דיוני סדרות #34

didalf

Well-known member
סיימתי את החטא ואני בוכה תודה רבה באמת

קודם כל בלי ספוילר זאת סדרה נהדרת והיא קצרה ואני ממש ממליצה לכולכם!

אפשר שסדרות יפסיקו לגרום לי לבכות הסופ"ש???????

כשסיימתי את פרק 4 לרגע חשבתי ללכת לכתוב פה ולסיים מחר אבל במחשבה שניה אמרתי "נהההההההה" והמשכתי לפרק הבא. אז בוא נראה מה רציתי להגיד עליו קודם.

הנאום של אש על החוסר בלהט"בים בספרות היה כזה נהדר. מודה שהיה קצת מאכזב איך ריצ'י חשף אותו שלא היה לא אומץ להגיד את זה באמת אבל זה גם היה חמוד.

אוח הרגע הזה שסופסוף משמיעים בסדרה את השיר שעליו היא נקראת|לב| רק כדי לעצור אותו אחרי כמה תווים|שפם|

כל הקטע של ריצ'י עם הבחור בבר מהאי שלו התחיל חמוד ואז נהיה כזה קרינג'י כשריצ'י לא סתם את הפה. והבחור ההוא היה מזה חמוד איתו. והקטע שהוא יצא מהאוטו ואז רקד בלט היה כ"כ יפה|מאוהב|

רוסקו כזה נסיכי|לב| אני שמחה שאיכשהו הוא לא נדבק.

ממש אהבתי בהפגנה איך כשהם על הרצפה אז בינתיים מנהלים שיחות סתמיות כאלה, היה בזה משהו אמיתי וחמוד כזה. וכמובן זה שריצ'י צץ פתאום להרביץ לשוטר ולהלחם איתם היה רגע מרגש.

אני שמחה שבסוף היה משהו קצת יותר רציני עם ריצ'י ואש|מאוהב| במיוחד שאני חושבת שהוא הראשון שריצ'י היה איתו, והם תמיד היו שם אחד ליד השני כל הזמן עד שהבינו שזה זה|לב| רק חבל שזה כבר היה מאוחר מידי. היה יפה ועצוב זה שאש בא אליו למיטה והם התנשקו אבל אז ריצ'י לא רצה לשכב איתו כי הוא כבר ידע שהוא חולה. ועוד יותר יפה ועצוב בבית חולים כשאש שכב לידו והם החזיקו ידיים ואמרו איי לאב יו|מאוהב|;-(

אני כל כך שונאת את ההורים של ריצ'י!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 במיוחד אמא שלו:-[:-[ אוף מרגע שהם הגיעו חששתי שהם "יחטפו" אותו או משהו ולא יתנו לחברים שלו להתקרב אליו יותר והוא ימות בלעדיהם כמו שראינו קרה קודם עם גלוריה ועוד הרבה אחרים. וקיוויתי שאני טועה אבל לא:-[ גרררר רציתי להרביץ לאמא הזאת כשהיא האשימה את ג'יל בהכל בבית חולים, חצופה:-[
זה כ"כ מכעיס ומגעיל שההורים האלה אין להם מושג מה עם הבן שלהם שמשקר להם בגלל שהוא יודע מה תהיה התגובה שלהם, וכשהוא חולה פתאום נזכרים בו ומרחיקים אותו מכל האנשים שבאמת אהבו אותו ובסוף הוא מת לבד עם משפחה חצי מנוכרת בלי החברים שאהבו אותו באמת.
זה שהם כבר באו לאי, והוא ביקש את ג'יל במפורש, והאמא החלאה שלו פשוט מנעה את זה מטריף אותי;-(:-[ לאדעת אם אני יותר כועסת או עצובה.
קיוויתי שהם ימצאו דרך משפטית לקחת אותו חזרה. שהם יתפרצו לבית ולא יחכו באכנסיה כמו ילדים טובים. שאחותו תגניב אותם או משהו. ארררררררג.
כמובן בכיתי כשהוא מת. והרעתי לג'יל כשהיא אמרה לאמא שזה אשמתה!!!!!
ואהבתי את הנאום שלו לפני שהוא מת על זה שהוא לא רוצה להיות סוד כי הוא לא מתבייש, היה לו כל כך כיף.
וואי ואז כל סצנת הסיום עם ארוחת הערב המשותפת כשהם צוחקים ונזכרים ובוכים לסירוגין הייתה כ"כ יפה ובכיתי עוד יותר אני בוכה עכשיו, וסצנת הסיום בעבר כשהם צעירים ובריאים וצוחקים בפארק;-(|מאוהב|

ג'יל היא מלאך באמת. אבל באמת האם היו לה חיים משל עצמה? האם היה לה חבר מתישהו?

