דינר עירקי !

מצב
הנושא נעול.
נכון גם אני לא מאמין במזל

לדעתי אין דבר כזה מזל
מי שהמציא את המזל אלו הלוזרים שרוצים להגיד אנו לא כאלו לא מוצלחים זה המזל אשם, אנחנו בסדר גמור אם אני לא מצליח במשהו אני מאשים את עצמי לא את המזל ואז אני מנסה להתייעל
נכון גם אני לא מאמין במזל
אצה יוצר לאצמך את הגורל שלך.

lernery

New member
לדעתי בהחלט יש מזל

לדעתי אין דבר כזה מזל
מי שהמציא את המזל אלו הלוזרים שרוצים להגיד אנו לא כאלו לא מוצלחים זה המזל אשם, אנחנו בסדר גמור אם אני לא מצליח במשהו אני מאשים את עצמי לא את המזל ואז אני מנסה להתייעל
לדעתי בהחלט יש מזל
יש אנשים שבכלל לא משתתפים בהגרלה של הלוטו, ולכן אין להם סיכוי בכלל, ולהם אתה קורא "לוזרים". יש אנשים שהשתתפו בהגרלה והפסידו, וגם להם אתה קורא "לוזרים." ויש אנשים שהשתתפו וזכו, והם "ווינרים". מזל לא מספיק אבל הוא די הכרחי, לדעתי. יש מספיק אנשים שעשו בדיוק כל מה שאתם עושים, להסתכן, ללכת נגד כולם, לרשום פטנטים, להקים עסקים, וכל דבר אחר שלא תחשבו עליו, ונכשלו. ויש הרבה כאלו שניסו שוב ושוב ועדיין נכשלו. ההבדל בינם לבין אלה שהצליחו נעוץ או בהבדלי הכשרונות ביניהם או בהבדלי המזלות ביניהם, אבל לא בטוח שהוא נעוץ בבחירה שלהם להתמיד או להפסיק לנסות להיות עשירים.

MINSA

New member
לכל כישלון כזה יש סיבה

לדעתי בהחלט יש מזל
יש אנשים שבכלל לא משתתפים בהגרלה של הלוטו, ולכן אין להם סיכוי בכלל, ולהם אתה קורא "לוזרים". יש אנשים שהשתתפו בהגרלה והפסידו, וגם להם אתה קורא "לוזרים." ויש אנשים שהשתתפו וזכו, והם "ווינרים". מזל לא מספיק אבל הוא די הכרחי, לדעתי. יש מספיק אנשים שעשו בדיוק כל מה שאתם עושים, להסתכן, ללכת נגד כולם, לרשום פטנטים, להקים עסקים, וכל דבר אחר שלא תחשבו עליו, ונכשלו. ויש הרבה כאלו שניסו שוב ושוב ועדיין נכשלו. ההבדל בינם לבין אלה שהצליחו נעוץ או בהבדלי הכשרונות ביניהם או בהבדלי המזלות ביניהם, אבל לא בטוח שהוא נעוץ בבחירה שלהם להתמיד או להפסיק לנסות להיות עשירים.
לכל כישלון כזה יש סיבה
אתה לא מבין למה הם נכשלו אז אתה אומר המזל אשם מי שמרויח בלוטו זה לא מזל , מבחינת הסתברות מתוך כל האנשים שמלאים לוטו אחד לפעמים זוכה במילים אחרות אותו אדם היה זוכה גם אם לא היה מדובר על כסף לחילופין אותו אדם לא היה זוכה אם היה ממלא לוטו אחרי שאכל מיונז למה? כי על הקופסת מיונז היה כתוב 2 אחוז שומן ולכן בכרטיס הזוכה הוא היה בוחר מספר 2 ולא היה זוכה למה ? כי הוא ראה מספר 2 על המיונז והתת מודע מקבל מסרים גם בלי שתרצה אותם אלו שהצליחו זה כי היה להם נתונים טובים לא סתם הם הצליחו ואתה לא מבין מה ההבדל בין ראובן לשמעון למה זה מצליח כשפותח עסק וזה לא אבל יש דברים שאתה לא יודע האמת נמצאת בפרטים הקטנים

סוף סוף אתה מסכים איתי

זהו , אנשים לא עשירים
כי רוב האנשים עושים אותם דברים ברמה הכוללת ולא מנסים לצאת מהמסגרת המשפחתית החברתית וההבנה של הסביבה בה הם חיים
סוף סוף אתה מסכים איתי
אני עושה הפוך מכולם. אני כן מנסה ומיסתכן.

