דיוני סדרות #46

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איך הספקת? :-D|כתר||כתר||כתר||כתר|
מה זה "איך הספקת"? נראה לי ששכחת עד כמה הפרקים של וונדהויז'ן קצרים (אפילו עם עשר דקות של כתוביות בסוף)
|שמאל|דוטי בפרק השנייה נראתה לי מוכרת אבל לא הבנתי מאיפה. והיא גם נראתה לי עדינה מידי מכדי להיות הביץ' השכונתית. ופתאום קפצתי!
אנייייייייההההההההה|!| פעם היה לה יותר זעם בעיניים. השנים ריככו אותה :-D
איכשהו זיהיתי אותה רק בפרק השלישי (וזה למרות שהיא מופיעה בו לשניה) כנראה אני מזהה אנשים רק כשהם בצבע.
|שמאל|ויז'ן כזה חמוד |מאוהב|. איפה הוא ואיפה הדמות שלו בסדרה הזאת ברח? תברח? עם הרכבת...
מה עם רכבת? :rolleyes:
|שמאל|השחזור התקופתי מדהים. לא רק התלבושות, אלא האווירה הכללית. זה בעיקר בא לידי ביטוי במופע התרמה של השכנים (כשויז'ן וונדה היו קוסמים)
הפרק הראשון (ורק הוא) בעצם צולם מול קהל חי. זה די מגניב.
|שמאל|ממתי הסיידקיק של ג'יין (מת'ור) כל כך חכמה ופיזיקאית? היא לא היתה עוזרת מחקר שבכלל קשורה לתחום אחר ובמקרה עבדה עם ג'ין?
כן. אבל אני מניח שאחרי מספיק זמן ליד פיזיקאים גאונים אז זה מחלחל פנימה :p
חחחח בהצלחה לעבור על השרשורים האלה:-D
אנחנו באמת חפרנו שם

Lhuna3

Well-known member
מה זה "איך הספקת"? נראה לי ששכחת עד כמה הפרקים של וונדהויז'ן קצרים (אפילו עם עשר דקות של כתוביות בסוף)
באמת שכחתי.
בלי שום קשר: מתי אתה מתכוון לצפות בפרק 1 של נשות הלעולם לא? מעניין אותי מה תחשוב על זה.

Lhuna3

Well-known member
טוב רשמית אין לי מה לראות יותר.
תמליצו לי בבקשה על משהו אבל רק משהו טוב באמת באמת באמת שאני אוהב (ואל תתעצבנו אם אני אפסול את ההמלצות שלכם בבקשה, זאת לא משימה פשוטה בשבילי למצוא משהו שאני אוהב, זה לא אישי נגד המלצות של אף אחד).
*לא סדרות על בלשים שמפענחים תעלומת רצח אלא אם יש בסדרה משהו ממש יוצא דופן שמצדיק את זה.
*לא סדרות בית חולים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באמת שכחתי.
בלי שום קשר: מתי אתה מתכוון לצפות בפרק 1 של נשות הלעולם לא? מעניין אותי מה תחשוב על זה.
אה, ראיתי שלשום, התכוונתי לכתוב על זה משהו ואז שכחתי.
אבל אני אעשה את זה.
תמליצו לי בבקשה על משהו אבל רק משהו טוב באמת באמת באמת שאני אוהב (ואל תתעצבנו אם אני אפסול את ההמלצות שלכם בבקשה, זאת לא משימה פשוטה בשבילי למצוא משהו שאני אוהב, זה לא אישי נגד המלצות של אף אחד).
*לא סדרות על בלשים שמפענחים תעלומת רצח אלא אם יש בסדרה משהו ממש יוצא דופן שמצדיק את זה.
*לא סדרות בית חולים.
וואלה, מתי הפסקת לראות את הפלאש?
מה לגבי resident alien?

didalf

Well-known member
*לא סדרות בית חולים.
מה קרה לפלאש?
אולי עכשיו כשאת אוהבת גיבורי על תהני יותר מאקדמיית המטריה?

