאוכזב מהעניין.

אני אוה את הרעיון של זה שקלארק לא מצליח להיות אבא טוב אפילו שיש לו כוונות טובות.
בסוף הפרק היה נראה כאילו הם כולם שמחים ביחד, אני מקווה שזה לא הולך להיות מצב קבוע מעכשיו הלאה.

לגבי עניין הנבל (קפטן לות'ר?) אין לי ממש מחשבות.
חלק מהזמן חשבתי שאולי זה אחד הבנים שלו שחזר מהעתיד כדי לנקום בו על משהו. כנראה טוב שזה לא זה.

האם מישהו מתישהו בסדרה יזכיר את קיומה של סופרגירל? (נראה לי הוגן לאור זה שבעונה הראשונה של הסדרה שלה הזכירו את סופרמן המון)

dilia snake

Well-known member
גם לי, במיוחד בגלל זה שהוא נראה כמו ההגדרה המילונית לדוש.
אבל האמת שדי ציפיתי שלשניהם יהיו כוחות על וקשה לי להאמין שלא יתברר שגם לאחר יש כוחות על בהמשך.
בשלב מסוים חשבתי שאולי הכוחות של סופרמן התחלקו חצי-חצי בין הבנים, זה אפילו נראה לי מגניב למשהו כמו רבע דקה.
אנחנו ב-CW אחרי הכול.
קלארק לא מצליח להיות אבא טוב אפילו שיש לו כוונות טובות.
*פיהוק מהסוג שמוציא את הלסת מהמקום*
חשבתי שאולי זה זוד, או נבל קלאסי אחר של סופרמן.

אני יודעת שבטח דיברו על זה אלף פעם, אבל הילדים של קלארק לא יודעים איך הוא נראה בלי משקפיים? איך הם אף פעם לא שמו לב לזה? וכול הקטע עם האסם והסלע ההוא? היה פשוט בנוי רע. ולמה הוא שומר את החללית שלו באסם ולא מעביר אותה למקום בטוח כמו מבצר הבדידות?(שלא נדבר על זה שראיתי את זה מקילומטרים ועדיין רציתי לדפוק את הראש איפה שהוא.) זה פשוט הרגיש כאילו מישהו לא טרח לחשוב על שום דבר עד הסוף עם הפרק הזה, או שהם תמיד הלכו על קלישאות וכול הפרק נראה עצלני.

Lion_Heart

Well-known member

חחח אתה ממש לא רוצה לדעת

אוקי לא נפלתי מזה
וכמובן לא ציפיתי ליפול מזה
אבל זה לא היה יותר רע ממה שציפיתי
כלומר יש דברים מעצבנים ומטופשים, אבל גם יש כמה דברים מעניינים.
אני כנראה אמשיך לראות מתוך סוג של אינרציה.
אוקי אפשר די בקלות היה להניח שג'ורדן (הבן הפחות "מוצלח") יהיה זה עם הכוחות על. נראה לי פשוט יותר מסקרן ככה.

מה שכן נראה לי מעניין זה העיסוק בנער עם בעיית חרדה ברמה גבוהה.
שני כיוונים מעניינים שיכולים לקחת את זה אליהם זה גם האם עצם זה שההורים שלו שיקרו לו כל חייו גרם או תרם לזה (אפילו שהוא לא ידע שמשקרים, לו, אפשר לחוש בזה) ורמזו שיש בזה משהו.
ודבר שני איך מישהו עם הפרעה נפשית יתמודד עם כוחות על. כי בסמולוויל (הסדרה) קלארק הוא מאוד יציב ועדיין היה לו מורכב להתמודד עם זה.

אני אוה את הרעיון של זה שקלארק לא מצליח להיות אבא טוב אפילו שיש לו כוונות טובות.
בסוף הפרק היה נראה כאילו הם כולם שמחים ביחד, אני מקווה שזה לא הולך להיות מצב קבוע מעכשיו הלאה.

חלק מהזמן חשבתי שאולי זה אחד הבנים שלו שחזר מהעתיד כדי לנקום בו על משהו. כנראה טוב שזה לא זה.

