דיי לגזענות

דיי לגזענות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שלום, אני נכנסתי לכאן בגלל שראיתי כתבה על גזענות בין משפחה אחת לשניה והגבתי בנושא אבל אני קוראת יותר ויותר בפורום הזה שאנשים מדברים על שחור ולבן, אתיופי או ישראלי, אני רק לא מבינה משהו אחד... מה הסיבה לדבר על צבע עור?? אנחנו בריאות של האלוהים ושווים כולנו כאחד, תתארו לעצמכם מה מרגישים אותם אנשים שבראו אותנו בצלמם כדמותם (ראו באתר של התנועה הראלית) על כך שאנחנו שונאים ואף הורגים זה את זה בגלל הבדלים שכאלה? החיים נוצרו בצורה הכי מגוונת ע"י אנשים מפלנטה אחרת והסיבה היא שככול שאנחנו ניהיה יותר שונים זה מזה ככה האנושות הזאת תיהיה יותר עשירה, תתארו לכם מה היה קורה אם כולנו הינו דומים זה לזה?? היה כאן שיעמום בילתי מתואר, אין סיבה שאף איש ידבר על האם הוא אתיופי או אמריקאי או ישראלי או סיני או אינדיאני.... כולנו שונים מתתחילה ולגזע השחור אין סיבה לפחד מהגזע הלבן או הצהוב או האדום או הלבן שלג (אלפין), כולנו שונים בכוונה. אולי הסיבה שבמשך מאות שנים הלבנים פחדו מהשחורים בגלל קינאה? כי ידוע שאדם וחווה היו כהים ולא לבנים. בכול אופן כולנו משפחה אחת גדולה בשם אנושות תתנו אהבה גם לאנשים ששונאים אותכם מכוון שאין להם את המודעות המספקת להבין שאנחנו אחים לאותה בריאה ניפלאה, אין להם אהבה ולכן תרחמו עליהם ואל תכעסו... רק מים יכולים לכבות את האש

shlala1

New member
אבל זה היה ברור שידברו על שחור ולבן לא??????

או אתיופים ורוסים לא????הלוואי וזה לא היה כך אבל זה כך. לפעמים אני אומרת לעצמי לא להתיחס, אז מה אם אמרו כך או כך אבל, לפעמים כשאני מגיבה לאנשים בחיי היומיום אנשים דווקא מבינים אותי. למשל כשהייתי יום אחד בסופר משהי אמרה לי " מה אלה הבנות שלך?" אמרתי "כן" והיא אמרה בשיא התמימות "אהההה איך הן לא יצאו כושיות כמוך?" ואני אמרתי לה שהמילה כושי לפעמים פוגעת באנשים והיא אמרה שבכלל לא ידעה איזה עוד קונוטציות המילה כושי מביאה איתה חוץ מצבע שחור. אז לפעמים לדבר על השוני יכול להביא לשינוי. כל עוד זה נעשה ברוח טובה ובלי כסאח.

אסור אפילו ב"רוח טובה"

מה השטויות הללו להגיד ברוח טובה שאת כושית רוסיה לסבית נכה פוזלת וכו'...??????? גזענות אסורה בכול מצב ואין סיבה שתסכימי לקבל זאת אפילו אם זה מהמשפחה שלך, כי ככה בעצם נותנים חופש ביטוי לגזענות. בעולם יש הרבה גזענות בגלל חוסר כבוד לזולת וחוסר חינוך והכול התחיל בגלל שאנשים התחיליו להגיד ברוח טובה כושית רוסי, אינדיאני, יהודי, ערבי, הומו... אין מצב שיגידו דברים כאלה במקומות איפה שיש אהבה, כבוד מוחלט לזולת כמו למשל בתנועה הראלית, בואו למיפגשים בתנועה הראלית ותרגישו שם יותר נוח אולי מהבית שלכם, תרגישו שאין הבדל בין אדם לאדם, כי כולנו נבראינו מאותם אלוהים כול שבת ראשונה של כול חודש יש מיפגש במלון טל בתל אביב בשעה 11:30 בבוקר רחוב הירקון 287 בואו ותראו שיש מקום תרבותי שיקבל את כולם בידיים פתוחות מלא אהבה וחיוכים נולדנו להיות שמחים ולהתפתח בארמוניה ואחווה www.rael.org\hebrew

למעלה