לאדעת אין לי משהו בשבילך נראה לי שכל הדברים שאני אוהבת אהבת גם או ניסית ולא אהבת.

Lhuna3

Well-known member
וואלה, מתי הפסקת לראות את הפלאש?
מה קרה לפלאש?
לא יודעת אם הפסקתי רשמית, אתמול עוד ראיתי פרק, אבל בעקרון די מיציתי נראה לי (אני בעונה 3 פרק 14 בערך).
מה לגבי resident alien?
זוכרת את ההמלצה ועוד מתכוונת לנסות אותה.
אולי עכשיו כשאת אוהבת גיבורי על תהני יותר מאקדמיית המטריה?
לא בקרוב, אבל לא פוסלת שמתישהו יהיה ניסיון נוסף.

בכל אופן התחלתי עכשיו את Call My Agent ופרק ראשון מצא חן בעיני אז אולי אמשיך עם זה.
(אבל עדיין אשמח לקבל המלצות אם יש למישהו, ותודה לשניכם!)

didalf

Well-known member
(אבל עדיין אשמח לקבל המלצות אם יש למישהו, ותודה לשניכם!)
אה אולי The Night Manager עכשיו כשאת מכירה בטום הידלסטון. (אבל זה מיני סדרה זה יחזיק לך ליום בערך:-D)
ואני גם תמיד ממליצה על אחים לנשק כי היא מדהימה אפילו שהיא מאד מלחמתית וגברית וקצת כבדה.

didalf

Well-known member
מישהו מצא כבר את הספיישל של מיתיק קווסט?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו מצא כבר את הספיישל של מיתיק קווסט?
חשבתי שזה מחר
לא יודעת אם הפסקתי רשמית, אתמול עוד ראיתי פרק, אבל בעקרון די מיציתי נראה לי (אני בעונה 3 פרק 14 בערך).
אם תחליטי סופית שאת מפסיקה אז תאמרי לי כי בא לי לספר לך מה קורה בהמשך ולשמוע מה את חושבת על זה.
אוי, עדיין צריך להגיע ללכתוב על זה משהו

Lion_Heart

Well-known member
זיף...למה? |פנים| וחלמון הוא רישמית ג'ימס בונד8-): הישראלי ולדעתי הדמות הכי חכם בסדרה

dilia snake

Well-known member
ראיתי את הפרקים של שתי החוק וסדר וחוץ מזה שהייתי כ"כ עייפה שאני כבר לא זוכרת מהם כלום, כן הציק לי הדבר הזה.

בשתי הסדרות(ששייכות טכנית לאותו עולם טלוויזיוני(FBI המקורית עשתה קרוסאובר עם שיקגו PD שעשתה קרוסאובר עם SVU ושתי הסדרות הן סדרות בת. חד גדיא, חד גדיא) ועם אותם יוצרים), יש נשים לסביות שחורות שנשואות לנשים שחורות אחרות. וזה לא שיש לי בעיה עם לסביות או שחורות ואני אחרונה שאתלונן על ייצוג הוגן, זה פשוט נראה לי נורא עצלני בעיקר מצד האנשים של פשעים מאורגנים כאילו לסמן V על שלוש מיעוטים בדמות אחת, וזה בעייתי ולא עובר טוב מסך ואי אפשר לקרוא לזה אפילו צירוף מקרים. מישהו היה צריך היה לשים לב שבשתי הסדרות יש שתי דמויות עם אותם מאפיינים כמעט אחד לאחד(והן גם שייכות לאותו ז'אנר! ולא רק זה הזאתי מפשעים מאורגנים היא המפקדת של היחידה ואיך קוראים לה מMW היא מס' 2 ביחידה שלה(!!))