האם מישהו מתישהו בסדרה יזכיר את קיומה של סופרגירל? (נראה לי הוגן לאור זה שבעונה הראשונה של הסדרה שלה הזכירו את סופרמן המון)
אני דווקא חושב שזאת התחלה נחמדה , ואנסה עוד כמה פרקים
קודם כל אהבתי את כל הרפרנסים שהיו בפרק...INJUSTICE היה ממש חמוד...אני לא ממש מת על ריידיין אבל סבבה, (מעדיף את ג'וני קייג)' אני הייתי בטוח שבן אחד יקבל כוחות והבן השני לא...זה נועד לתסכל ואם אני לא טועה, בן אחד יהיה רע\בן טיפשעשרה מורד והשני יצטרך לעצור אותו עם כוחות העל המאגניבים שהוא יקבל מאוחר יותר ו...או שהוא יקבל כוחות על ממקור אחר?(הסיכויים שאני טועה גדולים לדעתי) ולות'ור? קפטן לות'ור?...ממימד אחר שהושמד אולי? ע"י סופרמן רע אולי? לכל לות'ור מכל מימד יש את אותה בעיה , אובססיה לסופרמן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני דווקא חושב שזאת התחלה נחמדה , ואנסה עוד כמה פרקים
קודם כל אהבתי את כל הרפרנסים שהיו בפרק...INJUSTICE היה ממש חמוד...אני לא ממש מת על ריידיין אבל סבבה, (מעדיף את ג'וני קייג)' אני הייתי בטוח שבן אחד יקבל כוחות והבן השני לא...זה נועד לתסכל ואם אני לא טועה, בן אחד יהיה רע\בן טיפשעשרה מורד והשני יצטרך לעצור אותו עם כוחות העל המאגניבים שהוא יקבל מאוחר יותר ו...או שהוא יקבל כוחות על ממקור אחר?(הסיכויים שאני טועה גדולים לדעתי) ולות'ור? קפטן לות'ור?...ממימד אחר שהושמד אולי? ע"י סופרמן רע אולי? לכל לות'ור מכל מימד יש את אותה בעיה , אובססיה לסופרמן
הממממ
אני חושב שזאק סניידר הוא הלות'ר של המציאות שלנו

אני מאוד מקווה שהבן עם החרדה חברתית לא יהפוך להיות רע. זה יהיה כיוון עלילתי מאוד מעצבן.

אין לי מושג מה הרפרנסים שאתה מדבר עליהם ואני לא יודע מי זה ריידן.

אבל זה נראה לי מוזר שבעולם שבו גיבורי על הם אמיתיים גם יהיו משחקי מחשב איתם. אם כי אני מניח שבאמת אם היו בעולם שלנו גיבורי על אז היו יוצרים משחקי מחשב איתם. מעניין אבל אם יש איזה גוף עסקי שמייצג אותו ולוקח תמלוגים על זה.

Lion_Heart

Well-known member
הממממ
אני חושב שזאק סניידר הוא הלות'ר של המציאות שלנו

אני מאוד מקווה שהבן עם החרדה חברתית לא יהפוך להיות רע. זה יהיה כיוון עלילתי מאוד מעצבן.

אין לי מושג מה הרפרנסים שאתה מדבר עליהם ואני לא יודע מי זה ריידן.

אבל זה נראה לי מוזר שבעולם שבו גיבורי על הם אמיתיים גם יהיו משחקי מחשב איתם. אם כי אני מניח שבאמת אם היו בעולם שלנו גיבורי על אז היו יוצרים משחקי מחשב איתם. מעניין אבל אם יש איזה גוף עסקי שמייצג אותו ולוקח תמלוגים על זה.
אתה לא יודע...מי...קשה איתך |מרובע|

Lhuna3

Well-known member
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
אני בוכה פה עם דמעות מצחוק מהסוף עם הטרור שצועק על ארת'ור CLIFFHANGER!! :-D
הוא קורע.
ולפני זה שהוא מבקש מאלקסה לנגן מוזיקה מאיימת....
חחחחחחחחחחחחחחחחחח
ואני מתה על דיינג'רבואט והמערכת יחסים שלה עם אוברקיל וכל הויכוחים שלהם.
הסצינה עם הצלת האוטובוס היתה מותחת מאוד, ואהבתי בסוך שמגלים שה"תינוק" היה כלב, אבל כל האנשים ממש שמחים שהוא הציל את הכלב.
אני סקרנית לאן מתקדם הסיפור של VERY LARGE MAN, אני בטוחה שיקרה עם זה משהו ממש מצחיק בסוף והוא לא סתם ימשיך ללכת שם ערום.

