דייט שני

אדם 08

New member
דייט שני

שלום, יש לי בעיה. אני מקבל רגלים קרות בדייט שני. שעמום. יצאתי לכמה וכמה דייטים ראשונים בחיים שלי. כמעט תמיד - כשהגיע הזמן לצאת לדייט שני, הרגשתי קפוא. אני מרגיש שכבר דברנו על הכל בדייט הראשון. שהפגשיה השניה -צריך לקרות בה משהו מעבר לדייט הראשון. ששגרה של דייטים בפאבים - זה משעמם. שאם בדייט השני לא יהיה משהו פיסי - מעבר לנשיקה, אז חבל על הזמן. אבל הבעיה - שאני לא רוצה למהר למשהו פיסי. מה גם שאין לי כ"כ נסיון בלשכב עם בנות. בבקשה תחסכו ממני תשובות של: *שכתפגוש את הנכונה - לא יהיה לך משעמם בדייט השני. אני לא חושב שכל מי שיוצאים לדייט שני - הם רק זוגות לחתונה. * אל תשוב יותר מדי, תזרום. גם את זה אני מכיר. אבל יש לי איזה צורך בסיסי לגרום לכיף לבת זוג שלי. אני יודע שיש גם לה מחוייבות להעלות את השיחה באותה מידה. אבל לצד שלה אני לא יכול להיות אחראי. * קח אותה בדייט שני - לסנפלינג/באנג'י/צייד אריות/באולינג/טיול בצפון. ברור שזה יצור נושאים לשיחה. אבל אין לי רעיונות למקומות מרגשים כאלה שלגיטימי לקחת בדייט השני בלי להרגיש שזה מוגזם. *תרגע- אם זה דייט שני- סימן שהיא רוצה להיות איתך. זה נכון, אבל זה עדיין גישושים. ולכן דווקא בדייט השני צריך להרשים יותר מהדייט הראשון. *חוץ מזה- כל הקדיחות והדיבורים בדייט ראשון ושני- אני מאמין שבשלב מסוים מכסים את כל הנשואים לדיבור עבור הכרות שטחית וראשונית. תודה מראש לכל עיצה וטיפ בנושא. אני פשוט מפחד מדייטים שניים.

שמע -

הפתרון הטוב ביותר לפחד מדייט שני - הוא להגיע ישר לדייט השלישי. ויש משהו בזה : אני בהחלט מבין את החשש מאי יכולת ליצור עניין או סקרנות - שהרי בדייט הראשון נאמר כבר הכל - ואם אני אהיה משעמם ? ואם נגיע רחנמא ליצלן לשתיקה מביכה ? האם אני אעמוד בציפיות שלה ? בדייט הראשון היו לי לא מעט קלפים בשרוול - ועכשיו אין.... ומה נעשה לעזאזל כשהדייט יגיע לסיומו ? האם היא או אני מוכנים מספיק כדי לסמן יעד מספק לנשיקה ? מכיר. אז להלן כמה טיפים - גזור ושמור : א - תקשיב. בדייט הראשון אתה לא היחיד שמדבר, לפחות כך זה אמור להיות - באמת תקשיב למה שהיא אומרת - היא תספר לך על מה היא עושה, מה היא אוהבת לעשות, מה קרה לה בימים האחרונים, מה היא צריכה לעשות בימים הקרובים וכו' - במקום לנסות לשלוף את הקלף הבא שלך - פשוט תקשיב לה. ב - תתעניין. באמת תתעניין, תתעניין במה שהיא עושה, תשאל שאלות - תתין לה באמת את ההרגשה שהיא לא משעממת אותך - כי החשש הזה בדייטים - לא קיים רק אצלך. כשתגיע לדייט השני - תתעניין האם מה שהיא סיפרה לך שצריך לקרות - קרה ומה היה - תראה לה שהקשבת ותראה התעניינות אמיתית. ג - תהיה מסקרן אם אתה חושש מה יהיה בדייט השני - מה תעשה בדייט השלישי ? תקים קרקס ? אל תתיש אותה במידע בדייט הראשון ותראה לה שיש עוד המון דברים מעניינים שהיא תול ללמוד עליך בעתיד. הכוונה היא לא לספר חלקי סיפורים אלא - תהיה יותר עסוק בלהקשיב מאשר בלדבר. מובן שאם היא תישאל - תענה, אתה עדיין לא בשב"כ (או שכן... אבל הבנת את הרעיון...) ד - תכננו ביחד את הדייט הבא שלכם. אפילו בצחוק, תוך כדי דייט ראשון יעלה נושא מסויים למשהו משותף ששניכם יכולים לעשות - תגיד לה שתולו לעשות זאת ביחד. אזהרה - אם היא אומרת שהיא ממש אוהבת לסוע לצימרים - לא יהיה רעיון טוב להגיד לה שתוכלו לסוע כבר בספ"ש הקרוב לצימר... אבל אם היא אומרת שהיא ממש אוהבת סרט מסויים - תגיד שבהזדמנות תולו ללכת אליו ביחד - אם אין לה תכנונים קודמים כמובן. נ"ל לגבי הופעות, מסעדות, ירי בכדורי צבע או טיול בספארי... ה- תכוון. תעשה שיעורי בית - ותוביל לשם. אם אתה חושב שטיול בטיילת בהרצליה יכול להיות נחמד - תוביל לשם את השיחה, תרים להנחתה בקיצור... ו- זכור אתה לא היחיד בסיטואציה הזאת - החשש הזה קיים ויהיה קיים גם אצלה. והכי חשוב - אל תתאמץ כל כך לנסות ולהיות משהו שאתה לא - תהיה עצמך. אתם תפגשו, אתם תדברו ואתם תזרמו - האחריות היא לא רק עליך. מקווה שעזרתי שיהיה לך בהצלחה. יהב

מה פתאום...

אני אף פעם לא מסיים מיילים ב-"מקווה שעזרתי".... זה מקסימום - "עדכנו אותי בסיום..."

עלאק עדכנו אותי בסיום..

יותר כמו "מי בא לסופר?" ולפני שנהפוך את הפורום הזה לפורום השרדות החמורים (המבין יבין) נספיק כאן :)) אתה בא לסיגריה'?

למעלה