זה פשוט מביך.

didalf

Well-known member
Mythic Quest
Everlight (1x11)

זה היה חמוד מאד. למה המשרד שלי לא כזה מגניב?:-D
איין ופופי מצחיקים עם ה"אני" ו"אנחנו" במיוחד כשזה היה הפוך מצד פופי.
פופי כרגיל מלכה|כתר|

זה הזכיר קצת את פרקי הפיינטבול של קומיוניטי בקטע שכולם נכנסים למשחק טיפשי הרבהההה יותר מידי ברצינות מהתלבושות, הדיבור המתאים, והדרך שבה הם מתים ברצינות. וכמובן שכל פעם שמישהו שובר את זה זה הכי מצחיק. למשל:
"תמותי לסבית!!!!!!!!!!"
"לא ג'ו זה הייט קריימ"
"תמותי ביץ'"?
"מיזוגני"
"אז רק תמותי"?
"כן"
"תמותיייייייייייי":-D
וזה שכשהם מתו יצאו מפיות אדומות הצחיק אותי.

אבל איך לעזאזל יום כזה ודווקא עאבד הוא המשבית שמחות שלא זורם עם התחפושות וכניסה לדמות?:-D לא אמין:-D

הייתי רוצה לראות איך החלק האחרון שהפך לממש פנטזיה נראה במציאות.

יאללה שתבוא העונה השניה כבר!

Lhuna3

Well-known member
Mythic Quest
Everlight (1x11)

זה היה חמוד מאד. למה המשרד שלי לא כזה מגניב?:-D
איין ופופי מצחיקים עם ה"אני" ו"אנחנו" במיוחד כשזה היה הפוך מצד פופי.
פופי כרגיל מלכה|כתר|

זה הזכיר קצת את פרקי הפיינטבול של קומיוניטי בקטע שכולם נכנסים למשחק טיפשי הרבהההה יותר מידי ברצינות מהתלבושות, הדיבור המתאים, והדרך שבה הם מתים ברצינות. וכמובן שכל פעם שמישהו שובר את זה זה הכי מצחיק. למשל:
"תמותי לסבית!!!!!!!!!!"
"לא ג'ו זה הייט קריימ"
"תמותי ביץ'"?
"מיזוגני"
"אז רק תמותי"?
"כן"
"תמותיייייייייייי":-D
וזה שכשהם מתו יצאו מפיות אדומות הצחיק אותי.

אבל איך לעזאזל יום כזה ודווקא עאבד הוא המשבית שמחות שלא זורם עם התחפושות וכניסה לדמות?:-D לא אמין:-D

הייתי רוצה לראות איך החלק האחרון שהפך לממש פנטזיה נראה במציאות.

יאללה שתבוא העונה השניה כבר!
כן, גם אני חשבתי שזה היה פרק חמוד. לא מפיל ולא משתווה ברמתו לספיישל הסגר שהם עשו, אבל מהנה ובמיוחד בקטעים שציינת.
ואהבתי את השלב שזה הפך ל"אמיתי". ואת זה ששוב כמו אחרים טובים שהיו להם, בסוף מתחת לציניות זה פרק עם נשמה שבא להגיד משהו אופטימי ומחמם לב.