Lhuna3

Well-known member
איזה קטע, לא רק שזה לגמרי מסתדר עם ההומור של הסדרה... ספוילר גם לפרק Smile Time בסדרה אנג'ל וגם ספוילר קטן לפרק 9 My Dinner With Android בסדרה The Tick:
יש שם רפרנס מאוד ברור לפרק ההוא, כאשר הטיק אומר על מישהו:
Look at the wee little puppet man!
:-D

dilia snake

Well-known member
אז כולנו סגורים על זה שסטייבלר יצוץ כשאוליביה תקבל את הפרס שלה?

סה"כ פרק טוב, אהבתי שאוליביה לא הייתה וכול אחד קיבל סיפור קטן משלו.

ואוף, אני מתגעגעת למאנץ' וקרייגן.

didalf

Well-known member
It's a sin/ החטא עד פרק 3

כי @טוני החתול ביקש ממני לכתוב למרות שאין לי יותר מידי מה להגיד עדיין.

כמובן שאני אוהבת את זה אבל קצת חסר לי סיפור אהבה מרכזי, אבל הייתי צריכה לצפות את זה. לא נורא זה עדיין חמוד והחברות ביניהם מקסימה.

ניסיתי להבין את מי ג'יל מזכירה לי, בהתחלה חשבתי שאת טסה תומפסון אבל מסתבר שהיא גם הילדה ב"השנים" [המעצבנת הזאת שחיברה את עצמה לאינטרנט].
אני אוהבת את הקטעים שהם שרים. אבל מה זה ההצגה שהיא השתתפה בה היה נראה כמו עלובי החיים אבל השיר לא משם8-*

כולם שחקנים די אלמונים ואז פתאום ניל פטריק האריס בפרק הראשון ועוד במבטא בריטי קצת threw me of .

אוף קולין כזה חמוד ונאיבי זה לא פייר שהוא מת;-( איזה חמודים איך שהם כאלה חבורה של אנשים פרועים והוא שיא החננה והם אהבו אותו באמת. זה שהם אמרו שהם ישמרו לו את החדר|לב-ש|.
יאוו והקטעים עם אמא שלו שהיא כ"כ תמימה ונחמדה ואנשים רעים אליה עם הקופסה הזאת והרופאים בבית חולים היה ממש קשה לצפיה. מזל שג'יל מצאה את העו"ד הזאת.

לאדעת לגבי ריצ'י לפעמים הוא חמוד ולפעמים מה זה דוש אבל הוא חתיך.