אוף חבל שזאת סדרה כזאת קצרה אני רוצה יותר:-(

אגב הפרק האחרון התחיל בנומבר 91 ותהיתי אם יזכירו את זה שפרדי מרקורי מת מאיידס כי זכרתי שהוא מת ב91 ובדקתי ואכן גם נובמבר. אבל לא הזכירו, חבל.

טוב ניק מקווה שרשמת לך רשמים כי בטח שכחתי מלא דברים כי הסוף הרג אותי ואולי שכחתי כל מה שהיה קודם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אנסה להגיב בקצרה יחסית (פשוט כי יש עוד שרשורים לקרוא ויש עוד דברים לעשות)
ג'יל באמת ממש מלאכית. אני קצת לא הייתי בטוח לגביה בהתחלה כי היא כאילו חיה לחלוטין דרכם, וזה קצת הרגיש גם שהיא מטיפה זהירות וזה נכון, אבל גם מה הקטע שזה כל החיים שלה.
וזה באמת די נשאר כל החיים שלה. באמת מוזר קצת שלא ראו שום מערכת יחסים שלה. אם כי כן הכרנו את ההורים שלה בשלב מסוים והם גם נורא חמודים.
אבל באמת שהיא לחלוטין המלאך של הסדרה. גם בשלב המוקדם שהיא מטפלת בגלוריה, אחר כך שהיא מתנדבת בקו חם לעזרה ובמיוחד בסוף כשהיא ממש מטפלת בריצ'י.

העניין עם ריצ'י היה שובר לב לחלוטין.
והעניין הוא שהוא הסכים ללכת הביתה עם אמא שלו. זאת הייתה הבעיה שלהם, זה לא שהאמא חטפה אותו, אלא הוא הלך איתה. וזה בגלל שבאמת היה לו כזה פחד להתעמת איתה.
וזה היה נורא עצוב שבסוף אפילו לא קיבלנו משהו שהאמא מתפייסת עם ג'יל או משהו כזה, אבל היה לחלוטין מוצדק והולם שג'יני צעקה עליה. ועד כמה שזה נוראי שהיא אפילו הניחה אצלה את האחריות של זה שריצ'י הדביק אחרים כי הוא עד כדי כך לא יכל להתמודד עם האמת.
*למרות שהעניין הזה לגבי ריצ'י קצת עיצבן אותי שהוא התוודה על זה בפניהם בשלב כזה מאוחר שכבר לא היה נעים להם לכעוס עליו. כי הוא באמת אדם נוראי שהוא עשה את זה. ומה שג'יל אמרה על הקשר לאיך שהוא גדל אולי נכון, אבל זה לא מסיר את האחריות מריצ'י.

מה שכתבת על גלוריה הזכיר לי כמה זה היה נוראי בפרק שהוא נלקח על ידי המשפחה שלו חזרה לגלזגו ושרואים בסוף את המשפחה שורפת כל מה שהיה לו.

הקטע של ריצ'י עם הבחור מהפאב שהוא התוודה לפניו שהוא הומו וגם שהוא היה דלוק עליו היה באמת קרינג'י אבל גם מעניין. זה הרגיש לי שאולי ריצ'י קיווה שהבחור הזה יחליט להרביץ לו כי הוא רצה לקבל איזה עונש.