שלב אחרי שלב

אני יודע מה הטעות שמליארד אנשים עשו
הטעות היא שהם לא ניסו כלום כדי להתעשר. רוב האנשים הולכים לעבודה חוסכים כסף בצד וזהו. (אולי שמים קצת כסף בקרנות נאמנות). יש כאילו שפתחו עסק והוא התרסק אבל מאטים מאוד פתחו עוד עסק ועוד עסק ועוד עסק עד שהם הצליחו. רוב האנשים מפחדים להיכשל ולכן הם לא מנסים כלום או שהם ניכשלים פעם אחת ומרימים ידיים. חייבים לנסות להיכשל ללמוד מהכישלון ולנסות שוב ושוב. כמה אנשים ירשמו פטנט כמוני יכשלו יפסידו כמה אלפי שקלים (ניסיתי בנתיים פטנט אחד השני בקרוב מאוד) ואז ינסו פטנט אחר ועוד פטנט עוד אחד. (אני לא הפסיק עד שאני הצליח למצוא פטנט שיסכימו להשקיע בוא כסף והוא יצליח להימכר בשוק). אני יודע ש 98 אחוז מהפטנטים לא מרווחים שקל ו 9 מתוך 10 עסקים ניסגרים אחרי 5 שנים בערך , זה רק אומר שאני הצתרך להיכשל כמה פעמיים , ללמוד מזה ולהמשיך לנסות.
שלב אחרי שלב
הבעיה אצל הרבה אנשים היא הנסיון להגיע במהירות ליעד מאוד שאפתני... בוא תחליט קודם כל שאתה מגיע למיליון ש"ח , אח"כ מיליון $ - וכאשר הגעת מכאן תוכל לגדול... דבר נוסף , מי אמר שאתה חייב להמציא פטנט כדי להתעשרץץאתה יכול לעסוק במסחר ( יבוא ) ו/או בנדל"ן מסחרי ולגדול בצורה הדרגתית... רוב האנשים לא מתעשרים ו/או יתעשרו מכיוון שהם לא נוהגים כלכלית - הם משקיעים הרבה מאוד כסף בדירה , ברכב יקר ובהוצאות מנקרות עיניים...אבל אינם בעלי משמעת עצמית , כדי להשקיע בנכסים ולהגדיל את הונם. אני באמת מאמין שמי שבאמת רוצה...בסוף מגיע ...אם יש לו משמעת עצמית אדירה...

השקעה קטנה

גם הסיכון גדול מאוד...
נתחיל מזה שהנתון המרכזי שמציגים המעודדים להשקיע בדינר העיראקי, הוא מטעה לחלוטין. ממליצים אלו טוענים שלפני מלחמת המפרץ שוויו של דינר אחד היה 2-3$, אולם ערך זה מעולם לא נקבע במסחר בשוק החופשי כמקובל, אלא ע"י סדאם חוסיין עצמו, ולכן אין משמעות לערך זה. כמו כן, ישנה הערכה די מבוססת, שבמידה ותתאושש הכלכלה העיראקית יונפק מטבע חדש שלא ניתן לדעת מה יהיה יחס ההמרה של המטבע הישן כלפיו, וכנראה ניתן יהיה לבצע את ההמרה הזאת רק בעיראק. אז נכון שלכאורה יש כאן פוטנציאל רווח גדול מאוד, אבל גם הסיכון עצום.
השקעה קטנה
הכי טוב לקנות דינר עירקי בסכום קטן של 200 שקל למשל ואז אם לא יצא כלום לא נורא. כתבתי מאמר בנושא בבלוג שלי: http://blog.tapuz.co.il/moneyblog בלוג הכסף - הבלוג שיהפוך אותך לעשיר.

giladdb

New member
הכי טוב

השקעה קטנה
הכי טוב לקנות דינר עירקי בסכום קטן של 200 שקל למשל ואז אם לא יצא כלום לא נורא. כתבתי מאמר בנושא בבלוג שלי: http://blog.tapuz.co.il/moneyblog בלוג הכסף - הבלוג שיהפוך אותך לעשיר.
הכי טוב
לחכות 4-5 חודשיים שהכסף יהיה סחיר ולרכוש אותו ב-CHANGE או בבנק אם תקנה היום ב-200 שקל תקבל דינרים ששווים 100 שקל בגלל עמלות של בערך 100% לא ניראה שהוא עומד ב-4 חודשיים בקרובים להכפיל את עצמו ויותר

הוא לא יהיה סחיר בעוד 5 חודשים

הכי טוב
לחכות 4-5 חודשיים שהכסף יהיה סחיר ולרכוש אותו ב-CHANGE או בבנק אם תקנה היום ב-200 שקל תקבל דינרים ששווים 100 שקל בגלל עמלות של בערך 100% לא ניראה שהוא עומד ב-4 חודשיים בקרובים להכפיל את עצמו ויותר
לפי דעתי יקח עוד כמה שנים עד שהוא יהיה סחיר. ושהוא יהפוך לסחיר הערך שלו יעלה בהרבה בגלל שהפכו אותו לסחיר. ב 3 חודשים האחרונים הדינר עלה ב 15 אחוז זה אומר עליה של 55 אחוז בשנה אם זה ימשיך באותו הקצב כמובן.