טוב ניק תגיד דברים ואז אולי אני אזכר בעוד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז עכשיו אני חייב להגיב גם...
:-P:
אני מניח שאת מתכוונת לעד וכולל פרק 3 של It's a Sin
טוב על דברים מסויימים אני לא אגיב כי אני ראיתי עד הסוף, אבל על חלק אני יכול להגיב
אוף קולין כזה חמוד ונאיבי זה לא פייר שהוא מת;-(
אני יודע זה נוראי.
וכאילו כשיש לו התקף אפילפטי חשבתי שזה מוזר כי זה בטח לא איידס כי אף פעם לא שמעתי על דבר כזה עם איידס.
חוץ מזה שאיך לו יהיה איידס כשנראה שהוא לא שוכב עם אף אחד.
הוא כזה חמוד וכל הסיפור שלו כל כך נוראי.
קודם כל שהוא מוצא חבר אמיתי בניל פאטריק האריס ואז הוא ובן זוגו מתים.
ואז הוא מפוטר על ידי הבוס שלו בגלל שהוא הומו, למרות שהבוס שלו בברור הומו.
ואז אחרי שהוא כבר לפחות שמח בעבודה חדשה שלו (והוא כל כך חמוד כשהוא מספר להם איך הוא נרגש שנתנו לו אחריות נוספת לפתוח בבוקר, והם שואלים אותו עם זה יותר כסף, אבל לו לא אכפת) ואז זה קורה.
ואז ההתדרדרות הנוראית החל מזה שהוא מתחיל לומר דברים מוזרים עם אמא שלו.
ואז הדבר הנוראי הזה שכלאו אותו. ומזל באמת על העורכת דין.
אבל עדיין המצב שלו מחמיר ויש את הקטע הנורא הזה בבית חולים שהוא מתחיל לאונן.
ואמא שלו גם כזאת חמודה וכאילו לא מספיק אז היא גם נכה בעצמה וגם סובלת מיחס של אחרים.
והיא כל כך בסדר איתו גם כשהיא מגלה את האמת.
ניסיתי להבין את מי ג'יל מזכירה לי, בהתחלה חשבתי שאת טסה תומפסון אבל מסתבר שהיא גם הילדה ב"השנים"
אה... משם היא.
כולם שחקנים די אלמונים
אוקי השחקן הראשי (זה שמשחק את ריצ'י) הוא לא בדיוק אלמוני. קוראים לו אולי אלכסנדר והוא הזמר הראשי בלהקה Years & Years. ותכלס אני לא מכיר את הלהקה הזאת בכלל, אני בעיקר מודע לקיומה בגלל שהוא היה במערכת יחסית ציבורית עם נגן כינור מהלהקה Clean Bandit. (זה היה לפני 5 שנים והם נפרדו מאז)
לאדעת לגבי ריצ'י לפעמים הוא חמוד ולפעמים מה זה דוש אבל הוא חתיך
כן, מאוד דוש חלק גדול מהזמן.

טוב, קשה לי להגיב בעצם על חלק כי אני לא זוכר בדיוק מה קורה מתי.

זה עשוי לדעתי מאוד טוב באיך שזה מתאר תקופה דרך קבוצה של אינדיבידואלים.
ראסל טי. דייויס מעולה בליצור דמויות שמתחברים אליהם, גם לאלו שיותר דושים (כמו ריצ'י)

למשל משהו קטן כמו הקטע הזה שנוצר שהם מברכים זה את זה עם הLa המוזיקלי הזה. זה משהו שגורם לדמויות להרגיש יותר אורגניות וחיות.

didalf

Well-known member
אני יודע זה נוראי.
וכאילו כשיש לו התקף אפילפטי חשבתי שזה מוזר כי זה בטח לא איידס כי אף פעם לא שמעתי על דבר כזה עם איידס.
חוץ מזה שאיך לו יהיה איידס כשנראה שהוא לא שוכב עם אף אחד.
הוא כזה חמוד וכל הסיפור שלו כל כך נוראי.
קודם כל שהוא מוצא חבר אמיתי בניל פאטריק האריס ואז הוא ובן זוגו מתים.
ואז הוא מפוטר על ידי הבוס שלו בגלל שהוא הומו, למרות שהבוס שלו בברור הומו.
ואז אחרי שהוא כבר לפחות שמח בעבודה חדשה שלו (והוא כל כך חמוד כשהוא מספר להם איך הוא נרגש שנתנו לו אחריות נוספת לפתוח בבוקר, והם שואלים אותו עם זה יותר כסף, אבל לו לא אכפת) ואז זה קורה.
ואז ההתדרדרות הנוראית החל מזה שהוא מתחיל לומר דברים מוזרים עם אמא שלו.
ואז הדבר הנוראי הזה שכלאו אותו. ומזל באמת על העורכת דין.
אבל עדיין המצב שלו מחמיר ויש את הקטע הנורא הזה בבית חולים שהוא מתחיל לאונן.
ואמא שלו גם כזאת חמודה וכאילו לא מספיק אז היא גם נכה בעצמה וגם סובלת מיחס של אחרים.
והיא כל כך בסדר איתו גם כשהיא מגלה את האמת.
אוף כן להכל|כן|;-(

