דייויד יככב בפרסומות החדשות של HOT....

BAZOKA JOE

New member
דייויד יככב בפרסומות החדשות של HOT....

ואלה לא יהיו קטעי ארכיון, הוא באמת יצטלם בלוס אנג'לס לפרסומות של הוט... נשמע קצת מוזר... מה אתם חושבים?

orityemini

New member
לא מוזר בכלל ../images/Emo13.gif

די מגניב שהם בחרו בו...הוא מככב באחת הסדרות המובילות של הערוץ, אז הגיוני שיפנו אליו. הבנתי שבמקור זה היה אמור להצטלם בארץ, אבל בגלל שהוא התחייב לעונה החמישית של קליפורניקיישן, יצלמו את זה בלוס אנגלס...

Gilliana

New member
משום מה...

יש לי תחושה שההתחייבות הזו היא רק תירוץ לא להגיע לישראל. הרי כמה זמן כבר לוקח לצלם פרסומת כזו? יומיים?

1Shir

New member
../images/Emo6.gif בכלל לא חשבתי על זה

חופשי אני מצטרפת אליך לעקוב אחריו על הסט דמייני את התמונה (תרתי משמע
) של שלושתינו

orityemini

New member
לא יודעת...

זה לא שאין לו קשר לישראל באיזשהו דרך. אבא שלו היה כאן כמה פעמים. אני מאמינה שהוא כן היה רוצה להגיע, אבל כנראה שהטירחה כרגע גדולה מדי. גם אם זה רק יומיים שלושה, כל הנסיעות זה כאב ראש לא קטן. ואם זה מתקיים בזמן צילומי הסידרה, זה אומר לקחת לפחות שבוע חופש, שזה לא תמיד אפשרי. אני מאמינה, שאם השיתוף פעולה הזה יהיה מוצלח, אנחנו עוד נזכה לראות אותו מצלם בארץ פרסומת. אני זוכרת אגב, שג'יליאן אמרה שהיא מתכננת להגיע לישראל ואפילו היה לה תאריך שהיא חשבה עליו, אבל בסוף זה לא יצא לפועל, כמו שהרבה דברים שמתכננים לא תמיד מתקיימים מכל מיני סיבות. לפעמים פשוט נדחים למועד אחר. אני מאמינה שגם אותה נראה מתישהו מבקרת בכותל
ואני רוצה להאמין שהתוכנית שלי למשל לבקר ביפן, תתקיים מתישהו גם

Gilliana

New member
אני את התכניות שלי ליפן גנזתי

לא בא לי לקבל מנת קרינה מוגברת.

Gilliana

New member
../images/Emo6.gif

אז זהו, שאני לא אוהבת פופקורן (נתקע נורא בשיניים).

BAZOKA JOE

New member
...

לא יודע... זה לא מקובל כ"כ שמביאים כוכב בסדר גודל כזה לעשות פרסומת בארץ. מבחינה זו זאת פרסומת פורצת דרך במובן מסוים אבל לפי הפרסומות הקודמות של הוט, זאת הולכת להיות פרסומת גרועה, שמשחקת על הרבה בדיחות סקס פשוטות ומפגרות.. בגלל זה מוזר לי שהוא הסכים...

Gilliana

New member
מה לא מקובל?

יס לא הביאו את וונטוורת' מילר? ובדיחות סקס פשוטות ומפגרות - בדיוק על זה בנויה כל הסדרה שלו.

למעלה