דיי לא הולכים לקולנוע

דיי לא הולכים לקולנוע

מכתב שקיבלתי באימייל -תפיצו "35 שקל לסרט?? ועוד 3 שקלים אם הזמנתם דרך הטלפון?? הוסיפו חניה/ פופקורן/ קולה, תכפילו את זה בשניים ועברתם את ה- 100 שקל כמו כלום. שלא לדבר על משפחה עם ילדים, או קבוצה של חברים – 200 שקל עבור סרט. בקיצור, זהו! בתי קולנוע יקרים – נגמרה החגיגה! במהלך חודש אוגוסט לא הולכים לקולנוע. לא נהיה פראיירים! תקחו בדי.וי.די, תראו בטלוויזיה בערוצי הסרטים, תורידו מהאינטרנט (רק אם זה חוקי...) אבל רק אל תלכו לקולנוע בחודש אוגוסט". "בתי הקולנוע אולי יחזיקו יום יומיים אבל אחרי זה ירגישו דרך הכיס! לצרכן יש כוח. והרבה. הרבה מאד. למעשה הוא היחיד שיש לו כוח, אבל הרפיון, ההכנעה וחוסר ההתאגדות הופכים אותו לחלש ומעבירים מסר חד משמעי לבתי הקולנוע: הם יגיעו בכל מקרה, לא משנה מה מחיר הכרטיס. אז זכרו – בחודש אוגוסט כולם רואים סרטים בבית (ובזול או בחינם). אל תאמרו 'ממילא רבים לא ישתפו פעולה'. גם ירידה חלקית – תניע את בתי הקולנוע לפעולה. העבירו מכתב זה הלאה. תפיצו להמונים! זה מבחן של כולנו – לצרכן יש כוח!

באמת חשבתי על זה שבוע שעבר..

הלכתי לסרט מסכן, שבמחשבה לאחור אני מצטערת בכלל שדרכתי באותו אולם קולנוע, כי חצי סרט ישנתי ובחציו השני שלחתי הודעות בפלא' כדי להפיג את השיעמום, והוצאתי 100 שקל כאילו כלום

מה לא נו יוצא סרט טוב לא אכפת לי!

ואני הולך לפחות פעם פעמים בשבוע לקולנוע ולא קונה כלום חוץ מהכרטיס:|

EdEn and NiCkY

New member
תיראי גם אני חשבתי על זה

אבל עדין זה העבודה שלהם אין מה לעשות עושים היום הכל כידאי להרוויח ולהכיס משהו לכיס

sisty

New member
../images/Emo31.gifלא מסכימה../images/Emo26.gif

זה לא מדויק. באמת יש קצת עלייה במחירים, אבל בתום הקיץ זה ירד
ואני מכירה בית קולנוע (קניון הזהב, ראשל"צ) שסרט בבוקר עולה אצלו 5 ש"ח
לא אגורה יותר

למעלה