אגב, שחקנים מוכרים - גם סטיבן פריי שיחק בפרקים המאוחרים את הבחור המבוגר המגעיל שהיה עם רוסקו.

didalf

Well-known member
והעניין הוא שהוא הסכים ללכת הביתה עם אמא שלו. זאת הייתה הבעיה שלהם, זה לא שהאמא חטפה אותו, אלא הוא הלך איתה. וזה בגלל שבאמת היה לו כזה פחד להתעמת איתה.
הוא גם היה חלש מידי בשלב זה להתעמת איתה.
וגם הוא ילד חולה שרוצה את אמא זה מובן. וכלפיו היא נראית כאילו היא טובה הוא לא מעלה בדעתו שהיא מפרידה אותו ככה מהחברים שלו.
אררררג:-[

*למרות שהעניין הזה לגבי ריצ'י קצת עיצבן אותי שהוא התוודה על זה בפניהם בשלב כזה מאוחר שכבר לא היה נעים להם לכעוס עליו. כי הוא באמת אדם נוראי שהוא עשה את זה. ומה שג'יל אמרה על הקשר לאיך שהוא גדל אולי נכון, אבל זה לא מסיר את האחריות מריצ'י.
כן זה נכון. חח זה בדיוק הבעיה זה היה שלב מאוחר מידי גם בתור צופה כבר לכעוס עליו.

מה שכתבת על גלוריה הזכיר לי כמה זה היה נוראי בפרק שהוא נלקח על ידי המשפחה שלו חזרה לגלזגו ושרואים בסוף את המשפחה שורפת כל מה שהיה לו.
ממש;-( ואיך שהם קרעו את המכתב!!! אני לא יודעת אם החבורה אי פעם קיבלה את הידיעה שהוא מת??? למרות שבטח הם הבינו את זה בשלב מסויים.

הקטע של ריצ'י עם הבחור מהפאב שהוא התוודה לפניו שהוא הומו וגם שהוא היה דלוק עליו היה באמת קרינג'י אבל גם מעניין. זה הרגיש לי שאולי ריצ'י קיווה שהבחור הזה יחליט להרביץ לו כי הוא רצה לקבל איזה עונש.
אני חשבתי שהוא מקווה שהבחור הומו בסתר ויזרום איתו. וכשהוא התחיל לברבר בלי סוף כנראה סתם כי הוא הבין שהוא תיכף ימות אז רצה להתוודות על הכל. לא הרגיש לי שהוא מנסה לקבל מכות.

didalf

Well-known member
הבעיה שלי היא שאני כל כך אוהבת את השחקנית הזאת עוד מימי ספוקס שזה עשה לי דיסוננס כל הזמן שהיא היתה על המסך:confused:
חחח אני לא מכירה אותה אז אין לי בעיה לשנוא אותה בלב שלם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מסתבר שבתכנון המקורי של ראסל טי דייויס לIt's a Sin היו אמורים להיות עוד פרקים ולפחות עוד דמות מרכזית אחת.
ממה שכתוב הוא תכנן שלסדרה יהיו 8 פרקים, כולל אחד שמתרחש בהווה ובו ג'יל בת 55.
היה אמור להיות שותף דירה נוסף עם סיפור עצוב משלו.
והיה אמור להתגלות עוד על המשפחה של ריצ'י, שג'יל מכירה טוב יותר שנים מאוחר יותר ואז גם מתגלה איזה משהו טרגי במשפחה שלו (שבעצם על זה נרמז במה שג'יל כעסה על האמא שזה היה בית עם טראומה שגרמה לריצ'י להיות כמו שהוא היה)

מעניין לקרוא

didalf

Well-known member
מסתבר שבתכנון המקורי של ראסל טי דייויס לIt's a Sin היו אמורים להיות עוד פרקים ולפחות עוד דמות מרכזית אחת.
ממה שכתוב הוא תכנן שלסדרה יהיו 8 פרקים, כולל אחד שמתרחש בהווה ובו ג'יל בת 55.
היה אמור להיות שותף דירה נוסף עם סיפור עצוב משלו.
והיה אמור להתגלות עוד על המשפחה של ריצ'י, שג'יל מכירה טוב יותר שנים מאוחר יותר ואז גם מתגלה איזה משהו טרגי במשפחה שלו (שבעצם על זה נרמז במה שג'יל כעסה על האמא שזה היה בית עם טראומה שגרמה לריצ'י להיות כמו שהוא היה)

מעניין לקרוא
בהתחלה התבאסתי שלא היה עוד אבל קראתי את הכתבה והאמת אני חושבת שאהבתי את זה כמו שזה.
אם כבר הייתי רוצה יותר פרקים בשנות ה80 כי דילגו על כ"כ הרבה, לא בעתיד.
במיוחד לא אהבתי " Jill would have also reconnected with Roscoe, only to learn that he had contracted HIV in middle age" טוב שחסכו מאיתנו את זה!!

למעלה