אוקי השחקן הראשי (זה שמשחק את ריצ'י) הוא לא בדיוק אלמוני. קוראים לו אולי אלכסנדר והוא הזמר הראשי בלהקה Years & Years. ותכלס אני לא מכיר את הלהקה הזאת בכלל, אני בעיקר מודע לקיומה בגלל שהוא היה במערכת יחסית ציבורית עם נגן כינור מהלהקה Clean Bandit. (זה היה לפני 5 שנים והם נפרדו מאז)
כן אני יודעת אבל רק שמעתי על הלהקה הזאת אני לא יודעת איזה שירים יש להם ובקושי איך הוא נראה, אז הוא עדיין אלמוני בתור שחקן.
אבל נחמד שמתשתמשים בזה ונותנים לו לשיר. למרות שהכל היה בינתיים דואטים בא לי שישיר גם לבד.

זה עשוי לדעתי מאוד טוב באיך שזה מתאר תקופה דרך קבוצה של אינדיבידואלים.
ראסל טי. דייויס מעולה בליצור דמויות שמתחברים אליהם, גם לאלו שיותר דושים (כמו ריצ'י)
||כן|

למשל משהו קטן כמו הקטע הזה שנוצר שהם מברכים זה את זה עם הLa המוזיקלי הזה. זה משהו שגורם לדמויות להרגיש יותר אורגניות וחיות.
זה חמוד נורא אבל משומה גם טיפה קרינג'י לי.

מילי08

Well-known member
כי לא הבנתי מה את נדחפת
אני חייבת להרגיש חלק מהחבר'ה.
. ומכיוון שזה ליטרלי מה שאני עושה למחייתי, אני יודעת על מה אני מדברת
את מנתחת פלסטית? ניתחת את ניקול קידמן?
אני מסכימה איתך בגדול, כן יש לה הבעות פנים, אבל היא נראית קפואה כזאת ופלסטיקית.
האמת שבסרטון המלא היא מדברת על החוויה הזו ואיך זה הרגיש וזה האמת די מענין. היא לא הובכה כי למעשה היא זו שהעלתה את זה. וגם מעבר לזה היא תמיד טוענת שאם הייתה יכולה לשנות משהו בעברה היא לא הייתה משנה שום דבר, היא שלמה עם כל ההחלטות שעשתה, גם המפוקפקות יותר, כי הן הביאו אותה לאיפה שהיא נמצאת היום. שזה מקום מאוד שלם, טוב ובריא.
זה מהמם! אני ממש שמחה בשבילה, כי אני זוכרת את התקופות הרעות שלה.
הו, אלוהים. ידעתי שזה הולך...
אני בעיקר לא מבינה למה ליצור עוד סדרה על נושא שכבר מוצה לגמרי. לכן בכלל לא מושך אותי לנסות אותה.
הרג אותי איך שארת'ור מתאר לחוקרים את סצינת הדקירות:
זה קרע אותי! כל הדיאלוג שם.
וגם - (לא זוכרת בדיוק את הנוסח) מה השם שלך כגיבור על?
אממ.. ארתור?
ושהשם שלו זה overkill :-D
אוברקיל הפך להיות הדמות האהובה עלי.
הוא אדיר.
וגם זה שהחרבות שלו מסודרות בגב כמו מספריים :-D
הלוואי שאצליח לשכנע עוד אנשים לראות אותה.

עורכת:
אחרי ששלחתי ראיתי שהגבת על פרקים נוספים של הטיק.. אבל לא משנה.
לא זכרתי את שפרק החבובות של אנג'ל היה בעונה 5, אבל כל כך לא אהבתי את הסדרה שאני מדחיקה משם מה שאני יכולה. אני רוצה להגיד שאהבתי את הפרק ההוא, אבל אין לי מושג מה באמת חשבתי עליו. חבל שאין דרך למצוא את מה שכתבנו בקומונה. בכל אופן, לא עליתי על הרפרנס הזה בפרק.

נערך לאחרונה ב:
למעלה