מילי08

Well-known member
זה לא הפרצוף המתאים לרפרנס הזה...
כנראה רק התחלת?
חחח, כן אני בפרק 4
חחח זה יכול להיות מתאים לרפרנס הזה למישהי שלא רואה בזמן אמת, אלא רואה בבינג' ואין לה את הטראומה של להצטרך לחכות שבוע בין פרק לפרק.
יש מצב :-D
זה לא אומר כלום חוץ מזה שהם התעצלו לצבוע את הידיים שבתוך החולצה כי למה ופספסו את זה שיש חור כזה של כפתורים.
כן, אבל היה איזה אתר ישראלי שלקח את זה ברצינות ועשו כתבה. לא קראתי הרבה מעבר לכותרת ואני לא זוכרת איפה זה היה, אבל זה מעלה ציפיות ולכן מבאס.
אממ כי זה לא דברים לעתיד אלו פרטים שהוצגו לנו בפרק.
זה לגבי כמה השערות שהעלית בפרקים 1-2
נדמה לי שכשכתבת את זה בשרשור המקורי עדיין לא היה ידוע מה המשמעות של כל מה שקורה או שוונדה מצאה ואת הבאת כל מיני הצעות מהשיטוטים שלך.. ובגלל זה חשבתי שהידיעה מראש עלולה קצת להרוס את ההפתעה של הגילויים בהמשך
אני לא מבינה אבל אתם רואים במחשב לא בקולנוע אפשר להקפיץ קדימה לוודא אם יש משהו לא צריך ממש לצפות.
אני רואה בטלוויזיה אבל כן, אני מריצה קדימה כדי לוודא שאני לא מפספסת משהו נחוץ.
מה עם רכבת? :rolleyes:
היתה לא מזמן סדרה שניסו לפמפם לנו על שני זרים או מכרים לשעבר שבורחים מהחיים שלהם ברכבת. נדמה לי שהשם היה משהו בסגנון לברוח וזה היה כל כך לא מעניין או מרגש
הפרק הראשון (ורק הוא) בעצם צולם מול קהל חי. זה די מגניב.
באמת מגניב. עכשיו אני מנסה להיזכר אם היו צחוקים מוקלטים גם בפרק השני
כן. אבל אני מניח שאחרי מספיק זמן ליד פיזיקאים גאונים אז זה מחלחל פנימה :p
חחח, מתי זה יקרה גם לי :-D

מילי08

Well-known member
*לא סדרות בית חולים.
אמנם זו סדרת בי"ח אבל היא מוקמנטרית ומצליחה לרגש בנוסף לכל - Getting On (US). קצרצרה
אולי לתת צ'אנס ל The expanse
את יכולה לנסות במקביל אלי (אבל אצלי זו צפייה מאוד איטית) את Dispatches from Nowhere
לסמן V על שלוש מיעוטים בדמות אחת,
לא סתם עצלני, אלא נסיון לנפנף מעליהם את כל מי שאומר שאין מספיק ייצוגים לכלל האוכלוסיה. ברמת ה- 'קחו ותשתקו'.
מאוד מרגיז ואפילו מעליב.

dilia snake

Well-known member
לא סתם עצלני, אלא נסיון לנפנף מעליהם את כל מי שאומר שאין מספיק ייצוגים לכלל האוכלוסיה. ברמת ה- 'קחו ותשתקו'.
מאוד מרגיז ואפילו מעליב.
ב-MW המצב פחות גרוע, כי הקאסט מגוון(ויש להם אפילו דמות קבועה שהוא אמריקאי-ילידי/אינדיאני שזה משהו שאין כמעט בסדרות והדמות הראשים הייתה נשואה לאישה כזאת) אבל בפשע מאורגן זה כבר ממש עצלני ובעיקר זה מרגיש כאילו הם הרגישו שהם חייבים לאזן את סטייבלר שהוא גבר לבן, קתולי וסטרייט עם אישה שהיא הכי רחוקה ממנו אז הם הלכו על האופציה הכי קלה שיש(במיוחד שיש להם כבר את ה"תבנית" מ-MW).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היתה לא מזמן סדרה שניסו לפמפם לנו על שני זרים או מכרים לשעבר שבורחים מהחיים שלהם ברכבת. נדמה לי שהשם היה משהו בסגנון לברוח וזה היה כל כך לא מעניין או מרגש
אה, את מדברת על הסדרה RUN. אבל זה לא היה אותו שחקן שם

מילי08

Well-known member
אה, את מדברת על הסדרה RUN. אבל זה לא היה אותו שחקן שם
אההה... משום מה היה לי בראש שזה הוא ובאמת התפלאתי איך שם הוא היה כל כך משמים
בקיצור, עשיתי את הפאדיחות שלי, אבל זה הגיל. אני כבר בשלב שאני צריכה רואה סרט וחייבת לשאול מי זה השחקן הוא מוכר לי, ומגלה שזה בראד פיט או משהו :-P:

למעלה