giladdb

New member
שהוא יהיה סחיר הוא יתרסק

לפי דעתי יקח עוד כמה שנים עד שהוא יהיה סחיר. ושהוא יהפוך לסחיר הערך שלו יעלה בהרבה בגלל שהפכו אותו לסחיר. ב 3 חודשים האחרונים הדינר עלה ב 15 אחוז זה אומר עליה של 55 אחוז בשנה אם זה ימשיך באותו הקצב כמובן.
שהוא יהיה סחיר הוא יתרסק
יש יותר בועה מלרכוש כסף?! שווי הכסף נקבע כמו כל סחורה לפי הייצא וביקוש שבמצב "נורמאלי" ביחס שבין כניסה/יציאה של כסף למדינה קרי ייצוא ויבוא כיום נמכרו דינרים במליארדי דולרים ככסף לא כסחורה!!! שינסו לקנות בכסף מוצרים הוא יתרסק פי 10 ממה שעכשיו בהתייחס לכך שהייצוא שלהם שואף ל-0 עגול מלבד נפט וגז שנסחר בדולרים.

moco10

New member
מעניין איך הגעת ליחס

דינר עירקי !
יש למישהו מושג לאן נושבת הרוח בעניין זה ? נראה כהשקעה כדאית ביחס סיכון מול תשואה. אשמח לקבל עוד מידע בעניין !!
מעניין איך הגעת ליחס
סיכון מול תשואה. לא יודע איך לנתח את התשואה, אך הסיכון הוא שכמעט ב100% לא תראה גרוש מכספך חזרה.

giladdb

New member
כמה עובדות

מעניין איך הגעת ליחס
סיכון מול תשואה. לא יודע איך לנתח את התשואה, אך הסיכון הוא שכמעט ב100% לא תראה גרוש מכספך חזרה.
כמה עובדות
א.ב-2006 הוא ירד6.5 אחוז ב.המטבע לא סחיר ג.הייצוא שלהם מלבד הנפט שוואף ל-0 והנפט נסחר בדולרים. ג.מלחמה לא טובה לשום כלכלה ד.העמלות שגובים על כסף הם מטורפת בקנה מידה עולמי בין 80%-150%!!!! ה.יש עודף ענק של הכסף הזה שנמכר ע"י חאפרים כמו שאתה קונה מהם שהביקוש אליו הוא מלאכותי כלומר קונים כסף לא סחורות ברגע שינסו לקנות איתו הוא יתמוטט עוד יותר אם עדיין לא השתכנעת לפחות תחכה מספר חודשיים שהוא יהיה סחיר ובמקרה הרע תשלום עמלה מוגזמת של 1.5% בבנק ולא 80-150%

מנובמבר עלה ב-15%

כמה עובדות
א.ב-2006 הוא ירד6.5 אחוז ב.המטבע לא סחיר ג.הייצוא שלהם מלבד הנפט שוואף ל-0 והנפט נסחר בדולרים. ג.מלחמה לא טובה לשום כלכלה ד.העמלות שגובים על כסף הם מטורפת בקנה מידה עולמי בין 80%-150%!!!! ה.יש עודף ענק של הכסף הזה שנמכר ע"י חאפרים כמו שאתה קונה מהם שהביקוש אליו הוא מלאכותי כלומר קונים כסף לא סחורות ברגע שינסו לקנות איתו הוא יתמוטט עוד יותר אם עדיין לא השתכנעת לפחות תחכה מספר חודשיים שהוא יהיה סחיר ובמקרה הרע תשלום עמלה מוגזמת של 1.5% בבנק ולא 80-150%
מנובמבר עלה ב-15%

sandbird4

New member
השקעה טובה

דינר עירקי !
יש למישהו מושג לאן נושבת הרוח בעניין זה ? נראה כהשקעה כדאית ביחס סיכון מול תשואה. אשמח לקבל עוד מידע בעניין !!
השקעה טובה
בשביל למכור בתור נייר טואלט. לא נראה שהאמריקאים מצליחים להשתלט שם על העניינים.

1 $ = 1282 דינר

דינר עירקי !
1 $ = 1282 דינר
מהיום עדכונים יומיים שתראו מה אתם מפספסים. מחזיק 1,000,000+ דינר עירקי כחודשיים, נקנה לפי שווי 1220 אחרי עמלות.

joro

New member
בעצם עכשיו אני יכול לקנות יותר

1 $ = 1282 דינר
מהיום עדכונים יומיים שתראו מה אתם מפספסים. מחזיק 1,000,000+ דינר עירקי כחודשיים, נקנה לפי שווי 1220 אחרי עמלות.
דינרים עיראקים בדולר 1 נכון? ואם אני אקנה פחות ממליון דינר האם יהיה לי כדאי ? אני חושב כבר כמה זמן לקנות דינרים אבל לא בטוח באיזה סכום לקנות אני לא רוצה לקנות בסכום גדול (אני סטודנט ועובד) כך שאם לא יהיה שיפור במצב הדינר לא אפסיד מזה הרבה. תודה מראש

פחות

דינרים עיראקים בדולר 1 נכון? ואם אני אקנה פחות ממליון דינר האם יהיה לי כדאי ? אני חושב כבר כמה זמן לקנות דינרים אבל לא בטוח באיזה סכום לקנות אני לא רוצה לקנות בסכום גדול (אני סטודנט ועובד) כך שאם לא יהיה שיפור במצב הדינר לא אפסיד מזה הרבה. תודה מראש
פחות

מצב
הנושא נעול.
למעלה